SUPERNATURAL: Hold your breath

  • 25 199
  • 748
# 135
О, и после да ни помислят за вещици и да тръгнат да ни ловят...но всъщност ние просто ще ги приканим в капана си и ще ги "изследваме" Whistling smile3508
hahaha

Голямо изследване ще падне  Mr. Green
Виж целия пост
# 136
О, и после да ни помислят за вещици и да тръгнат да ни ловят...но всъщност ние просто ще ги приканим в капана си и ще ги "изследваме" Whistling smile3508
hahaha

Голямо изследване ще падне  Mr. Green
Охохоо Twisted Evil

Ами хайде, щом казва... Rolling Eyes Mr. Green
Виж целия пост
# 137
 hahaha hahaha убихте ме
Бройте ме и мен за "изследването"  Mr. Green
Виж целия пост
# 138
Колкото повече, толкова повече  Flutter Mr. Green

Я вижте кой ни приканва hahaha
Виж целия пост
# 139
Много ми харесаха Дж2 на наградите.Дано на повече такива събития ги карат.Видяхте ли, че Джаред е с костюм от три части и е сложил елек между сакото и ризата.
Тази снимка май не сме я видели от наградите.
Виж целия пост
# 140
Изследването ще е уникално  Mr. Green

Джен , да тази снимка е много хубава  Heart Eyes
Виж целия пост
# 141
Чудесна двойка са Дженсън и Данийл Heart Eyes . Има няколко снимки с целувката.
Дано не прозвучи по начин, по който не искам и нямам предвид, но за мен е явна разликата в целувковите стилове на Дженсън и на Джаред, и май предпочитам джаредовия всеосмукващо-охапващо-обгръщащ начин. Изследвала съм ги Mr. Green .

Laughing
Виж целия пост
# 142
Чудесна двойка са Дженсън и Данийл Heart Eyes . джаредовия всеосмукващо-охапващо-обгръщащ начин. Изследвала съм ги Mr. Green .


Много са сладки да  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

а с това ме закопа "джаредовия всеосмукващо-охапващо-обгръщащ начин. Изследвала съм ги Mr. Green . "
 


 Joy Hug
Виж целия пост
# 143
Съгласна съм с Импалка за разликата в целувковите стилове на Дж2.Дженсън е по-сдържан от Джаред.
Хайде за фенките на Дженсън снимка с по-добро качество.
Виж целия пост
# 144
ммммммм, това му се казва добро утро  Mr. Green
и май предпочитам джаредовия всеосмукващо-охапващо-обгръщащ начин. Изследвала съм ги Mr. Green .

е, неееееее  Joy Joy Joy
Верно е, доста лигав изглежда Сам  Mr. Green Дженсън пък сигурно видимо е сдържан, ама отвътре дебне някой тигър  Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 145
предпочитам джаредовия всеосмукващо-охапващо-обгръщащ начин. Изследвала съм ги Mr. Green .

  hahaha Страшна си Joy

Малко гифчета от мен Rolling Eyes
 hahaha


Laughing



hahaha
Виж целия пост
# 146
 smile3532



  Joy
Виж целия пост
# 147
 JoyВсе едно слуша Азис Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 148
hahaha
Виж целия пост
# 149
 smile3532
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия