Този ужасен грип

  • 68 240
  • 432
# 270
Чухте ли за учителката от пловдивската английска гимназия? Cry
Виж целия пост
# 271
Чухте ли за учителката от пловдивската английска гимназия? Cry

 Shocked  Rolling Eyes докъде я докарахме...да умираме на работното си място и никой нищо да не може да направи...
казват, че било в следствие на тромб. Учителка на сина ми по време на НВО получи инфаркт.
Виж целия пост
# 272
Какво е станало?
Виж целия пост
# 273

Починала е в двора на училището, вседствие на тромб. линейката дошла след 20 минути и само констатирала смъртта.
Виж целия пост
# 274
От грипа тромб? newsm78
Виж целия пост
# 275

Не, не мисля, че е от грипа. Поне аз така разбрах новината. Тромб е тръгнал по артирията и е направила белодробна тромбоемболия.
http://petel.bg/Tragediya-v-Plovdiv--Uchitelka-izdahna-pred-ochi … -kolezhki-__63164

Аз четох другаде, че било в училищния свор, тука пише извън училище, че е станал инцидента.
от тук http://pik.bg/%D1%83%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%B0-% … E-news148206.html
Виж целия пост
# 276
Според мен е точно в следствие от грипа. Като че ли Пловдив е най-засегнат от тая гад  Close. Всеки втори се оплаква, кашля.. Аз започвам с прополис, както и семейството, смятам целогодишно да давам и на децата, при положение че баща ми е производител и имаме натурален прополис, то е престъпление да не ползваме пчелни продукти..
Виж целия пост
# 277
Май и конюктивитът е бонус към грипа. Малката имаше, от днес и голямата е много зле с едното око. Даже в момента е с марля, за да не й дразни на окото светлината. Постоянно тече секрет  ooooh!
Виж целия пост
# 278

Не, не мисля, че е от грипа. Поне аз така разбрах новината. Тромб е тръгнал по артирията и е направила белодробна тромбоемболия.
http://petel.bg/Tragediya-v-Plovdiv--Uchitelka-izdahna-pred-ochi … -kolezhki-__63164

Аз четох другаде, че било в училищния свор, тука пише извън училище, че е станал инцидента.
от тук http://pik.bg/%D1%83%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%B0-% … E-news148206.html
Sad

Където и да е павилиона за закуски или салона - все е в района на училището. А пък Окръжна е на 100м. как не са успели да дойдат по-рано  ooooh!
Виж целия пост
# 279
Май и конюктивитът е бонус към грипа. Малката имаше, от днес и голямата е много зле с едното око. Даже в момента е с марля, за да не й дразни на окото светлината. Постоянно тече секрет  ooooh!

И при нас малкия изкара грипа с конюктивит. Но мина за 2-3 дни проблемите с очите. Грипа доста по-дълго го тормози. Оправи се, тръгна пак на градина. Изкара цели 5 дена и сега пак кашля вкъщи, но поне няма температура....

Виж целия пост
# 280
Този грип пуска ужасно трудно ние сме болни вече месец и още не ни е пуснало
Виж целия пост
# 281
Мен още си ме болят гърдите , това явно е отличителното на този вирус
Виж целия пост
# 282
Добре де на мен не ми е ясно, възможно ли е на снимката дробовете да са чисти, а аз още да отхрачвам? newsm78
Виж целия пост
# 283
да, ако имаш заден секрет от носа.
Виж целия пост
# 284
Момичета, не че нещо, ама се пише/изговаря 'конюНктивит'. Дано не се засегне някой, идеята ми е само да помогна Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия