Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 49

  • 43 846
  • 743
# 75
Уникални снимки в лилаво.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 76
Епона, вариант 2 на лилавия ти грим е ФАНТАСТИЧЕН !   bouquet
Виж целия пост
# 77
Здравейте,
не съм сигурна дали тук е мястото да попитам, но ще опитам.
При последния си полет реших да си купя сет с много красиви натурални цветове червила на Bobbi Brown. Никога не съм пробвала нейно червило, но тъй като сетът е запечатан, нямаше как да отворя и да видя, че миризмата на самите продукти е меко казано ужасна. Понеже ползвам основно глосове на Шанел, Диор и Герлен, направо изпаднах в ужас, че съм купила нещо развалено от самолета на BA. Някой има ли идея?

Развалени са ! А като го отвориш има ли да избива леко като капки (все едно е изпотено )по него ?
ако да определено са с изтекъл срок хвърляй , колкото и да е тъжно.
Сигурно не са ги съхранявали правилно (стояли са на по топло)

Не, няма капчици мазнина - в перфектно състояние са откъм консистенция. В чужди форуми четох, че принципно са с дъх на пастели и неароматизирани, но ми се искаше ако някой ползва да потвърди от тук Wink
Куражче - и аз се радвам. В последно време все по-рядко влизам в Красива мама Sad
Виж целия пост
# 78
Поздравления, момичета! Много красиви гримове!  bouquet
Епона, вариант 2 на лилав грим ти е страхотен, много мой! Много, много ми харесва! Hug
Някой беше питал как нанасяме сенките в бурканчета на Лореал, аз нанасям с пръсти и се преливат много добре. Винаги тях използвам, когато нямам време. Peace
Виж целия пост
# 79
Прекрасни гримове момичета!  bouquet

Радвам се, че има снимки, на които се вижда с какво червило се съчетава лилав грим! Peace

Лепи- аз не виждам нищо лилаво в твоят грим? Четох дори списъка за да намеря нещо лилаво в него, но пак не виждам. Thinking Но се радвам много на твоето включване! Hug

Епона вторият ти грим е изумителен! Crazy

Мира- бих искала да знам червилото кое е? Heart Eyes

Ел- първият ти грим е изкуство, но ми допада вторият повече. Hug Зеленото ме плаши на долният клепач. Окото увисва оптически някак си. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 80
Епона направо ни разби и зашемети с втората версия, майкооооооо:)
Виж целия пост
# 81
Момичета, благодаря за прекрасното утре с лилавите прелести  Heart Eyes

Аз май съм на мнението на kopche  Blush , но ще допълня малко  Blush

Епона - първите две версии са уникални  Heart Eyes

Mira_KJ, ще споделиш ли впечатленията си от триото на Исадора?

Лепи  Blush в твой стил заиграване с червилото  Blush

Иве, много ти се радвам на прогреса в последните изпълнения  Peace
Виж целия пост
# 82
Големи красоти по предизвикателството, браво момичета!   bouquet



Снощи не остана време, затова чак сега "онзи" грим, но с очна линия.



Според вас как е по-добре?
Виж целия пост
# 83
На мен ми допада повече с очна линия, но аз принципно харесвам да е подчертано окото.  Hug
Виж целия пост
# 84
Страхотно 'стоят' такива цветове на окото ти, Епона! Много ми харесва!  Heart Eyes И определено без очна линия! С нея окото се затваря, акцентът се измества върху черните контури и очарованието на грима, също красотата на окото избледняват. Без очна линия е ефирно, нежно, естествено..  Hug
Виж целия пост
# 85
Вариянт 2 на грима много ми хареса,аз също харесвам подчертаните очи.
Скрит текст:
Скрит текст:
По темата от онзи ден писах за некоректното отношение в БЗ на меила им,и получих отговор с извинение и покана за безплатен грим като компенсация(на които разбира се няма да отида),определено обърнаха внимание,така че има смисъл да си търсим правата.
Виж целия пост
# 86
Епона, с очна линия ми харесва повече
Виж целия пост
# 87
Поздравления, момичета, за гримовете - всичките са радост за окото  Flutter

Епона, аз съм по средата на мненията на Shokoladche и DimS.  Crazy
С черното, наистина се измества акцента и се губят другите цветове. Но пък съвсем без него, грима ми стои недовършен. Аз бих сложила "малка" очна линия само във външните каища. Черният молив във водната линия, също бих го поставила леко и опушено и не по цялата дължина  Peace
Виж целия пост
# 88
Епона  Peace много благодаря, щеше да е по-добре - двете снимки да са паралелно, ще го направя за останалите, надявам се да на възразиш  Peace





Лично на мен - вариант 1 ми харесва повече и ми се струва, че във вторият случай - очната линия ограбва от цветната прелест на грима, някак крещи през цветовия воал и го потиска  Blush

Може би, ако очната линия беше с по-убито лилаво (сиво-лилаво), което да подчертае контура на окото и да се прелее с лилавото на 1 грим - щеше да е по-добре - в моите очи  Peace

П.П. докато търся снимки и напиша - виждам, че и Веси е на близко до моето мнение  Peace
Виж целия пост
# 89
kopche на живо имаше лилаво или по -скоро лилаво бургунду, но на снимките излезна сивкаво Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия