Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 49

  • 43 844
  • 743
# 645
Ясно, благодаря, по-скоро значи естетическа наслада и ароматерапия Simple Smile Иначе аз си взех компактната пудра на НАРС, получава се много приятен ефект с нея, макар да нямам подходяща четка, може би се доближава малко до метеоритния такъв, но няма мирис, прилича на парче тебешир в кутийка:)
Виж целия пост
# 646
Единствената ми основа е Painterly paint pot. Просто имам малко по-специална техника на нанасяне на сенките. Буквално ги изгребвам и напластявам на клепача Grinning

Ако решиш някога да правиш клип с техниката, ще има много гледания Wink Наистина страхотна пигментация на цветовете.

И понеже темата е за грим, да си призная, че преди 10 минути си сложих едно студено розово червило на Диор със силен син подтон. Ей така, да си се радвам по никое време Mr. Green
Виж целия пост
# 647
От мен едно ежедневно гримче ( не е нищо особено)
а сега отивам да чета, че съм изгубила 20 стр.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 648
Пудрата на NARS също е страхотна. Тя пък ме впечатли с уникалната си формула. В момента в който я пипнах пръста ми все едно се пързаляше по стъкло.

Biancaneve, като дойдеш на някоя среща ще ти покажа как ги изгребвам  Grinning
Виж целия пост
# 649
Аз очаквах да е по-пластмасова  Mr. Green

Само аз ли не съм толкова впечатлена  Rolling Eyes

Но скоро ще я пробвам лично и сравня с метеоритите  Blush
Виж целия пост
# 650
Аленка, ще ми е интересно да чуя и твоето мнение  Grinning Друго си е да се изкаже и някой скептик  Crazy
Виж целия пост
# 651
От дълго време и аз обмислям покупка на Метеоритите, обаче нямам възможност да ги пробвам, т/к. живея в  малък провинциален град.  В колко цвята се предлагат? А съм със среден тен/ нито светъл. нито много тъмен/. Притеснявам се, ако направя  покупка  "насляпо", дали ще подхождат на тена ми и също така - имат ли блестящи частици? Ако имат такива - не бих купила, тъй като смятам да ги ползвам най-вече през деня. Не харесвам блещукащи частици в грима/ за себе си имам предвид/, независимо дали са в сенки, руж, червило, пудра и т.н.
Виж целия пост
# 652
Аз ползвам 01 от старите и този блясък - изобщо не е тип Коледна елха Simple Smile
Виж целия пост
# 653
Аз ползвам 01 от старите и този блясък - изобщо не е тип Коледна елха Simple Smile

Благодаря, a.l.e.n.a   bouquet
А каква е разликата м/у старите и новите и може ли линк към двата?
Виж целия пост
# 654
Lirena, аз също не харесвам никакви блясъци върху себе си, но тези на метеоритите ги търпя - наистина са много фини. Все пак категорично не са ми незаменим продукт. За същите пари има къде, къде по-хубави пудри  Stop
Виж целия пост
# 655
Lirena, аз също не харесвам никакви блясъци върху себе си, но тези на метеоритите ги търпя - наистина са много фини. Все пак категорично не са ми незаменим продукт. За същите пари има къде, къде по-хубави пудри  Stop

Благодаря, Адри  bouquet
Май ще се откажа. Чета  страхотни отзиви за пудрата на NARS. При нея ефекта подобен ли е на ефекта от перлите?
Виж целия пост
# 656
Само съм виждала и пробвала на ръка пудрата на НАРС, но не съм я слагала на лице. В нея няма никакви видими частички, каквито има в метеоритите. Обмислям я като покупка на някакъв етап, но ще видим кога ще е.
Виж целия пост
# 657
 Аз никога не бих се отказала да имам една кутийка метеорити в замяна , на която и да е друга пудра .  Blush Другите пудри при мен  са си пудри, а метеоритите са метеорити , красота , качество и невероятна икономичност .  Heart Eyes
Виж целия пост
# 658
Аз ползвам 01 от старите и този блясък - изобщо не е тип Коледна елха Simple Smile

Благодаря, a.l.e.n.a   bouquet
А каква е разликата м/у старите и новите и може ли линк към двата?
Имам Драконовите метеорити и №1 от старите. Мен ме дразни блещукането им и почти не ги използвам. Знам, че тук имат стабилен фен клуб, но на мен ми е много безсмислен този продукт. Преди да купиш е хубаво да ги пробваш, за да си прецениш лично на теб как ще ти стоят. Peace
Виж целия пост
# 659
Момичета, поносете първо пудрата на НАРС и тогава придобивайте впечатления Simple Smile

Няма как от едно пипване с пръст да се установи какво прави.  bowuu

Знаете, аз си обичам Метеоритите. Все пак 3 кутии не се трупат ей така. Но тази пудра за мен (нещо, което е хубаво да се уточни, а много хора не го правят  Whistling ) е по-добрият продукт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия