СЪРБИЯ, Белград, Ниш, Златибор и всичко останало…

  • 207 635
  • 780
# 120
Нали пътя от Белград до Виена през Унгария е само магистрала?
600км са и си мисля можем ли да ги вземем за 8 часа с почивките.
Белград ни е първата спирка. На връщане ще спим в Нови Сад.

Блед, ако се сещаш да ми кажеш цените на паркинга в центъра на Нови Сад. Благодаря.
Виж целия пост
# 121
Да, пътя е идеален.
Често минаваме от там, паркирането Нови Сад в червена зона е 55 динара на час/около лв./.
Синя 45 динара. Дневна е 100 динара. Пише си къде важи дневната...
Ето ти карта за паркиране, пазя си всичко:
ТУК
Лек път...
Виж целия пост
# 122
Някой има ли представа как е пътят за Лесковац през отбивката след Димитровград, не през Пирот и Ниш (за Скопие)? Има ли много завои, може ли да се пътува бързо, натоварен ли е? Благодаря предварително! Аз съм пътувала през Стрезимировци и през Ниш - първият е много бавен, вторият - много заобиколен.
Виж целия пост
# 123
Принцеса Лея
По-добре на отбивката при Пирот към Блато и Бабушница. Предишния обикаля, забавя, по-лош и по-дълъг е.
Виж целия пост
# 124
Принцеса Лея
По-добре на отбивката при Ниш към Блато и Бабушница. Предишния обикаля, забавя, по-лош и по-дълъг е.
@Bled, да не би да имаш предвид отбивката при Пирот?
Виж целия пост
# 125
Да, да Пирот.....
Виж целия пост
# 126
Въпросният път е ужасен - тесен, със завои и разбит. Сто хиляди пъти съжалихме, че не минахме през Стрезимировци или по царския път - през Ниш.
Виж целия пост
# 127
Поздравления за хубата тема   bouquet
Много отдавна се каня да отскоча до Ниш и Пирот, но искам да ви попитам необходимо ли е да си изкараме зелена карта?  Confused
Виж целия пост
# 128
BeRrY_GiRl
Зелена карта  не е нужна за страните от ЕС, плюс Сърбия, Андора, Хърватия, Исландия, Норвегия и Швейцария.
Виж целия пост
# 129
BeRrY_GiRl
Зелена карта  не е нужна за страните от ЕС, плюс Сърбия, Андора, Хърватия, Исландия, Норвегия и Швейцария.
Благодаря   bouquet И аз така четох, но за по - сигурно реших да попитам.
Виж целия пост
# 130
Някакви идеи за транспорт за Белград от София на 16 с връщане до 18 или рано на 19.09.

Проверих доста фирми, не намирам подходящи часове, много са ограничени предложенията.

Може пък неправилно да търся, знам ли.

Моля за съвет.
Виж целия пост
# 131
Я каква тема имало.  Simple Smile Често отскачаме до Пирот, предимно за пазаруване, много симпатично градче.
Мисля следващият път да прескочим до Завойското езеро, някой ходил ли е натам, хубаво ли е?
Виж целия пост
# 132
Много полезна тема. Сега на 20-ти отивам за 3 дни в Ниш. Избрала съм хотел Лотос. Добре ми изглежда. Ще прочета цялата тема и ако имам въпроси ще се надявам да ми помогне някой.  Simple Smile Лека нощ
Виж целия пост
# 133
Здравейте! Имам нужда от помощ. Правя план за екскурзия София - Белград - Плитвички езера - Задар - Сплит - Дубровник - Котор - Будва - обратно към София с преспиване по пътя. Последния етап "Котор - Будва - обратно към София с преспиване по пътя" ме затрудни, тъй като:
1) искаме да хвърлим по едно око на Котор и Будва
2) не искаме преходи по-продължителни от 6 часа на ден.
3) не искаме да минаваме през Албания тъй като колата е лизингова и зелената карта или застраховката, не си спомням, не важи.

Някой може ли да предложи маршрут и място за спане имайки предвид горните условия?
Благодаря за полезната тема и евентуалните отговори.
Виж целия пост
# 134
Знаете ли дали в неделя работят хранителните магазинчета в Димитровград? Както и ресторант за хранене- освен този срещу гарата, чух и за някакъв малък до входа на стадиона?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия