За феновете на тениса - тема 5

  • 99 197
  • 740
# 480
Е, със статистиката не може да се спори. Но пускам си Щефи. После пускам и Серина. Ами... по-велика е Щефи в сърцето ми  Simple Smile
Според мен Серина през 2017 ще обяви оттегляне. Никак не ми се иска да гледам врещялки, които не могат да вземат 2 сета последователно и бият и падат от N150, но предполагам, че ще тегли чертата и ще гради семейство.
Виж целия пост
# 481
Щефи никога нямаше да има толкова купи от ГШ,
ако не беше нищожния човечец Гюнтер Пархе

О, да безспорно. Моника беше в пика си и я победи на Ролан Гарос и Аустрелиън Опън преди атаката на онзи психопат. Най-малкото на по-бавните настолки в Мелбърн и Париж, Щефи щеше да губи от Моника, която и беше влезнала и в главата. А и в Ню Йорк щеше да и е тежко на Щефи. Единствено на Уимбълдън би имала предимство.
Виж целия пост
# 482
Ехоооо, всички ли спряха да гледат тенис тук?  Shocked

Гледате ли Aus Open? Какви са ви прогнозите.

Аз имам много добро усещане/предчувствие за Рафа Надал и кампанията му тази година в Мелбърн.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 483
Ехоооо, всички ли спряха да гледат тенис тук?  Shocked

Гледате ли Aus Open? Какви са ви прогнозите.

Аз имам много добро усещане/предчувствие за Рафа Надал и кампанията му тази година в Мелбърн.  Twisted Evil
Тук сме, гледаме:)
Аз имам добро усещане и за Григор, много се надявам и твоята прогноза да се изпълни.
Виж целия пост
# 484
Гледаме, аз с едно око днес, но надявам се да имам повече време занапред. Беше интересен първи ден.
Виж целия пост
# 485
Гледаме, но не пишем  Laughing
Виж целия пост
# 486
Страхотен е Гришо!  bouquet
Хеликаза, страхотно ти е усещането.  Hug
Виж целия пост
# 487
Сензацията е факт. Денис Истомин би Джоката в пет сета #Crazy
Виж целия пост
# 488
Сензацията е факт. Денис Истомин би Джоката в пет сета #Crazy
Не му се получават нещата напоследък Thinking
Виж целия пост
# 489
Умрях от кеф на днешната победа на Истомин!
Стига вече изненади, дано Надал си вземе своето.
Виж целия пост
# 490
Аз ще се зарадвам утре Сам Куери да повтори подвига си от миналата година.
Виж целия пост
# 491
Фантастична новина за тениса
Ботович е аут  Whistling Laughing
Виж целия пост
# 492
Фантастична за теб, чак пък за тениса  Stop
Силно се надявам скоро да намери отново най- добрата си игра Ноле.
А Григор дано успее да се възползва максимално от, иначе изключително неприятното( за мен) ранно отпадане на Джокович.  Peace
Виж целия пост
# 493
И аз съжалявам за Ноле, дано скоро намери вдъхновението си!
Григор ще играе в събота по обяд, последния мач на "Rod Laver Arena".
Виж целия пост
# 494
Дами, посрещнете новите звезди на небосклона: Денис Истомин и Миша Зверев!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия