?Въпроси всякакви?

  • 5 607 062
  • 96 496
# 21 720
Здравейте! Търся фотограф от Троян. Ще кръщаваме малката в края на месеца. Ще съм благодарна някой да помогне с информация.
Виж целия пост
# 21 721
Намерих го http://www.imdb.com/title/tt1447479/    и http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=278498&hit=1
Благодаря все пак.
Виж целия пост
# 21 722
Благодаря ти. На пръв поглед всичко от описаното е ок. Обаче като разцъках из настройките, на Local area connection пише че мрежовия кабел бил изключен.  Tired Къде е този мрежов кабел? И ако е изключен не би ли трябвало да нямам нет нито на стационарния комп, нито на таблета, нито на телефона?
Виж целия пост
# 21 723
Изследването на микробиология при гинеколог поема ли се от ЗК?
Виж целия пост
# 21 724
Изследването на микробиология при гинеколог поема ли се от ЗК?
Ако е цитомазка-не, обикновенно ти предлагат да им платиш на тях 12-15лв. Ако е нещо свързано с прегледа-да, но гинеколога може да каже най-добре.
Виж целия пост
# 21 725
Благодаря ти. На пръв поглед всичко от описаното е ок. Обаче като разцъках из настройките, на Local area connection пише че мрежовия кабел бил изключен.  Tired Къде е този мрежов кабел? И ако е изключен не би ли трябвало да нямам нет нито на стационарния комп, нито на таблета, нито на телефона?
Пробвай следните неща; Отвори командният прозорец като администратор.Вътре напиши или копирай и постави инатисни Enter;

netsh interface ip reset

Рестартирай компа. Отново отвори прозореца и изпълни следните команди една след друга.след всяка натискаш Enter;

netsh interface ip set address "Local Area Connection" dhcp

ipconfig /release *

ipconfig /renew *

Виж сега дали имаш нет.
Виж целия пост
# 21 726
За прегледа с ехограф знам,че се поема.Но за другите изследвания все не мога да разбера.Веднъж на позната не и взеха пари,само потребителска такса,а друг път си плащаш.Явно ще разбера на място.До сега съм ходила без направление и за това не съм сигурна.Благодаря за отговора.
Виж целия пост
# 21 727
За прегледа с ехограф знам,че се поема.Но за другите изследвания все не мога да разбера.Веднъж на позната не и взеха пари,само потребителска такса,а друг път си плащаш.Явно ще разбера на място.До сега съм ходила без направление и за това не съм сигурна.Благодаря за отговора.

би трябвало, ако си с направление при гинеколога, той да ти издаде направление за микробиологията, но цитонамазката винаги се плаща допълнително
Виж целия пост
# 21 728
vasi_56, не иска да ми изпълни операцията защото не съм влязла като администратор. Това как се прави?   Embarassed На компютъра не са дефинирани различни юзъри, само един е, той не е ли администратор по подразбиране
Виж целия пост
# 21 729
Благодаря ти. На пръв поглед всичко от описаното е ок. Обаче като разцъках из настройките, на Local area connection пише че мрежовия кабел бил изключен.  Tired Къде е този мрежов кабел? И ако е изключен не би ли трябвало да нямам нет нито на стационарния комп, нито на таблета, нито на телефона?
Ми на теб не ти трябва локална мрежа...Ти търсиш уай фай нали?Мрежов кабел към лаптопа нямаш закачен...Долу вдясно,в лентата с отметките,там където ти се появяват безжичните мрежи по принцип,като отвориш наличните мрежи,отдолу има едно"Отваряне на център за мрежи и споделяне" или нещо от рода.Там търси проблема.Най вероятно е забранил достъпа до интернет сина ти.Моята малката ми беше претършувала така веднъж компа и беше я свършила същата.
Виж целия пост
# 21 730
За прегледа с ехограф знам,че се поема.Но за другите изследвания все не мога да разбера.Веднъж на позната не и взеха пари,само потребителска такса,а друг път си плащаш.Явно ще разбера на място.До сега съм ходила без направление и за това не съм сигурна.Благодаря за отговора.

би трябвало, ако си с направление при гинеколога, той да ти издаде направление за микробиологията, но цитонамазката винаги се плаща допълнително

В случая ми трябва само микробиология,ехограф и цитонамазка-не.Но не знам дали ще успея да си взема направление и ако взема,дали ще има смисъл от него.Ако не се поема от ЗК,направо да отида без направление. newsm78
Виж целия пост
# 21 731
Благодаря ти. На пръв поглед всичко от описаното е ок. Обаче като разцъках из настройките, на Local area connection пише че мрежовия кабел бил изключен.  Tired Къде е този мрежов кабел? И ако е изключен не би ли трябвало да нямам нет нито на стационарния комп, нито на таблета, нито на телефона?

Изобщо не го гледай това Local Area Connection.  Там където е Local area connection трябва да има втори компютърчета, на които да пише Wireless connection или нещо подобно... Wink
Виж целия пост
# 21 732
Здравейте Simple Smile Някой от вас знае ли разликата между "шлиц" и "длаб" .Моля обяснете, защото аз не я намирам... Sad
Виж целия пост
# 21 733
Здравейте! Някой от вас знае ли онлайн магазин, където мога да намеря чаша с вместимост 800-900 мл.? То си е цяла ваза, но все пак...
Виж целия пост
# 21 734
Здравейте Simple Smile Някой от вас знае ли разликата между "шлиц" и "длаб" .Моля обяснете, защото аз не я намирам... Sad

Не знам колко ще помогна..........

Шлицване.

За шлицa се използва лъкатушещ циркуляр (пиян трион), а за чепа обикновени такива.
Шлицването е операция при която се прави сглобката шлиц и чеп и длаб и чеп. Шлица и чепа е крйно ъглово съединение. Тази операция се извършва на фрез машина. Пияният трион може да се регулира според това, какъв шлиц ни трябва.

Длабване.

Длаба е отвор в който се поставя чепа на съответния детаил.Пробиването на длабове може да се осъществи с едношпинделна бормашина ( борапарат ) или верижно дълбачна машина. Самия длаб се прави като се пробива отвор до отвор и после се зачиства с движение наляво и надясно на предварително начертано място. Ако детаила е много широк, се обръща и се пробива и срещуположната страна на длаба.

А тук има снимки, но иска регистрация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия