Къде е този мрежов кабел? И ако е изключен не би ли трябвало да нямам нет нито на стационарния комп, нито на таблета, нито на телефона?
Къде е този мрежов кабел? И ако е изключен не би ли трябвало да нямам нет нито на стационарния комп, нито на таблета, нито на телефона?
Къде е този мрежов кабел? И ако е изключен не би ли трябвало да нямам нет нито на стационарния комп, нито на таблета, нито на телефона?
Къде е този мрежов кабел? И ако е изключен не би ли трябвало да нямам нет нито на стационарния комп, нито на таблета, нито на телефона?
Някой от вас знае ли разликата между "шлиц" и "длаб" .Моля обяснете, защото аз не я намирам...
Някой от вас знае ли разликата между "шлиц" и "длаб" .Моля обяснете, защото аз не я намирам... 
Препоръчани теми