?Въпроси всякакви?

  • 5 609 426
  • 96 496
# 27 675
Ctrl+A е комбинация за избиране на всичко, но провери първо дали са заредени всички съобщения.
Виж целия пост
# 27 676
Благодаря на всички за отговорите за транспорта   bouquet
Виж целия пост
# 27 677
Да помоля някой да ми каже коя е песничката от новата реклама на "Рама" с масло - онази с двете човечета от маргарин, които накрая танцуват.  Praynig


Песничката е на Wet Wet Wet - "Love is all Around" - много приятно парче:)

Скрит текст:
Което не може да се каже за маргарина Sick
Виж целия пост
# 27 678
http://www.metro.bg/public/bg/Home/METRO_Offers/zima
тази кана хубава ли е?
Виж целия пост
# 27 679
Стоков базар Илиянци работи ли и в неделя Laughing
И всички магазинчета ли?
  bouquet
Виж целия пост
# 27 680
Да помоля някой да ми каже коя е песничката от новата реклама на "Рама" с масло - онази с двете човечета от маргарин, които накрая танцуват.  Praynig


Песничката е на Wet Wet Wet - "Love is all Around" - много приятно парче:)

Скрит текст:
Което не може да се каже за маргарина Sick

Благодаря   bouquet

Не ядем маргарин, само краве масло, та затова не знам какъв е вкуса, но и не интересува де. Песничката обаче е толкова нежна и завладяваща, че исках да си я изтегля.
Виж целия пост
# 27 681
Здравейте, тъй като знам, че сте компетентни по всеки един въпрос, искам да ви попитам дали знаете днес колко пари е входа в Син Сити? 
Виж целия пост
# 27 682
От вчера имам проблем с отварянето на Фейсбук страници, изключително бавно ми зарежда или забива... Някой има ли представа на какво може да се дължи...сега забелязвам, че и тук в БГ мама ми зарежда много бавно... с други сайтове проблем нямам  Thinking
Виж целия пост
# 27 683
От вчера имам проблем с отварянето на Фейсбук страници, изключително бавно ми зарежда или забива... Някой има ли представа на какво може да се дължи...сега забелязвам, че и тук в БГ мама ми зарежда много бавно... с други сайтове проблем нямам  Thinking
и при мен е така от вчера
Виж целия пост
# 27 684
Това е световна конспирация,следят ни. #Crazy
Виж целия пост
# 27 685
Специално тук не само от вчера , а и от близките дни отваря отвратително. Ако я отвори страницата я отваря до средата и се започва едно изчакване.... ooooh!
Виж целия пост
# 27 686
Сега се пооправи малко,но е изнервящо адски.
Виж целия пост
# 27 687
Как да разбера адреса на някои без да го питам  newsm78 Искам да пратя подарък за Коледа само, че не знам адреса и няма кои да попитам за точен адрес освен самия него Praynig
Виж целия пост
# 27 688
Как да разбера адреса на някои без да го питам  newsm78 Искам да пратя подарък за Коледа само, че не знам адреса и няма кои да попитам за точен адрес освен самия него Praynig
Пусни подаръка до офис на куриер "до поискване". От куриерската служба ще изпратят sms на получателя да отиде да си вземе пратката  Peace
Все пак е добре да знаеш поне приблизителен район, в който живее получателят, за да изпратиш подаръка до удобен офис и да не го разхождаш из целия град  Wink
Виж целия пост
# 27 689
Ако му знаеш местоработата и до там може да го адресираш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия