?Въпроси всякакви?

  • 5 609 488
  • 96 496
# 28 050
Предполагам на 29 (понеделник) е първия работен ден за банките.
В същия ден на превода ли пристигат парите (ДСК)?

Друг начин за пращане на превод, който да се получи преди/на 29ти? Peace

В дебитна карта как стои въпроса?
Виж целия пост
# 28 051
Знаете ли какво е работното време на банките днес?
Виж целия пост
# 28 052
Моля за помощ...Нещо стана с интернета на таблета и сега като искам да се включа към нета и изпиша паролата не ми дава активен бутон Свързване newsm78 само отказ...Рестартирахме и пак не ще...Идеи Rolling Eyes
Виж целия пост
# 28 053
Някой знае ли общините в София кога ще работят и работят ли около празниците?
Трябва да вземем акта за раждане на детето, трябва ни до 30-и задължително  Tired  Съмнява ме днес да работят и утре, но поне после с намалено работно време  newsm78
Виж целия пост
# 28 054
Имам карта към ОББ, която до скоро се ползваше единствено за превод на детски по нея. От два месеца детски не вземам. Искам да закрия картата. Предполагам, че единственият начин е да отида на място. Whistling Имам известна сума по картата. Сега си прегледах движението по нея и както ми начисляват по 2лв. всеки месец за обслужване, сумата ще свърши за нула време. ooooh! Ще я изтегля при първа възможност, но когато отида да закрия картата, предполагам, че ще ми удържат съответните такси. Какво да очаквам? Thinking

Изтегляш си този файл и си следиш.

Когато откривате карти към съответна банка не се ли интересувате от такси, тарифи и т.н.? Странно ми е това нехайство към личните финанси, но това е друга тема.

***

Банки, общини и учреждения ще работят на 29 и 30.12. След това ще са на работа на 05.01.15.
Виж целия пост
# 28 055
Днес хранителните хипермаркети дали ще работят със стандартно работно време? По-конкретно от Кауфланд се интересувам.
Виж целия пост
# 28 056
Всяка година са до 20 часа.
Но никога не затварят преди 22, защото хората си идват, и идват, и идват....нали знаеш, всички отиваме в 95-тата минута да си купим нещо.
Виж целия пост
# 28 057
Днес хранителните хипермаркети дали ще работят със стандартно работно време? По-конкретно от Кауфланд се интересувам.
още по-конкретно на страницата им може да провериш точно кой от всичките им магазини кога работи.  Laughing
Виж целия пост
# 28 058
Как ще работят магазините Джъмбо утре?
Виж целия пост
# 28 059
Поради наличие само на 1 пак суха мая, а по рецепта ми трябват 2, какво ще стане, ако сложа и 1 пак. бакпулвер? Нещо за втасването?
Виж целия пост
# 28 060
а какво ще правиш по рецепта ? - за какво е тестото ?
има и разлика в пакетчетата мая - 7 или 11 гр.
Виж целия пост
# 28 061
За питка, 7гр е. В крайна сметка ще намаля другите продукти и ще си ползвам само мая. Да не рискувам.
Виж целия пост
# 28 062
до тук правилно разсъждаваш. макар че днес се правят содени питки  Laughing
Виж целия пост
# 28 063
Сребърна вода за капане в носа,разрежда ли се?
Виж целия пост
# 28 064
до тук правилно разсъждаваш. макар че днес се правят содени питки  Laughing

Този път ще пропусна. Омръзна ми да не се изяжда и да ме бъзикат, че става за оръжие  Crossing Arms Маята е дрожди, демек гъби. Смятам я за постна. Амаха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия