?Въпроси всякакви?

  • 5 605 665
  • 96 496
# 28 215
ЧНГ! Някой да знае дали Джъмбо работи днес?
да бе.... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 28 216
Извинявам се, тъй като съм  нов  ( а и все още не съм се напълно разсънил Blush)  не мога да се ориентирам, а бих искал да  изпратя поздравително ЛС.
Бихте ли ме упътили как да намеря даден потребител?
Виж целия пост
# 28 217
Цъкни върху ника на потребителя и отдолу се появява.
Виж целия пост
# 28 218
А Кауфланд дали работи днес? Thinking
Виж целия пост
# 28 219
А Кауфланд дали работи днес? Thinking
Мисля, че днес всички големи хранителни и други вериги традиционно почиват.
За най-сигурно провери в интернет-страницата на магазина, който те интересува.

Бихте ли ме упътили как да намеря даден потребител?

Ползвай търсачката - горе на всяка страница. В падащото меню избери "потребител". Дори да помниш само началната буква, ще успееш да го намериш в списъка. Grinning
Приятно ровене Grinning.
Виж целия пост
# 28 220
А Кауфланд дали работи днес? Thinking

Сега проверих - почиват днес
Виж целия пост
# 28 221
А Карфур в The Mall работи ли?
Виж целия пост
# 28 222
Била вече трябва да работят нормално.
Сега са го свалили от сайта, но онзи ден гледах работното им време през празниците и пишеше, че отварят на 01.01.2015 от 11:00 ч.
Виж целия пост
# 28 223
А Карфур в The Mall работи ли?
По обед не работеше...
Виж целия пост
# 28 224
 ЧНГ на всички!   
Харесала съм матрак, който няма калъф, ако поръчам на шивачка да ми ушие един от памучна материя ще предпазва ли от акари както другите калъфи? Благодаря!
Виж целия пост
# 28 225

Четох, четох, ама се надявах да ми кажат друго.  Mr. Green



Сигурно е късно, но все пак, редувай с течен аналгин!

Не е късно. Редувам с Нурофен, дали да не мина на течен аналгин.  Thinking
Виж целия пост
# 28 226
Препоръчайте някакви рамки за очила, които биха издържали в ръцете и на най-невнимателния човек. Баща ми чупи по един-два чифта очила на година. Не знак как ги ползва и какво прави, ама...  ooooh!
Виж целия пост
# 28 227
Препоръчайте някакви рамки за очила, които биха издържали в ръцете и на най-невнимателния човек. Баща ми чупи по един-два чифта очила на година. Не знак как ги ползва и какво прави, ама...  ooooh!

Има едни огъващи се, не се сещам как се наричаха newsm78, предполагам са по-скъпи. Дано някой се сети. Simple Smile
Виж целия пост
# 28 228
Титаниеви са. С такива съм вече трета година, чупех по 2-3 чифта годишно. Тези не са мръднали. Освен това съм с някакви нечупливи японски стъкла. В оптиката ми дадоха чук да удрям по тях - е, не мръднаха. Стъклата, след 3-годишно непрекъснато носене, дори не са надраскани. Но не помня какви са точно - нито вид, нито марка.
Виж целия пост
# 28 229

Да, май такива бяха. Наш познат ни правеше фокуси с тях, кривеше ги както му скимне, аз все си мислех, че ще ги потроши. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия