?Въпроси всякакви?

  • 5 607 312
  • 96 496
# 28 545
Вижте в сайта МВн Р за кон кретната страна да ли е посочено изрично изискване.
Виж целия пост
# 28 546
Кажете, моля ви, откъде да си купя халат? 1.60м. съм и най-малкият размер винаги ми е ужасно широк и ме обгръща няколко пъти едва ли не. А в ръкавите съм като Василиса Умница. Три лебеда могат да влязат. Юношеска серия ли да търся, детска ли?  ooooh!
Вчера видях в магазините на Триумф много приятни дълги и къси халати. Всякакви размери имаше, а и сега върви намаление.  Виж там.
Виж целия пост
# 28 547
Ако ще пътувате април трябва поне до октомври да е валиден.Зависи и колко време ще пребивавате в дадената стране.6 месеца след напускане да е валиден на чуждата страна.Най-добре си провери за дадената държава как е.

Една седмица е пътуването в ЕС

Ако е в ЕС не ти трябва паспорт, пътуваш само с лична карта.
Виж целия пост
# 28 548
Аз останах с впечатление ,че пита за дете.
Виж целия пост
# 28 549
Ако ще пътувате април трябва поне до октомври да е валиден.Зависи и колко време ще пребивавате в дадената стране.6 месеца след напускане да е валиден на чуждата страна.Най-добре си провери за дадената държава как е.

Една седмица е пътуването в ЕС

Ако е в ЕС не ти трябва паспорт, пътуваш само с лична карта.

Една от страните по пътя не е членка  Peace
Виж целия пост
# 28 550
през Сърбия  ли ще минавате? и уточни дали за дете или възрастен става дума моля. Grinning
Виж целия пост
# 28 551
Тази седмица пътувах до Лондон с автобус през Сърбия и си минах само с лична карта. Само че ни караха да слизаме от автобуса, да минем границата пеша, проверяваха ни картите един по един, същото беше на границата с Босна и после като влизахме в ЕС пак.
Виж целия пост
# 28 552
Попаднах на подаръчен козметичен комплект с изтекъл срок на годност. На картонената му кутия пише срок на годност до 2014, но на продуктите вътре е отбелязано 2008   (естествено на българска фирма  Rolling Eyes ) . Въпросът ми е мога ли някъде да сигнализирам, при положение, че нямам касова бележка, защото това беше подарък?
Виж целия пост
# 28 553
Попаднах на подаръчен козметичен комплект с изтекъл срок на годност. На картонената му кутия пише срок на годност до 2014, но на продуктите вътре е отбелязано 2008 (естествено на българска фирма  Rolling Eyes ) . Въпросът ми е мога ли някъде да сигнализирам, при положение, че нямам касова бележка, защото това беше подарък?
Без бележка няма как да докажеш кога е купено. Иначе, ако се направи проверка в магазина, от който е купено лесно може да се провери, но тук няма такава практика.
Виж целия пост
# 28 554
Попаднах на подаръчен козметичен комплект с изтекъл срок на годност. На картонената му кутия пише срок на годност до 2014, но на продуктите вътре е отбелязано 2008 (естествено на българска фирма  Rolling Eyes ) . Въпросът ми е мога ли някъде да сигнализирам, при положение, че нямам касова бележка, защото това беше подарък?
Без бележка няма как да докажеш кога е купено. Иначе, ако се направи проверка в магазина, от който е купено лесно може да се провери, но тук няма такава практика.

Но тук проблемът идва от фирмата, не от магазинът- на картонената опаковка пише една дата, а на самите продукти друга
Виж целия пост
# 28 555
Какви почивки е хубаво да се правят при ползване на стимуланта за коса на Икаров? След 1 шишенце почивка? Или след определено време и колко?
Мерси.
Виж целия пост
# 28 556
Попаднах на подаръчен козметичен комплект с изтекъл срок на годност. На картонената му кутия пише срок на годност до 2014, но на продуктите вътре е отбелязано 2008 (естествено на българска фирма  Rolling Eyes ) . Въпросът ми е мога ли някъде да сигнализирам, при положение, че нямам касова бележка, защото това беше подарък?
Без бележка няма как да докажеш кога е купено. Иначе, ако се направи проверка в магазина, от който е купено лесно може да се провери, но тук няма такава практика.

Да не е дата на производство?

Но тук проблемът идва от фирмата, не от магазинът- на картонената опаковка пише една дата, а на самите продукти друга

Виж целия пост
# 28 557
Тарталета, даже и да е дата на производство, от 2008 до 2014 разликата е много голяма. Повече от 3 години годност ева ли... Мен точно това ме шокита- 2008 все пак не беше скоро.
Виж целия пост
# 28 558
сигурно ли е че е годината,да не е някакъв код...
Виж целия пост
# 28 559
Годините са.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия