?Въпроси всякакви?

  • 5 607 032
  • 96 496
# 28 635
Бях сложила айпада да се зарежда, но падна и нещо се напука накрайника и май трябва да сменя кабела. Ето такъв кабел е:
http://tablet.bg/archive/tablet_accessories-apple-apple_dock_usb_cable_for_ipad

Тук е изчерпан, някъде онлайн или в магазин в София да мога да го намеря? нАмерих и другаде, но ми иска 8 лева за доставка, за нещо, което е 25 лева.
В Технополис ако не бъркам видях, беше 10лв.
Виж целия пост
# 28 636
Може ли да ми препоръчате сигурен,  надежден, проверен електротехник зо София?  Да лампи става дума и е спешно.

Благодаря; )
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=216265.0
Виж целия пост
# 28 637
Благодаря ти meggle.
Това е точно така, както си го описала, но проблема е, че не мога да открия наименованието на изследването  newsm78
Изследването се нарича изследване за Ало Еритроантитела ( вкл.Rh ), в сектор Имунохематология. Peace
  bouquet
Виж целия пост
# 28 638
На какво може да се дължи болка в окото - самата очна ябълка ме боли като натъртена и кръвоносните съдове изглеждат много страшно, огромни такива и много, седи като червено петно направо, не в цялото око, а само от единия край под ръба на клепача... Ужасно боли като мигам или мърдам окото... Снощи нищо му нямаше, така се събудих.
Виж целия пост
# 28 639
Малката Госпожица Мърморана - премери ли си кръвното налягане? Да не си вдигнала кръвно?
Виж целия пост
# 28 640
Ами нямам с какво да го премеря, но по принцип кръвното ми е нормално, понякога имам неприятни главоболия, които могат да се обяснят с кръвното, обаче съм го мерила 1-2 пъти по време на тези главоболия и пак си е било нормално. А и е станало през нощта... Sad
Виж целия пост
# 28 641
А възможно ли е вчера да ти е влязла стружка или нещо друго, което да е разранило окото?
Ако имаш възможност отиди поне до някоя оптика да те погледнат, повечето имат лекари  Peace
Виж целия пост
# 28 642
Пробвай с малко навито памуче дали е по-нечувствително окото ти.На мен по такъв начин/поради това,че лигавицата не се дразнеше от памука/ми откриха конюнктивит,а дори не ми бяха зачервени очите. И е добре да посетиш очен лекар,разбира се.  bouquet
Виж целия пост
# 28 643
АКо беше стружка нямаше да може да си държи окото отворено. Имала съм стружка, ужасно е, за 1 час се затваря цялото око  усещането е хем боли, хем много неприятно и не можеш да го държиш отворено. Те са толкова микроскопични тези стружки и веднага се забиват в ретината и няма махане, само със специален скалпел. Не ми прилича на такова. Thinking
Виж целия пост
# 28 644
Проблема е че тук очните лекари се заплащат, а не беше момента да ходя на такъв... Ама ако се наложи - ще ида, естествено. Иначе вчера не мога да се сетя да ми е влизало нещо в окото, понякога влиза по някоя мигла, но вчера не е, а при натиск е много чувствително - като синина, само че е в окото и е червено. Сега го снимах да го погледна, че иначе е трудно, много гадно изглежда. Sad
Виж целия пост
# 28 645
Да си повторя питането  Praynig
Ако трябва да чакам пак два месеца да ушият нова вече няма да ми трябва блуза с дълъг ръкав.
Купих повече с къси ръкави и само две с дълъг. Сега остана само една  Cry
 
С какво мога да изчистя петна от черен маркер за бяла дъска върху жълта блуза?
Пробвах с Вениш, но няма резултат.
Блузата е част от ученическа униформа и не мога да крия петното с апликации.
Виж целия пост
# 28 646
А можеш ли да го държиш отворено?
АКо влезе нещо като стружка обикновено се случва при силен вятър и ти така и не разбираш.

Да си повторя питането  Praynig
Ако трябва да чакам пак два месеца да ушият нова вече няма да ми трябва блуза с дълъг ръкав.
Купих повече с къси ръкави и само две с дълъг. Сега остана само една  Cry
 
С какво мога да изчистя петна от черен маркер за бяла дъска върху жълта блуза?
Пробвах с Вениш, но няма резултат.
Блузата е част от ученическа униформа и не мога да крия петното с апликации.
За съжаление с нищо. Tired Ето какво пише в нет-а, но аз не съм го пробвала.
http://home.howstuffworks.com/how-to-get-permanent-marker-out-of-clothes.htm
Виж целия пост
# 28 647
Mrs Jan, аз веднъж почистих флумастер от зелено пуловерче на детето ми с препарат Spot remover на Перилис, едно розово шишенце, обаче промени цвета на третираното място! Така че не знам дали да рискуваш! Ако искаш тествай леко на скрито местенце и си прецени!
Виж целия пост
# 28 648
Да, държа го отворено, виждам нормално, само ме боли.
Виж целия пост
# 28 649
Да, държа го отворено, виждам нормално, само ме боли.

На баща ми много често му се случва за жалост. Някакво възпаление е при него, и за съжаление стана хронично- всяка зима. Минава с капки  Peace Според мен не рискувай без лекар
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия