?Въпроси всякакви?

  • 5 607 790
  • 96 496
# 4 935
Не съм в София, в града има само 1 клон  Sad . Нищо, имам време да платя нещата, все ще успея за 1 седмица.

Мерси все пак, много мило  Heart Eyes Hug .
Виж целия пост
# 4 936
Някой гледа ли днес в "Часът на мама" по бтв-Лейди кой е бил докторът, отговарящ по темата "Хигиена при момченцата"?
Виж целия пост
# 4 937
Имам няколко бижута-менте - с цвят на бял метал. Някои са пожълтяли на места - все едно отдолу метала е мед. Има ли начин да се върне оригиналния цвят? Или в кофата и нови Laughing
Виж целия пост
# 4 938
Кофата. Няма оправяне.
Виж целия пост
# 4 939
Имам няколко бижута-менте - с цвят на бял метал. Някои са пожълтяли на места - все едно отдолу метала е мед. Има ли начин да се върне оригиналния цвят? Или в кофата и нови Laughing
според мен направи им баня..може да е златна сребърна...скоро си говорихме с една позната и каза че какъвто искаш цвят може да докарат Peace
Попитай в златарско ателие Peace
Виж целия пост
# 4 940
какъв е  начинът да се проследи някоя снимка в сайт откъде точно е взета ?
Виж целия пост
# 4 941
Здравейте, може ли някой да ми каже откъде мога да се сдобия с копие на вестник България днес от вчера? Ако някой пази такова и е в София, също, моля, за помощ.
Благодаря.
Виж целия пост
# 4 942
Баща ми си е включил някаква идиотска песен, която се чува като му звъним, как да му я махна?
Виж целия пост
# 4 943
Знае ли някой, има ли метанстанции в Румъния? В нета намерих инфо за цяла Европа, само за Румънско нищо не пише.
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 4 944
Баща ми си е включил някаква идиотска песен, която се чува като му звъним, как да му я махна?
може и да не е той, а от оператора. ОБади се на сътрудник, ак е на мтел звъниш на *88 и се свързваш с оператор и молиш да махнат услугата
Виж целия пост
# 4 945
Мерси... Simple Smile
Виж целия пост
# 4 946
ana_karenina отвори снимката,на др.стр. отвори google  на "изображения",след което с ляв бутон на мишката завлечи снимката към полето на "изображения",веднага дава резултати.
Дано си ме разбрала и е свършило работа.
Ако не,прикачи тук снимката,ще ти дам линковете.
Виж целия пост
# 4 947
Здравейте,
интересува ме какво е Microsoft.Net Framework? Blush newsm78
Търсих, рових, ама нищо не разбрах. Какво прави на компютъра тази програма? newsm78 Embarassed
Виж целия пост
# 4 948
Здравейте,
интересува ме какво е Microsoft.Net Framework? Blush newsm78
Търсих, рових, ама нищо не разбрах. Какво прави на компютъра тази програма? newsm78 Embarassed

http://bg.wikipedia.org/wiki/Microsoft_.NET_Framework
Виж целия пост
# 4 949
Моля, който е ползвал 3G флашките на Глобул или Вивател, да сподели за качеството и скоростта на нета, че съм пред дилема  newsm78.

Много благодаря   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия