?Въпроси всякакви?

  • 5 607 575
  • 96 496
# 4 965
Сигурно се слага много малко от нея и затова я водят икономична.  Не ми е известна като марка.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4 966
Сигурно се слага много малко от нея и затова я водят икономична.  Не ми е известна като марка.  Rolling Eyes
Аз си я спомням, бяха я пуснали преди години, една малка опаковка беше и се слагаше по много малко, но нямам специален спомен да ми е допаднала.
Виж целия пост
# 4 967
Да,пише колкото "лещено зърно"...
Виж целия пост
# 4 968
Да,пише колкото "лещено зърно"...


Ееееееееее, тогава е супер икономична. Simple Smile  Joy
Виж целия пост
# 4 969
Преди години си спомням, че майка ми я хвалеше, но така и не си взе после пак от нея  Mr. Green

но ми се струва, че беше друга опаковката и беше по-голяма  newsm78
Виж целия пост
# 4 970
Защо в десертите вкусът, обявен като диня е на пъпеш Joy Напр. дъвки Орбит и последния сладолед на Нестле, който даже е с форма на парче диня, а с вкус на пъпеш Crossing Arms
Виж целия пост
# 4 971
Защо в десертите вкусът, обявен като диня е на пъпеш Joy Напр. дъвки Орбит и последния сладолед на Нестле, който даже е с форма на парче диня, а с вкус на пъпеш Crossing Arms

Роднини са, затова.   Joy
Виж целия пост
# 4 972
Е, роднини..имат различни вкусове. Wink
Виж целия пост
# 4 973
Някой да е ползвал тая паста за зъби...http://www.dalavera.bg/5-90-za-bezfluorna-pasta-za-ventsi-i-zabi … na-dostavka-d5317  наистина ли е толкова икономична?

По принцип, от обикновената паста за зъби за едно измиване е достатъчно да се сложи количество колкото грахово зърно  Peace Така че реално "колкото лещено зърно" не е кой знае колко по-икономично.

Защо в десертите вкусът, обявен като диня е на пъпеш Joy Напр. дъвки Орбит и последния сладолед на Нестле, който даже е с форма на парче диня, а с вкус на пъпеш Crossing Arms

Заради "грамотни" преводачи  Simple Smile Мнозина не правят разлика между watermelon и melon  Peace
Виж целия пост
# 4 974
Бих искала да чуя и вашето мнение по един въпрос, свързан с облеклото.

Скрит текст:
Сестра ми има къса рокля в два цвята - шампанско (като подплата, светъл) и отгоре червена дантела. Семпла е, но стои много ефектно, обаче не може да си намери обувки. Та въпросът ми е дали ще й отиват по-тъмни (цветът беше оранжево-кафяв) обувки и същата чанта? Опитвам се да я убедя да изчака още малко, да види дали няма да си хареса други, ама не иска много-много.

Виж целия пост
# 4 975
дай снимка...а и отдавна обувките и чантата не е задължително да са в един цвят
Виж целия пост
# 4 976
Някой да е ползвал тая паста за зъби...http://www.dalavera.bg/5-90-za-bezfluorna-pasta-za-ventsi-i-zabi … na-dostavka-d5317  наистина ли е толкова икономична?
Не съм, но видя ли че е 25мл? newsm78

мъжа ми я ползва от много години
пращат му я от Германия
икономична е много,слага се по много малко и е доволен от нея
аз също я изпробвах-доволна съм

търся програма за езици
има на първа страница флаговете на почти всички държави
има и гласово изговаряне на думите
не си спомням как се казваше
моля помогайте
Виж целия пост
# 4 977
Знаете лии кога спират да "капят"липите ?Цялата ми кола е лепкава , като напръскана е вчера я мих,днес пак е за автомивка #Cussing out
Виж целия пост
# 4 978
дай снимка...а и отдавна обувките и чантата не е задължително да са в един цвят
Скрит текст:

Нямам снимка на обувките, а и из интернет не намирам. Знам, че може и да не се съчетават, но при положение, че има шампанско и червено в роклята, някак си обувките и чантата да са различни не върви? Освен да я убеждавам за по-светла чанта, близка до цвят шампанско, а обувките вече да са си такива.
Виж целия пост
# 4 979
Снимка на роклята ще свърши  работа.
А и сега наистина може да се съчетае с всякакъв цвят, даже такава е тенденцията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия