?Въпроси всякакви?

  • 5 609 256
  • 96 496
# 54 420
На магостралата София- Бургас ... в момета е ад ... верижна катастрофа жестока ми излиза в Бук-а, но не знам точно къде е ... Край Карнобат е ... Уф ...

https://www.facebook.com/narek.arzoyan/videos/10208275470031200/
Виж целия пост
# 54 421
На магостралата София- Бургас ... в момета е ад ... верижна катастрофа жестока ми излиза в Бук-а, но не знам точно къде е ... Край Карнобат е ... Уф ...

https://www.facebook.com/narek.arzoyan/videos/10208275470031200/

Дано няма пострадали хора!! Това е ужасно!
Виж целия пост
# 54 422
От къде и как видя хронологията на абонат във вайбър newsm78
Каква хронология искаш да видиш? Можеш да видиш само снимката им, ако имат такава и кога за последно са били онлайн, ако не са забранили тази информация да бъде достъпна!
Вероятно има предвид друго. Ако вземе напр. твоя тел., как може да проследи хронологията на чатовете ти?! Аз така разбирам въпроса или греша?
Е какво толкова има да си погледнеш хронилогията скролвайки нагоре? То голяма философия? Все едно да не може да си проследи хронологията на СМС-ите.
Виж целия пост
# 54 423
Знаете ли до колко часа работи София Аутлет Център в Младост?
Виж целия пост
# 54 424
Скрит текст:
От къде и как видя хронологията на абонат във вайбър newsm78
Каква хронология искаш да видиш? Можеш да видиш само снимката им, ако имат такава и кога за последно са били онлайн, ако не са забранили тази информация да бъде достъпна!
Вероятно има предвид друго. Ако вземе напр. твоя тел., как може да проследи хронологията на чатовете ти?! Аз така разбирам въпроса или греша?
Е какво толкова има да си погледнеш хронилогията скролвайки нагоре? То голяма философия? Все едно да не може да си проследи хронологията на СМС-ите.
Зависи, дали ги пази. Баща ми напр. през определено време си трие хорнологията, защото му пречела и се налагало да скролва много. Grinning

Знаете ли до колко часа работи София Аутлет Център в Младост?
21ч.
Виж целия пост
# 54 425
На магостралата София- Бургас ... в момета е ад ... верижна катастрофа жестока ми излиза в Бук-а, но не знам точно къде е ... Край Карнобат е ... Уф ...

https://www.facebook.com/narek.arzoyan/videos/10208275470031200/

Дано няма пострадали хора!! Това е ужасно!

Това истина ли е ?!?!?! Направо е нереално...
Виж целия пост
# 54 426
Не знам дали тук е мястото, но... Мол Парадайс е блокиран, опасан с полицейски ленти, пожарна, линейка, не пускат вътре. Носят се слухове за бомбена заплаха. Някой нещо да е чул?
Виж целия пост
# 54 427
жгмъц, да истина е това! Давааха го по новините на Канал 1
bodra, имало забравен багаж в мола, който сега проверяват
Виж целия пост
# 54 428
Не знам дали тук е мястото, но... Мол Парадайс е блокиран, опасан с полицейски ленти, пожарна, линейка, не пускат вътре. Носят се слухове за бомбена заплаха. Някой нещо да е чул?

Всичко е наред, вероятно забравен пакет, взривили са го, не е бомба.
Виж целия пост
# 54 429
Скрит текст:
От къде и как видя хронологията на абонат във вайбър newsm78
Каква хронология искаш да видиш? Можеш да видиш само снимката им, ако имат такава и кога за последно са били онлайн, ако не са забранили тази информация да бъде достъпна!
Вероятно има предвид друго. Ако вземе напр. твоя тел., как може да проследи хронологията на чатовете ти?! Аз така разбирам въпроса или греша?
Е какво толкова има да си погледнеш хронилогията скролвайки нагоре? То голяма философия? Все едно да не може да си проследи хронологията на СМС-ите.
Зависи, дали ги пази. Баща ми напр. през определено време си трие хорнологията, защото му пречела и се налагало да скролва много. Grinning

Знаете ли до колко часа работи София Аутлет Център в Младост?
21ч.
И ако е изтрита какво ще иска да види?
Виж целия пост
# 54 430
На магостралата София- Бургас ... в момета е ад ... верижна катастрофа жестока ми излиза в Бук-а, но не знам точно къде е ... Край Карнобат е ... Уф ...

https://www.facebook.com/narek.arzoyan/videos/10208275470031200/

Ужас, но какво да очакваме при такъв вид на магистралата - не си личи поле ли е, път ли е.
Виж целия пост
# 54 431

Момичета, дали има надежда да се почисти дреха - шушляков елек, накапан с бронз за печки или да го отписвам? bouquet
Виж целия пост
# 54 432
Защо в Lafka нямат ПОС терминал? Всички големи фирми имат това устройство, а тея бутки, дето ги има из цяла България и дето искат да вземат на всеки парите, определят да се плаща само кеш,  Изтърваха ме:) Питах наляво-надясно, никой не знае защо е така, та..питам и вас:)

Знам поне една, която работи с ПОС (Стара Загора). И съответно мислех, че всички имат. Странно, че не е така.

Какъв беше начинът да се качи един голям файл (10GB в случая) на флашка (16 GB)?
Виж целия пост
# 54 433


Какъв беше начинът да се качи един голям файл (10GB в случая) на флашка (16 GB)?

Трябва да се преформатира флашката.
Виж целия пост
# 54 434
И за какво да я форматира ако е празна?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия