?Въпроси всякакви?

  • 5 607 176
  • 96 496
# 63 540
Търся кученце порода Бигъл с паспорт и родословие. Да ме насочите на някъде?

http://bkkbeagle.com/breeders.php Peace
Виж целия пост
# 63 541
Поправката може да стане от ЛКК Simple Smile  евентуално.
Виж целия пост
# 63 542
Аха, ами значи ако не те насочи към комисия, няма как, да
Има си наредба и административни изисквания, и ако са нарушени, няма много варианти
Виж целия пост
# 63 543
и кой го спира да насочва към комисия?
Виж целия пост
# 63 544
Със задна дата не знам дали може да се насочи към ЛЛК...
Виж целия пост
# 63 545
какви са думите "нищо не може да правите, обжалвате и т.н. има си процедура и ще ви информират". на мен ми изглежда че вече са информирали, няма никакви процедури повече и сега е момента да се каже на работодателя да пуска неплатен отпуск за дните.
Виж целия пост
# 63 546
При разглеждане на стари постове на даден потребител, се показват само първите и последните 2 страници, а на останалите изписва, че няма публикации за показване. Пробвах няколко профила. Като гледам собствения си профил, всичко е ОК. Не знам дали е бъг от новата версия или има някакъв друг проблем.
Виж целия пост
# 63 547
При разглеждане на стари постове на даден потребител, се показват само първите и последните 2 страници, а на останалите изписва, че няма публикации за показване. Пробвах няколко профила. Като гледам собствения си профил, всичко е ОК. Не знам дали е бъг от новата версия или има някакъв друг проблем.
Предала съм за този проблем.
Виж целия пост
# 63 548
Искаме в неделя да отидем на рилските езера с лифта
Никога не сме ходили, дайте съвет къде да прочета за маршрут и т.н. Обяснено като за идиот- къде се спира колата, от къде се взима лифта, после какво се прави...
Гледам тука, https://www.rilskiezera.bg/?act=content&rec=36 ма не ми става много ясно
Следвате табелите след Паничище и стигате паркинга. Можете да паркирате и извън него ако не ви се плаща, но ще повървите малко. После продължавате право нагоре и направо и стигате лифта. За маршрута най-общо, слизате от лифта и тръгвате с тълпата. Съвсем лаишки - след хижата има два маршрута - надясно и наляво. Повечето хора тръгват по първия и слизат по втория. Има ужасна опашка на лифта, ако решите можете обаче са се качите с джип. На опашката на лифта обикновено седят шофьорите и си търсят клиенти. Няма да чакате, колкото за лифт и излиза по-евтино.
Виж целия пост
# 63 549
Привет,
На детето му изписаха диета (след продължително разстройство), която позволява обезмаслено сирене.
Къде ли не търсих (София-център), но не успявам да намеря такова.
Някаква идея? Има ли въобще такова нещо и откъде може да се купи.
Виж целия пост
# 63 550
Къде освен в КЗП мога да подам жалба за некоректно и безотговорно отношение от български хотел?

Виж целия пост
# 63 551
Привет,
На детето му изписаха диета (след продължително разстройство), която позволява обезмаслено сирене.
Къде ли не търсих (София-център), но не успявам да намеря такова.
Някаква идея? Има ли въобще такова нещо и откъде може да се купи.

Извара купи.
Виж целия пост
# 63 552
Скрит текст:
Привет,
На детето му изписаха диета (след продължително разстройство), която позволява обезмаслено сирене.
Къде ли не търсих (София-център), но не успявам да намеря такова.
Някаква идея? Има ли въобще такова нещо и откъде може да се купи.

Това всъщност е извара!
Виж целия пост
# 63 553
Привет,
На детето му изписаха диета (след продължително разстройство), която позволява обезмаслено сирене.
Къде ли не търсих (София-център), но не успявам да намеря такова.
Някаква идея? Има ли въобще такова нещо и откъде може да се купи.

В млекарница Добрев.
Виж целия пост
# 63 554
Искаме в неделя да отидем на рилските езера с лифта
Никога не сме ходили, дайте съвет къде да прочета за маршрут и т.н. Обяснено като за идиот- къде се спира колата, от къде се взима лифта, после какво се прави...
Гледам тука, https://www.rilskiezera.bg/?act=content&rec=36 ма не ми става много ясно
Следвате табелите след Паничище и стигате паркинга. Можете да паркирате и извън него ако не ви се плаща, но ще повървите малко. После продължавате право нагоре и направо и стигате лифта. За маршрута най-общо, слизате от лифта и тръгвате с тълпата. Съвсем лаишки - след хижата има два маршрута - надясно и наляво. Повечето хора тръгват по първия и слизат по втория. Има ужасна опашка на лифта, ако решите можете обаче са се качите с джип. На опашката на лифта обикновено седят шофьорите и си търсят клиенти. Няма да чакате, колкото за лифт и излиза по-евтино.
И си вземете по едно по-дебело якенце, защото горе е студено.
Ако изберете да се придвижите с джиповете имайте предвид, че е ужасно прашно, по-добре лифта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия