?Въпроси всякакви?

  • 5 607 223
  • 96 496
# 63 585
Предполагам хитрия НОИ като слага изх. номер с дата 03.08. има предвид че от тая дата се смятат 14 дена за обжалване?
Виж целия пост
# 63 586
Има ли тема за инцидента от тази сутрин във Варна и случващото се в Каменар?
А какво е станало?
Виж целия пост
# 63 587
Голям отврат:
http://www.moreto.net/novini.php?n=357140
Точно до нас, толкова често съм минавала покрай тоя канал, че и с детето.
Виж целия пост
# 63 588
Здравейте! При теоретичния изпит за книжка на въпросите излиза ли колко верни отговора има и колко точки носи всеки (както е, когато решаваш листовки)? Благодаря!
Виж целия пост
# 63 589
С какво мога да се отърва от паяци /вътре в къщата/ и от оси /на терасата/?
Виж целия пост
# 63 590
Здравейте! При теоретичния изпит за книжка на въпросите излиза ли колко верни отговора има и колко точки носи всеки (както е, когато решаваш листовки)? Благодаря!

Излиза колко верни отговора има, да. Мисля че излиза и броят на точките, които носи въпросът.
Виж целия пост
# 63 591
Имаше тема в семейни отношения или дом за адвокатски услуги, но нещо не можах да я намеря. Може ли линк, ако някой е писал там?
Виж целия пост
# 63 592
Сигутно за някоя друга тема си мислиш, но http://www.bg-mamma.com/?topic=780729.780;topicrefid=20
Виж целия пост
# 63 593
Знаете ли как се прави компрес от риванол, дали трябва да го разредя? Дъщеря ми има липом на вратлето, при последното посещение при лекаря, той ми каза ако го нарани или натисне без да иска, той се зачервява и да правя компрес от риванол, но не си спомням дали го разреждах.  #Cussing out
Утре ще ходя за направление за да я погледне лекаря, но дотогава да и слагам компреси. Благодаря!  Peace
Виж целия пост
# 63 594
Не, не се разрежда риванола.
Виж целия пост
# 63 595
Продава ли се някъде робот Cozmo в България?
Виж целия пост
# 63 596
порязах се много жестоко - повърхностна рана е, но буквално си тече кръв, Напръсках с Пантенол спрея защото са ми казвали че е за открити рани. трябваше ли да сложа спирт преди това ? да сложа ли превръзка ? Става дума за  пръсче на крака ми Sad((( за пръв път е толкова дълбоко....
Виж целия пост
# 63 597
Раната е добре да бъде промита с кислородна вода,не със спирт.
Добре е да се сложи превръзка,за да не се цапа раната.
Виж целия пост
# 63 598
  Паяжината има много добро кръвоспиращо действие.
Виж целия пост
# 63 599
Сложи нещо отгоре и притискай, докато спре кръвта
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия