?Въпроси всякакви?

  • 5 605 728
  • 96 496
# 63 855
Ние сме с нет и тв към Нет1. Не си спомням да ни е спирала телевизията, като е спирал нета.

Доволни ли сте? Ние мислим да минаваме към тях като изтече договора с настоящия доставчик.
Съпортът им не е на особено ниво, но, слава Богу, не опираме често до него. Преди години бяхме към Мегалан, но откакто станаха Мтел, се изложиха. Нет1 са по-добре. За нет+тв+HBO-тата плащаме 27.50лв
Виж целия пост
# 63 856
Цитат
Лимец и спелта нали са различни култури?
Различни са, но разликата не е кой знае каква, и двете са някакви древни сортове пшеница. Тук има описание кое какво е точно:
http://sunmoon.bg/post/70-Einkorn-and-the-ancient-wheats-Landraces/
"...
Еднозърнестият Лимец (Einkorn), двузърнестият - Емер (Emer)  и Спелта (Spelt, Dinkel) са три сорта покрити пшеници, които след вършеене остават със шлупката върху зърното - също както други зърнени култури като напр. ориз, ечемик, овес, елда, просо и др.
..."

Госпожо Рамацоти,
не, не ми омръзна, защото вие сте си взели решението, но други потребители, които в момента обмислят, могат да останат заблудени от вашите твърдения и да се набутат с два доставчика, заради измислени негативи.
Виж целия пост
# 63 857
Доста по-добре си е да са отделни услуги. Не няма едното - няма и другото.
Услугите са си отделни, ако си с антена или обикновена кабелна.
Преди бяхме така и въпреки че пак беше пакет към една фирма никога не е имало зависимост м/у едното и другото.
Виж целия пост
# 63 858
Месечинке..... не подценявай потребителите.
Важното е, че ти не си набутана. Радвай се Laughing
Виж целия пост
# 63 859
Мога ли да пусна ваучери в грабо за прически и подстригване, и да ги правя във вкъщи? Или трябва да имам фирма и т.н.?
Виж целия пост
# 63 860
Искат данни на фирмата.
Виж целия пост
# 63 861
Искат данни на фирмата.
Благодаря ти! Значи няма да стане.
Виж целия пост
# 63 862
Някой може ли да ме светне, как става изпомпването с тази помпа?
Виж целия пост
# 63 863
Слагаш подходящия накрайник, застъпваш с крака, а с ръце дърпаш нагоре, после натискаш надолу и така докато надуеш.
Виж целия пост
# 63 864
Как мога да махна лепкаво от лентичка Вийт от дамаската на дивана? Пране с препарат за петна нямаше ефект.
Виж целия пост
# 63 865
Пробвай с кубче лед, така падат залепени дъвки. Незнам дали ще стане след прането обаче.
Виж целия пост
# 63 866
Памук напоен с олио разгражда восъка в лентите или ако имаш останала кърпичка от тези в комплекта.
Виж целия пост
# 63 867

Доволни ли сте? Ние мислим да минаваме към тях като изтече договора с настоящия доставчик.

Ние сме на Нет1 от 7 години (интернет и цифрова телевизия + HBO пакет), много сме доволни. Прекъсванията се броят на пръстите ми.
Виж целия пост
# 63 868
Как да се справя с малки хлебарки,които излизат от канала?
Миналата година напръска фирма у дома и се надявах поне тази година да ги няма Sad
Виж целия пост
# 63 869
уау станахме двама.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия