?Въпроси всякакви?

  • 5 606 696
  • 96 496
# 63 885
Някой от вас има ли смартфон Nokia 5 или 6? Дали са добри тези телефони? Много обмислям дали да си купя. Разбрах,че са с андроид, което е много добре. Ако някой знае нещо да каже.
Виж целия пост
# 63 886
За 7цата
В Техномаркет на мм му казаха, че не е сполучлив модел и от 3 продадени, 2 вече са върнати за ремонт. За 5ца и 6ца не знам.
Виж целия пост
# 63 887
За 7цата
В Техномаркет на мм му казаха, че не е сполучлив модел и от 3 продадени, 2 вече са върнати за ремонт. За 5ца и 6ца не знам.
Мерси, ако някой друг има мнение или е чул нещо за въпросните телефони да пише. Много съм си харесала 5-цата за сега. В един от мобилните оператори дори са ги продали вече всички получени.
Виж целия пост
# 63 888
Как се приемаше Зинат 500?На 8 или на 12 часа
Виж целия пост
# 63 889
Как се приемаше Зинат 500?На 8 или на 12 часа
По принцип на 12 часа, но все пак зависи от заболяването. Peace
Виж целия пост
# 63 890
За бронхит
Виж целия пост
# 63 891
Здравейте,
Да попитам знаете ли ако си определил дата за кръщене и кръстница и място и всичко,но след това се окаже,че няма как да се състои самото кръщене на тази дата,дали има проблем-църковен,морален?
Благодаря
Виж целия пост
# 63 892
Няма, стига да анулираш датата навреме.
Виж целия пост
# 63 893
Здравейте, някой знае ли какво става? Влизам и нова промяна - още не съм свикнала напълно с новата версия и току сменям на старата, но сега нова промяна - за начална страница ми зарежда избор на редактора и нищо друго, всичко е разтегнато широк формат (ползвам таблет в хоризонтално положение), липсва и опцията за преминаване към старата версия, а това ново чудо е още по-неудобно.
Виж целия пост
# 63 894
Камбанката (до надписа BG-MAMMA отгоре) замества Нови отговори и Известия.
Виж целия пост
# 63 895
Кога и по коя програма ще дават мача на Григор Димитров?
Виж целия пост
# 63 896
Mtel Sport 1
Виж целия пост
# 63 897

23.00ч.
Виж целия пост
# 63 898
Здравейте, някой знае ли какво става? Влизам и нова промяна - още не съм свикнала напълно с новата версия и току сменям на старата, но сега нова промяна - за начална страница ми зарежда избор на редактора и нищо друго, всичко е разтегнато широк формат (ползвам таблет в хоризонтално положение), липсва и опцията за преминаване към старата версия, а това ново чудо е още по-неудобно.
Като тръгнеш да пишеш bg-mamma, не ти ли дава опция отдолу old.bg.....? Аз така излъгах моя таблет, иначе и при мен е така - зарежда ми само мобилната версия, не мога през пълната, както бях до сега.
Виж целия пост
# 63 899
Момичета, какви суми г/д спрямо доходите разбира се е нормално да се отделят по разни бебешки мероприятия?
Основното е че и сестрите ми са с бебета, и сега ще се празнува първия РД, после ще има кръщене на другото бебе, и после пак РД Януари месец.
Попитала съм, казаха че предпочитат подаръци в плик както се казва. Въпроса е как да избера оптимална сума, която аз и ММ да дадем. Предполага се че каквото дадем за единия РД, това трябва и за кръщенето на другото бебе, и после за другия бебешки РД. И както се предполага, после те ще дадат същата сума за нашето дете и негови рождени дни и т.н.
Някак си бих искала да си наглася примерна сума за такива събития.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия