?Въпроси всякакви?

  • 5 606 122
  • 96 496
# 64 245
Не  е това, в калъпче е като другите.
Виж целия пост
# 64 246
Точно това има предвид, благодаря Лабрекс!
Виж целия пост
# 64 247
Въпрос от серията "тъпи" Simple Smile. Има ли леки плочки? Трябват ми няколко бели гланцирани, но понеже с тях ще работят деца ми се искаше да са по-леки от стандартните. Или поне някой да се сети за нещо, което ще ми свърши работа?
Виж целия пост
# 64 248
Скрит текст:
Аз веднъж опитах и в споменатите теми, ама не ми се получи. Не ми излезе изобщо такава опция.
Отивам да пробвам.

едит: отворих произволен подфорум и първата тема в него (СО), давам "отговор" и натискам допълнителни опции (под емотиконите). Там ти дава "публикувай като анонимен". Би трябвало да става. Не публикувах, за да не спамя темата на хората.

Скрит текст:
От старата версия опитах. През новата версия не знам.
Много благодаря за бързия отговор, явно няма да пиша при това положение:) Искаше ми се анонимност
Ако маркираш "публикувай като анонимен", би трябвало да я имаш анонимността, но само в тези подфоруми.
Виж целия пост
# 64 249
Деси, теракотени ли имаш предвид? Ако да, тези за стени (фаянс) са по-леки от тези за под (теракот). Като вземеш и по-малък размер ще са леки. Едно време навсякъде лепяха едни 15х15, баш бели с гланц.
Виж целия пост
# 64 250
Въпрос от серията "мега тъпи":
Задочниците също имат задължителен стаж, нали?
Виж целия пост
# 64 251
Това зависи от програмата на специалността и унито.
Виж целия пост
# 64 252
Въпрос от серията "мега тъпи":
Задочниците също имат задължителен стаж, нали?
Да, това, че са задочна форма на обучение не ги освобождава от стажа, който трябва да се кара по дадената специалност.
Виж целия пост
# 64 253
нещо в jobs.bg Може ли да се вижда преглеждания/кандидатсвания (второто вече ще е малко прекалено)?
мисля че преди години се виждаше Преглеждания съвсем лесно. просто си стоеше горе вдясно Simple Smile
Виж целия пост
# 64 254
нещо в jobs.bg Може ли да се вижда преглеждания/кандидатсвания (второто вече ще е малко прекалено)?
мисля че преди години се виждаше Преглеждания съвсем лесно. просто си стоеше горе вдясно Simple Smile
Разглежданията се виждат - горе в дясно се пада. Кандидатстванията никога не са се виждали. Това е инфо само за фирмата, пуснала обявата.
Ето ти снимка, маркирала съм в синьо брой преглеждания
Скрит текст:
Виж целия пост
# 64 255
аха. видях. uBlock го е спирало.
Виж целия пост
# 64 256
Деси, теракотени ли имаш предвид? Ако да, тези за стени (фаянс) са по-леки от тези за под (теракот). Като вземеш и по-малък размер ще са леки. Едно време навсякъде лепяха едни 15х15, баш бели с гланц.

Благодаря за насоката! 15х15 ще са идеални, дано намеря. Важното е да са хлъзгави, доколкото разбирам. Ние имаме останали от банята, но са огромни и леко грапави. Ей това искам да правим

http://blog.sharpie.com/2013/04/coasting-into-spring/
Виж целия пост
# 64 257
Деси, в Практикер има на 6 кинта квадрата
http://www.praktiker.bg/bg/Wall-tiles/%D0%A4%D0%90%D0%AF%D0%9D%D … 9D%D0%A6/p/438830
Виж целия пост
# 64 258
В Еконт при получаване на малък електроуред с опция тест ще ми дадат да го включа в контакт да видя дали работи, нали?
Виж целия пост
# 64 259

Страхотно! Благодарности!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия