?Въпроси всякакви?

  • 5 608 956
  • 96 496
# 27 705
вместо да споделяме влезни в пощата си в абв  и избери новата визия.  Laughing

Явно има нова промяна и тя става поетапно. Това, което се вижда на моя скрийншот е най-"новото", което мога да постигна за момента. Тъй че наистина ще хубаво, ако някой пусне снимка на най-актуалната визия.
Виж целия пост
# 27 706
Какво означава МОЛ ? /материално отговорно лице също  е мол/
Виж целия пост
# 27 707
Ако става дума за мол с магазини, в гугъл ми излезе това - Market of all . Но дали е така  newsm78
Виж целия пост
# 27 708
А, ако трябва да напишем цялото наименование на МОЛ, как би изглеждало на български ?
Виж целия пост
# 27 709
Думата е английска mall - алея; а американците я използват за голям търговски център
Виж целия пост
# 27 710
Имам два въпроса:  1.С какво се чистят най-добре фугите на плочите в банята ? 2.Какво да направя за да не мирише хладилника ми ?
Виж целия пост
# 27 711
Виждали ли сте в Джъмбо музикални кутии? Thinking
Виж целия пост
# 27 712
2.Какво да направя за да не мирише хладилника ми ?
Има едни кутийки с активен въглен, точно за обезмирисване на хладилник. Купих си от Кауфланд, но още не ми се е налагало да я използвам. Засега още си карам по стария и изпитан метод - отворено кисело мляко за няколко дни.
Виж целия пост
# 27 713
Какво означава МОЛ ? /материално отговорно лице също  е мол/
Просто дума си е, не е абревиатура и не бива да се пише с главни букви. Обаче всички го пишат така, грешно.
Виж целия пост
# 27 714
Някой да е открил начин за изпиране на петна от плодове? Едни жълти...от памучна материя.
Виж целия пост
# 27 715
в Перилни препарати и омекотители  сигурно са го открили. попитай и там   bouquet
Виж целия пост
# 27 716
Така изглежда новата визия на abv-то Не е кой знае колко по-различно от преди. Интересното е, че в този мейл, като влезнах да си проверя пощата, ми изскочи на голям банер предложението да видя новата визия, а в другия ми abv-мейл не. Там още съм си "стара"
Виж целия пост
# 27 717
И на мен на две от пощите ми е новата версия, на третата си ми е старата.
Виж целия пост
# 27 718
Дайте един сткрийн на новата версия да я видим...аз още съм на старата.
Виж целия пост
# 27 719
Какво правят близките на починал, който е кремиран, на деветия ден от смъртта му? Не се обръщам към свещеник, защото знам какво е отношението им към кремацията.
Благодаря предварително!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия