.
!
.
!
не иска да стане
няма начин като че ли
(((
не иска да стане
няма начин като че ли
(((
Ще запомня марката, че наш познат ни агитира българска Юнга да си вземем за кухнята, за чуждите нямало резервни части. А подозирам нашия старчок-бойлер, че доста ток гори, защото лятно време се включва през ден-два на нощна, тече топла вода в кухнята и в едната тоалетна, там само ММ се бръсне, е, и ръце се мият, за друго не се ползва. Има още един бойлер в банята и стандартните ел.уреди, а и повечето време сме двама души. И все едно токът ни е към 90-100 лв, а зимно време скача на 300 и нещо към 400. Но пък се топлим с локално парно на ток, и то доста ел.енергия потребява. Всъщност, освен да пробваме, ако се появи разлика в сметките при сложен проточен бойлер, ще сменяме и другия. 

Препоръчани теми