?Въпроси всякакви?

  • 5 607 774
  • 96 496
# 28 380
аз вече я махнах, колкото и да е красива един месец и ми омръзва
Виж целия пост
# 28 381
Търся подарък за момче на 7 години. Според един приятел Hot weels е добра идея... Чудя се дали не е много детска  newsm78.

Иначе детето не живее в България и не съм сигурна, че може да чете на български, за да му взема книжка.

Дайте съвет за хубава и интересна играчка, до към 20-30 лв.

  Благодаря bouquet!
Виж целия пост
# 28 382
Търся подарък за момче на 7 години. Според един приятел Hot weels е добра идея... Чудя се дали не е много детска  newsm78.

Иначе детето не живее в България и не съм сигурна, че може да чете на български, за да му взема книжка.

Дайте съвет за хубава и интересна играчка, до към 20-30 лв.

  Благодаря bouquet!
Конструктор
Виж целия пост
# 28 383
има различни писти на Hot wheels - екстра си е идеята.
или пък Лего, или голям паркинг с коли.

а дали детето обича да играе с коли?
нямаш ли кого да питаш за предпочитания.
Виж целия пост
# 28 384
 Kак да прехвърля фирмено лого върху картинка - картичка или визитка от pdf. документ?

 Т.е. аз мога да го копна от документа, но имам проблем с пействането му върху визитката и картичката Sad не иска да стане Sad няма начин като че ли Sad(((

Виж целия пост
# 28 385
Не знам дали някой ще има представа, но искам да питам дали ако си бакалавър в университета Х, и запишеш магистратура в университета У, оценките от изпитите, които се припокриват се признават?
И от университета У.
Не би следвало, тъй като степените са различни - бакалавър и магистър. Но все пак всеки университет/преподавател са различни и може нещо да се зачете, но не вярвам. Питай на място!
Виж целия пост
# 28 386
Имате ли проблем с виваком?  Ние нищо нямаме;  нито тел., тв, интернет?
Виж целия пост
# 28 387
имали проблем с оптиката - така разбрах
Виж целия пост
# 28 388
Имате ли проблем с виваком?  Ние нищо нямаме;  нито тел., тв, интернет?

До сега си разглобявах телефона  Laughing и се чудих как така не работи  Joy
Виж целия пост
# 28 389
Момичета, има ли такива, усетили намаляване на сметките за ток след монтиране на проточни бойлерчета - в кухня и баня? Питам и тук, че познатите ми с всякакви мнения. А ми се иска да сменим един стар обикновен (не знам колко литров, но голям) с такива. Просто на тоя много бързо му свършва топлата вода сега зимата, а и съм го набедила, че гори доста ток. Като го включа вечер, електромерът върти като за световно и светка като в дискотека. Simple Smile
Виж целия пост
# 28 390
Kак да прехвърля фирмено лого върху картинка - картичка или визитка от pdf. документ?

 Т.е. аз мога да го копна от документа, но имам проблем с пействането му върху визитката и картичката Sad не иска да стане Sad няма начин като че ли Sad(((


Запази го като jpeg и после си го обработвай като картинка.
Виж целия пост
# 28 391
Имате ли проблем с виваком?  Ние нищо нямаме;  нито тел., тв, интернет?
От ФБ
Уважаеми клиенти,
Поради технически причини в момента има затруднения с достъпа до интернет услугите на VIVACOM в страната. Нашите екипи работят по възстановяването му в най-кратки срокове.
Благодарим ви за разбирането!

Екипа на VIVACOM
Виж целия пост
# 28 392
labrex, ние в София сме с проточен немски, Stiebel Eltron, а по квартирите (повечето време сме все на квартира по други населени места) сме с обикновен! Ами само за бойлер нон стоп включен поне 90 лв ток плащаме, а в София и се топлим на ток и със сигурност не е толкова разходът на бойлера. В топлите месеци, когато не се ползва отопление, не сме живяли там, за да цитирам сума без такова. А споменах марката, защото мисля, че е от значение - и Т на водата и налягането/дебитът са като при нормален бойлер. Чувала съм, че не при всички е така!
Виж целия пост
# 28 393
elleni, благодаря!  bouquet Ще запомня марката, че наш познат ни агитира българска Юнга да си вземем за кухнята, за чуждите нямало резервни части. А подозирам нашия старчок-бойлер, че доста ток гори, защото лятно време се включва през ден-два на нощна, тече топла вода в кухнята и в едната тоалетна, там само ММ се бръсне, е, и ръце се мият, за друго не се ползва. Има още един бойлер в банята и стандартните ел.уреди, а и повечето време сме двама души. И все едно токът ни е към 90-100 лв, а зимно време скача на 300 и нещо към 400. Но пък се топлим с локално парно на ток, и то доста ел.енергия потребява. Всъщност, освен да пробваме, ако се появи разлика в сметките при сложен проточен бойлер, ще сменяме и другия. Peace

Сега погледнах, малки кухненски не видях с тая марка, но и голям ще върши работа на мястото на стария. Иначе си мислех за тези малките кухненски бойлерчета, дето се слагат на мястото на крановете на чешмата. И най-важното е да проагитирам ММ, че нещо не му се разправя. Simple Smile
Виж целия пост
# 28 394
Имате ли проблем с виваком?  Ние нищо нямаме;  нито тел., тв, интернет?

До сега си разглобявах телефона  Laughing и се чудих как така не работи  Joy

Хм....не сме на Виваком, но имам проблеми с нета.......Отваря избирателно страници, фейсбук обаче не иска да отвори.....

Търсих темата за ФБ - не я открих, а знам със сигурност, че има такава, дори е №2......

Та.....проблем с фейсбук имате ли или проблемът е локален?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия