?Въпроси всякакви?

  • 5 607 567
  • 96 496
# 28 470
Четох, че хартиените ще важат още 6 месеца, защо не ги издават тогава като има проблем с електроните
Виж целия пост
# 28 471
издават ги. нали това показват по ТВ.
електронен + хартиен. ако не става с електронния издават хартиен както си е било до сега.
Виж целия пост
# 28 472
моята лична тогава защо нищо не издава. то пък голямата философия да се напише за пет минути. Аз всъщност от 5.01 съм в отпуск. Със задна дата може ли да ми го издаде пък на каквато си ще форма?
Виж целия пост
# 28 473
Бихте ли ме насочили към някой подфорум къде бих могла да пусна тема за допълнителен отоплителен уред(духалката отпада),може би радиатор,но какъв...че с тази нова визия на форума съм абсолютно дезориентирана... newsm78
Мисля, че можеш да си зададеш въпроса тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=382
Виж целия пост
# 28 474
Това от коя дата е?
http://www.temanews.com/index.php?p=tema&iid=456&aid=10701
Виж целия пост
# 28 475
Бихте ли ме насочили към някой подфорум къде бих могла да пусна тема за допълнителен отоплителен уред(духалката отпада),може би радиатор,но какъв...че с тази нова визия на форума съм абсолютно дезориентирана... newsm78
Мисля, че можеш да си зададеш въпроса тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=382
newsm51
Виж целия пост
# 28 476
издават ги. нали това показват по ТВ.
електронен + хартиен. ако не става с електронния издават хартиен както си е било до сега.


Хартиено копие ти дават пак да го дадеш на работодателя, а електронното спестява на счетито ходенето до НОИ
Виж целия пост
# 28 477
моята лична тогава защо нищо не издава. то пък голямата философия да се напише за пет минути. Аз всъщност от 5.01 съм в отпуск. Със задна дата може ли да ми го издаде пък на каквато си ще форма?
Може и със стара дата при добро нейно желание. На мен са ми пускали и не е бил фиктивен , а  при напълно реално заболяване.
Виж целия пост
# 28 478
издават ги. нали това показват по ТВ.
електронен + хартиен. ако не става с електронния издават хартиен както си е било до сега.

Хартиено копие ти дават пак да го дадеш на работодателя, а електронното спестява на счетито ходенето до НОИ
Това просто не е вярно! Счетито пак ще си ходи до НОИ,защото има още куп бумаги,които се носят/освен болничния/ и не могат да се подават и те електронно.Както винаги много шум за нищо!Според мен това по скоро се прави за ограничаване издаването на фалшиви болнични.
Виж целия пост
# 28 479
Под Sterling silver сребро ли да разбирам, или някакъв вид стомана ?  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 28 480
Търся седмична ТВ програма с възможност за принтиране.
Виж целия пост
# 28 481
Под Sterling silver сребро ли да разбирам, или някакъв вид стомана ?  Rolling Eyes


Да, сребро със стандартната проба 925.
Виж целия пост
# 28 482
Малко глупав въпрос, но...

В регистрирания самолетен носите ли спрейове под налягане, дезодоранти и подобни? Според наредбите, които открих, може, но аз лично никога не съм и не смея... Кое е най-лошото нещо, което може да се случи -- да гръмне и да ми окепази останалия багаж?  Embarassed Rolling Eyes
Виж целия пост
# 28 483
Включвам се с 2 въпроса:
1. от време на време на клепачите ми по ръба от вътр. страна се появяват малки мехурчета, които не болят, твърди са и отшумят за ден, два. Единствено понякога леко дразнят, но почти не се усещат. Не мога да си обясня от какво точно са...нося лещи/очила...да не би да е някакво изсушаване..понякога забелязвам, че след баня така става, когато  кожата ми става суха, въздухът е сух. Понякога като сваля лещите вечер и на следващата сутрин е така. Но не мога категорично да го обвържа  с къпането или лещите, защото се е случвало и без тези неща Rolling Eyes Rolling Eyes Понякога си мисля, че е възможно да е от гримиране/разгримиране. Днес се събудих с малко мехурче на долния клепач пък, където не се гримирам  Thinking Сори, малко нескопосано го написах. По принцип са ми казвали, че от всичките неща е възможно и че това са някакви жлезички, които се запушват, в следствие се образуват се такива мехурчета и отшумяват.

2. ако имам скъсана банкнота на две, мога да ли я занеса в банка и те да ми дадат цяла? По принцип знам, че е в правмощията на БНБ, но там пише "повредени" банкноти и не знам дали под това се разбира и скъсани  Laughing и става ли чрез ТБ или трябва да се ходи до централната?
Виж целия пост
# 28 484
В регистрирания багаж нямаш проблем да ги носиш - забранени са в ръчния багаж, не защото ще гръмнат, а вследствие завишените мерки с/у тероризъм Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия