?Въпроси всякакви?

  • 5 607 310
  • 96 496
# 61 290
А може ли да е някакво цъфнало цвете в саксия или не е добра идея?
Виж целия пост
# 61 291
По-добре букет. Саксия не.
Виж целия пост
# 61 292
Благодаря!
Виж целия пост
# 61 293
И аз нося букет на булката и пари с картичка задължително,дори и със скромно пожелание.
За уникредит да кажа и аз ползвам и двете приложение,по ми е удобно на компютър.Отидох до офис и ми дадоха и обясниха всичко.Само да вметна ако искате да прехвърляте пари по други сметки ви трябва и електронен поспис.Иначе само с регистрациите при активни права плащате сметки и следите наличността и движението по сметките.Аз съм с такса два лева обслужване на месец,която включва всичко по картата и сметката.
Виж целия пост
# 61 294
И аз нося букет на булката и пари с картичка задължително,дори и със скромно пожелание.
За уникредит да кажа и аз ползвам и двете приложение,по ми е удобно на компютър.Отидох до офис и ми дадоха и обясниха всичко.Само да вметна ако искате да прехвърляте пари по други сметки ви трябва и електронен поспис.Иначе само с регистрациите при активни права плащате сметки и следите наличността и движението по сметките.Аз съм с такса два лева обслужване на месец,която включва всичко по картата и сметката.
Аз нямам ел. подпис, пращат ми код със СМС. И таксата за обслужване ми е 1 лв., но тя си е на дебитната карта по принцип. И да нямах онлайн банкиране пак щеше да си има такса.
Виж целия пост
# 61 295
Аз пък след моята сватба спрях да подарявам букети.  Laughing Сватбата ни беше в друг град и докато се приберем вкъщи, почти всички бяха увехнали. Иначе някои ни ги дадоха след подписването, някои на изнесения ритуал, а някои ни подариха и на двете места.  Simple Smile

Виж целия пост
# 61 296
Щом съм студентка, но съм завършила семестриално, трябва ли да си плащам някаки осигуровки или университета все още ги плаща?
Държавата плаща до завършване семестриално редовно или до навършване на 25 години. По принцип, ако нямаш годините при мен беше до първия държавен изпит, след това не работех и плащах само здравните, като се подаваше и някаква декларация в НАП
Виж целия пост
# 61 297
Щом съм студентка, но съм завършила семестриално, трябва ли да си плащам някаки осигуровки или университета все още ги плаща?
Държавата плаща до завършване семестриално редовно или до навършване на 25 години. По принцип, ако нямаш годините при мен беше до първия държавен изпит, след това не работех и плащах само здравните, като се подаваше и някаква декларация в НАП
Благодаря за инфото!
Виж целия пост
# 61 298
Само да поправя, че е до 26 г възраст. Моят държавен изпит беше март и въпреки че очаквах и той да ми бъде поет, осигуровките бяха платени само до февруари.

Да добавя, че имах такива очаквания, защото при бакалавъра ми беше поет месецът, в който имах държавен.  Simple Smile
Виж целия пост
# 61 299
Скрит текст:
За какво може да се използва глюкозата (освен в медицината)? В аптеката са объркали и вместо калциев глюконат на ампули са ми дали глюкоза (на ампули). Започнаха да се суетят как да сторнират и аз им казах просто да дадат това, което искам, а да оставят глюкозата, че нямах време.

Мога ли да я използвам за нещо?
При повръщане аз давам на моите по 1, 2 лъжички през 20, 30 минути. В случая по една ампула на половин час.
Дано не ми се налага да я използвам по такъв повод, но благодаря.

За какво може да се използва глюкозата (освен в медицината)? В аптеката са объркали и вместо калциев глюконат на ампули са ми дали глюкоза (на ампули).
По същата причина аз имам цяла банка у дома и се чудя какво да я правя.
То хубаво, ама ако не прочетеш какво са ти дали? Бях бясна.


Атти, мерси. Ще я използвам за подслаждане тогава. Peace
Виж целия пост
# 61 300
Как мога да получа 10 % отстъпка като изпращам с Еконт? Подготвих пратката през сайта, но доставката си е на същата цена  #Crazy
Виж целия пост
# 61 301
Как мога да получа 10 % отстъпка като изпращам с Еконт? Подготвих пратката през сайта, но доставката си е на същата цена  #Crazy
През сайта на Еконт не съм подготвяла, но през "Базар" редовно го правя. Дава и бонус точки, които се трупат за безплатни ВИП обяви. През ОЛХ също може.
Виж целия пост
# 61 302
За среща на випуска колко официално бихте се облекли? Като за сватба примерно или не толкова официално?
С рокля или риза и панталон?
Виж целия пост
# 61 303
Как мога да получа 10 % отстъпка като изпращам с Еконт? Подготвих пратката през сайта, но доставката си е на същата цена  #Crazy
През сайта на Еконт не съм подготвяла, но през "Базар" редовно го правя. Дава и бонус точки, които се трупат за безплатни ВИП обяви. През ОЛХ също може.
Мислех, че като я подготвя през сайта и ще се получи отстъпка, а тя куриерската такса е същата  ooooh!
А ако я подготвя през Базар или ОЛХ, трябва ли артикулът, който продавам, да е качен в този сайт или няма значение?
Виж целия пост
# 61 304
Как мога да получа 10 % отстъпка като изпращам с Еконт? Подготвих пратката през сайта, но доставката си е на същата цена  #Crazy
През сайта на Еконт не съм подготвяла, но през "Базар" редовно го правя. Дава и бонус точки, които се трупат за безплатни ВИП обяви. През ОЛХ също може.
Мислех, че като я подготвя през сайта и ще се получи отстъпка, а тя куриерската такса е същата  ooooh!
А ако я подготвя през Базар или ОЛХ, трябва ли артикулът, който продавам, да е качен в този сайт или няма значение?
Не е нужно да е публикуван в сайтовете. После от там си следя дали пратката е получена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия