?Въпроси всякакви?

  • 5 606 995
  • 96 496
# 63 615
Вие ги познавате най-добре какъв тип хора са. Дали са градски тип, дали обичат концерти, театри, книги...
Но фотокнига със снимки на децата, внуците и правнуците можете спокойно да им направите
Виж целия пост
# 63 616
Деси, как не щипе?!
Аз имам проблем с кожата на ръцете от години, пука се, имам кървящи рагади по пръстите, не мога и да си помисля да пипам черен пипер с голи ръце, слагам в яденето с лъжичка.
Виж целия пост
# 63 617
Въпрос към живеещите във Варна...къде във Варна има магазини за нанизи от минерални камъни на сносна цена ?

На бул. Мария Луиза има два магазина. Единия е като вървиш от Часовника към Общината, от дясната страна на ъгъла с ул. Драгоман. Другия магазин е от страната на ДНФ, малко след магазина Тип-Топ. Най-добро обслужване съм получавала в Мимоко, а и те до скоро имаха някаква промоция.
Виж целия пост
# 63 618
Мами, някоя да е виждала такава чанта в реален магазин в София?
https://remixshop.com/bg/accessories-bags-dunlop-pr1558759.html
Виж целия пост
# 63 619
Деси, как не щипе?!
Аз имам проблем с кожата на ръцете от години, пука се, имам кървящи рагади по пръстите, не мога и да си помисля да пипам черен пипер с голи ръце, слагам в яденето с лъжичка.

Изобщо не става въпрос за кожни раздразнения, а за порязване и механично нараняване на кожата и за последващо спешно кръвоспиране!
Виж целия пост
# 63 620
Преди три дни ме изписаха от неврохирургия. Май пак трябва да вляза, обаче имах случай с детето в който ми казаха,че ако не е минал месец , трябва да влезеш в същото отделение  . А аз избягах с 300 от този филм на ужасите и не искам там. Някой знае ли как стоят нещата?
Виж целия пост
# 63 621
Мадам, къде искаш да ходиш? Те неврологиите и неврохирургиите са навсякъде филм на ужасите.
Виж целия пост
# 63 622
Деси, как не щипе?!
Аз имам проблем с кожата на ръцете от години, пука се, имам кървящи рагади по пръстите, не мога и да си помисля да пипам черен пипер с голи ръце, слагам в яденето с лъжичка.

Изобщо не става въпрос за кожни раздразнения, а за порязване и механично нараняване на кожата и за последващо спешно кръвоспиране!
Явно само аз не разбирам разликата. Както и да е.
Виж целия пост
# 63 623
Тикве...до месец след изписването се водиш още техен пациент, да.
Виж целия пост
# 63 624
Мами, някоя да е виждала такава чанта в реален магазин в София?
https://remixshop.com/bg/accessories-bags-dunlop-pr1558759.html
Купих си такава само дето е Le Coq Sportif от Стара Загора, беше в магазин от рода на Темпо и съм много доволна. Предполагам, че във почти всеки спортен магазин ще има такива:)
Виж целия пост
# 63 625
С автобус 3 ли мога да стигна до басейн Корали и къде да сляза- бгмапс казва спирка кв. Горубляне
Моля за съвет Blue Heart
Виж целия пост
# 63 626
Тикве...до месец след изписването се водиш още техен пациент, да.
Оф ,разревах се , сериозно ли ?
Виж целия пост
# 63 627
С автобус 3 ли мога да стигна до басейн Корали и къде да сляза- бгмапс казва спирка кв. Горубляне
Моля за съвет Blue Heart
Можеш, спирка Банята Панчарево.
https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1It8Jpsa9aS87iZoYqL2QAM … 00000001&z=17
Искам и аз на басейн Simple Smile))
Виж целия пост
# 63 628
Тикве...до месец след изписването се водиш още техен пациент, да.
Оф ,разревах се , сериозно ли ?

Дали ме разбра правилно, защо пък да плачеш?

Има се предвид, че ако след изписването имаш нужда от преглед, е редно да отидеш пак там - водиш се още техен пациент и са длъжни да те прегледат, консултират и т.н. Например при ЛЛ в този период не може да отидеш, тъй както казах си пациент на отделението... Но това е добре, може и всеки ден да ходиш да ти пускат изследвания, да те преглед, ако нещо в състоянието ти те притеснява...и те няма да те върнат. Това е...Спокойно
Виж целия пост
# 63 629
Благодаря
бгмапс ми даде друга спирка, щеше да ме обърка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия