?Въпроси всякакви?

  • 5 607 135
  • 96 496
# 95 670
Препоръчайте такси за София. Може ли да се плаща с карта? Мерси.
Виж целия пост
# 95 671
Скъп ли е АNA скринингът? Не намирам информация, докторката даже го е записала АNA 1.
Около стотина лева. Зависи къде ще го правите. Понякога пускат и ваучери в Грабо. На Рамус съм виждала преди оферти.
Виж целия пост
# 95 672
Къде мога онлайн да проверя дали не ме е снимала камера по пътищата в нарушение?
Виж целия пост
# 95 673
Къде мога онлайн да проверя дали не ме е снимала камера по пътищата в нарушение?
https://e-uslugi.mvr.bg/ESP.Web.Portal/KATActs/ActService/Index

С номер на шофьорска книжка и егн. Но мисля, че тук би излязло нещо от камерите, само ако и автомобилът е на твое име.
Виж целия пост
# 95 674
Дали е възможно мобилен номер да се прехвърли на друг човек?
Да речем номера да го прехвърля на приятелка, а не да го закривам?
Виж целия пост
# 95 675
Добри, мога да ти снимам целия текст. Книжката я имам вкъщи.
Виж целия пост
# 95 676
благодаря тета Simple Smile
трябват ми за подарък за децата на брат ми.
и двете се "обзаведоха" с второ дете и ми се искаше да съм им в помощ с обясненията. Simple Smile
Виж целия пост
# 95 677
Дали е възможно мобилен номер да се прехвърли на друг човек?
Да речем номера да го прехвърля на приятелка, а не да го закривам?

тц. сменява се притежателя - сменяват номера.
поне 3-4 пъти съм разпитвал да го направя и все на камък чукам.
Виж целия пост
# 95 678
Аз пък съм прехвърляла номер на друго лице. 12 лв струваше. Преди години беше, но беше възможно определено. Миналата година прехвърлях пък номер на друго лице на предплатена карта, пак 12 лв струваше, при друг оператор. Така че опитай!
Виж целия пост
# 95 679
И аз съм прехвърляла номер. И на мен са ми прехвърляли.
Плаща се такса и нямаше проблем.
Виж целия пост
# 95 680
Да попитам... от няколко дни като разглеждам pinterest на ЛТ и избера снимка от главната страница да се отвори тя и подобни като нея... страницата със самата снимка не може да се зареди... проблемът явно е в моя "телевизор" и не знам как да го реша... идеи?!?
Виж целия пост
# 95 681
Здравейте дали може да ми дадете съвет...приятелят ми има някаква пъпчица на дупето по нагоре към кръста не е голяма или подкожна , но беше синя вътре , а в момента е с твърда синя коричка не бях виждала такава ...незнам дали е цирей , но не съм сигурна не го боли само като я натисне леко боцкане , не е зачервена от страни ...какво мислите вие 😔Благодаря
Виж целия пост
# 95 682
Киста. Да посети хирург.
Виж целия пост
# 95 683
Здравейте, имам за превод голям обем страници (100-150), но не ми трябва професионална услуга. Има ли някакъв софтуер, с който мога сама да го преведа?
Виж целия пост
# 95 684
Е вземаш речниците и го почваш превода..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия