?Въпроси всякакви?

  • 5 606 918
  • 96 496
# 95 730
Натриев хлорид от аптеката, около левче за 200 мл.
Виж целия пост
# 95 731
Ах, какво било меринджей?! А, аз си го представях, като нещо близо до лесничей. Мерси. Joy
Виж целия пост
# 95 732
Моля, препоръчайте ми спрей за нос за дете на 2 г . За течащ нос.

Олинт за деца, ще подсуши и ще отпуши.
Промивки чести със солен спрей и Бейби вак, после капки.
Вземете и рибено масло, като превенция за евентуален отит.
Виж целия пост
# 95 733
Има ли тема за домашни маски за лице?
Виж целия пост
# 95 734
Има ли тема за опаковане на подаръци собственоръчно?
Виж целия пост
# 95 735
Момичета, премахнаха ли допълнителните точки за прием в ДГ за родители работещи в системата?
Виж целия пост
# 95 736
Момичета, премахнаха ли допълнителните точки за прием в ДГ за родители работещи в системата?

За София - да.
Има и съдебно решение, че това е дискриминацоинен критерий.
Виж целия пост
# 95 737
Една позната ми спори. Имала роднини, даже две това било две точки допълнителни 😂😂
Виж целия пост
# 95 738
Получихте ли Коледен бонус? Ако да: в размер на една заплата ли е или просто някаква сума пари в плик?
Всички служители един и същи бонус ли взимат при вас?
Виж целия пост
# 95 739
нямаме такива екстри.
Виж целия пост
# 95 740
Получихте ли Коледен бонус? Ако да: в размер на една заплата ли е или просто някаква сума пари в плик?
Всички служители един и същи бонус ли взимат при вас?
Нищо общо с размера на заплатата, доста символично тоз път...
Не за всички е еднакъв. За някои е още по-символично Simple Smile)

Всяка фирма си решава, при нас и всяка година е различно, няма правило.
Виж целия пост
# 95 741
Получихте ли Коледен бонус? Ако да: в размер на една заплата ли е или просто някаква сума пари в плик?
Всички служители един и същи бонус ли взимат при вас?
hahaha  и що пък трябва да ти кажем?
Виж целия пост
# 95 742
Коледен въпрос от НАП?
Виж целия пост
# 95 743
Заработват си коледния бонус
Виж целия пост
# 95 744
Който желае: отговаря, който не желае: подминава въпроса. Simple Smile
Питам, защото тази година аз трябва да дам на управителя предложение за разпределяне на бонусите във фирмата.
Досега всички служители са получавали еднаква сума, което по мое мнение не е справедливо.
Искам да си сверя часовника. Това е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия