?Въпроси всякакви?

  • 354 974
  • 25 161
# 25 140
спондж боб.благодаря!
Виж целия пост
# 25 141
Истината е, че ако искаш да нямаш петна на керамичните котлони, трябва да забравиш да готвиш на тях  Grinning


Ето това е истината и за мен. Hug
Виж целия пост
# 25 142
някой да има отзиви за бисквитката на MaxTelecom?
Виж целия пост
# 25 143
Аз съм доволна от нея, зависи обаче къде ще я ползваш. За мен е основен нет, нямам друг, но нямам и алтернатива (за виваком не искам да се женя  Stop ). Единствения минус е, че трябва да я рестартирам на около 36-48 часа, но само с лан-интернет не съм имала подобни грижи. 
Виж целия пост
# 25 144
Аз съм доволна от нея, зависи обаче къде ще я ползваш. За мен е основен нет, нямам друг, но нямам и алтернатива (за виваком не искам да се женя  Stop ). Единствения минус е, че трябва да я рестартирам на около 36-48 часа, но само с лан-интернет не съм имала подобни грижи. 

И скоростта е добра, така ли т.е. можеш да теглиш, да гледаш клипчета, да си разглеждаш в нет-а и т.н.?
Виж целия пост
# 25 145
Свалям без проблем, гледам клипове, ровя къде ли не... Важното е да има добро покритие при теб - в големите градове е без проблем, не знам как е в по-малките. В Стара Загора примерно в Железник не мога да хвана сигнал
Виж целия пост
# 25 146
Свалям без проблем, гледам клипове, ровя къде ли не... Важното е да има добро покритие при теб - в големите градове е без проблем, не знам как е в по-малките. В Стара Загора примерно в Железник не мога да хвана сигнал

Благодаря ти много. Става дума за Сф, предполагам, че няма да имам проблем  Peace
Виж целия пост
# 25 147
Имам нужда от малко помощ.
Искам от компютъра да прехвърля на iPad едно филмче. Има инсталиран iTunes и до там  Crazy, не знам какво да направя  ooooh!.
Виж целия пост
# 25 148
Тъмните дрехи също като светлите ли ги пускате в сушилните? Или трябва да се внимава за тях?  newsm78
Могат ли да се смесват тъмни със светли при сушене?
Виж целия пост
# 25 149
Как слагате късметите в баницата, за да не се намазняват? Аз ги слагам уж в домакинско фолио, но пак понякога не се чете
Виж целия пост
# 25 150
Тъмните дрехи също като светлите ли ги пускате в сушилните? Или трябва да се внимава за тях?  newsm78
Могат ли да се смесват тъмни със светли при сушене?

Аз лично смесвам. Проблеми не съм имала.
Виж целия пост
# 25 151
Един последен въпрос от мен за тази година- имам принтер Samsung CLP 325 W,  но нямам ръководство, как да се свържа чрез wireless към лаптопа? Пробвах някакви варианти ама неуспешно.
Виж целия пост
# 25 152
Как слагате късметите в баницата, за да не се намазняват? Аз ги слагам уж в домакинско фолио, но пак понякога не се чете

Аз ги забождам отгоре върху клечки за зъби  Simple Smile Иначе преди ги пишех върху хартия за печене, не се размазва толкова  Peace
Виж целия пост
# 25 153
Мерси, наистина отгоре е най-сигурно Peace
Виж целия пост
# 25 154
Един последен въпрос от мен за тази година- имам принтер Samsung CLP 325 W,  но нямам ръководство, как да се свържа чрез wireless към лаптопа? Пробвах някакви варианти ама неуспешно.

Ето тук го има ръководството
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия