?Въпроси всякакви?

  • 354 553
  • 25 161
# 390
Солей, начисляват. Бомбастични няма да са /по 1,50лв средно на месец/. Иди и ги закрий.

Моето питане - къде е най-изгодно да купя електроуреди на лизинг - Зора, Технополис, Техномаркет, Евромаркет....съответно ТБАй Кредит, УниКредитБулБанк....???
Стоковите кредити по принцип са по-скъпи от потребителските, така че те съветвам да си кандидатстваш за кредит в банка и после с парчиките в магазина. Simple Smile
Вярно има бумащина, но разликата в лихвения процент е значителна.
Виж целия пост
# 391
Благодаря  Hug
Но този вариант отпадна, похарчи се за друго  ooooh!
Виж целия пост
# 392
Къде има моментно фото в София? Освен тези в подлезите на метрото (Сердика и Сливница), които точно днес не работят.
Виж целия пост
# 393
Може ли някой да ми каже колко струва да ти направят картина, нарисувана по снимка?
Става въпрос за ВАРНА. Знам, че има в Мол Варна такова местенце, на което се рисува, като оставиш снимка, но нямам път до там, а на една дружка дечицата искат да й направят такъв подарък за 8.март и ми се ще да им помогна поне с инфо.
Виж целия пост
# 394
Може ли някой да ми каже колко струва да ти направят картина, нарисувана по снимка?
Става въпрос за ВАРНА. Знам, че има в Мол Варна такова местенце, на което се рисува, като оставиш снимка, но нямам път до там, а на една дружка дечицата искат да й направят такъв подарък за 8.март и ми се ще да им помогна поне с инфо.
Зависи каква картина искаш, дали да е само графит, цветна или някаква друга. Също и размера има значение. Около 150 лв. е цветна и горе доло нормална на размери Simple Smile Не знам как се казват раличните картини, затова пиша с графити и т.н.
Виж целия пост
# 395
Къде има моментно фото в София? Освен тези в подлезите на метрото (Сердика и Сливница), които точно днес не работят.

В CCS -Мола на Хемус има фото на -2 или -3. Не е точно моментно, но стават за много кратко време снимките.
Виж целия пост
# 396
golqmoto pile, много ти благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 397
имат ли право ЧЕЗ да искат/настояват аз да построя трафопост в мой парцел,за да ми прекарат ток в имота...Сега отказват под предлог,че няма такъв и да си построим,като в последствие те ще приспадали от сметките до 40 процента от стойността на трафопоста,който междувпрочем ми излиза адски скъп -около 80 хилки
Виж целия пост
# 398
имат ли право ЧЕЗ да искат/настояват аз да построя трафопост в мой парцел,за да ми прекарат ток в имота...Сега отказват под предлог,че няма такъв и да си построим,като в последствие те ще приспадали от сметките до 40 процента от стойността на трафопоста,който междувпрочем ми излиза адски скъп -около 80 хилки

Не съм компетентна по този въпрос,но доколкото знам травопоста се прави от собственика на обекта/къща,блок и т.н./и после чез или там другите трябва да го купят и узаконят/но това отнема години/.До тогава/ако има изграден травопост/се плаща ток на промишлени цени.
Виж целия пост
# 399
Солей, начисляват. Бомбастични няма да са /по 1,50лв средно на месец/. Иди и ги закрий.
Уф..имам сметки в тези банки от години...по 1-1,50лв. на месец и при двете....
Ще имам неприятна изненада май  Sad
Благодаря,ДОРОМ  Heart Eyes
Виж целия пост
# 400
имат ли право ЧЕЗ да искат/настояват аз да построя трафопост в мой парцел,за да ми прекарат ток в имота...Сега отказват под предлог,че няма такъв и да си построим,като в последствие те ще приспадали от сметките до 40 процента от стойността на трафопоста,който междувпрочем ми излиза адски скъп -около 80 хилки

Имат, да.
Даже е възможно да поискат да построите трафопост с повече килии така че да има възможност в бъдеще да се присъединят други обекти.
Иначе преди една-две години се водеше, че покриват изцяло стойността на трафопоста, макар и след доста време, т.е бавно.
В момента може и да са се променили нещата; те ЧЕЗ тотално се побъркаха.
Виж целия пост
# 401
имат ли право ЧЕЗ да искат/настояват аз да построя трафопост в мой парцел,за да ми прекарат ток в имота...Сега отказват под предлог,че няма такъв и да си построим,като в последствие те ще приспадали от сметките до 40 процента от стойността на трафопоста,който междувпрочем ми излиза адски скъп -около 80 хилки

Имат, да.
Даже е възможно да поискат да построите трафопост с повече килии така че да има възможност в бъдеще да се присъединят други обекти.

Това е възмутително! Те може да поискат и ВЕЦ да си построим, за да си произведем тока, който после да им платим!
Виж целия пост
# 402
Здравейте искам да попитам имали програма на която да си права като семейно счетовотсво  да вкарвам приходи,разходи и т.н
Виж целия пост
# 403
Солей, начисляват. Бомбастични няма да са /по 1,50лв средно на месец/. Иди и ги закрий.
Уф..имам сметки в тези банки от години...по 1-1,50лв. на месец и при двете....
Ще имам неприятна изненада май  Sad
Благодаря,ДОРОМ  Heart Eyes

Абе може и да не е голямо натоварване. Ако нямаш никакво движение 3 или 6 месеца/ а може и повече - зависи от банката/  блокират сметката, т.е. не начисляват нищо - лош клиент с 2 думи  Mr. Green Провери все пак. Мойта информация е повече чужбинска и по-малко бг / но е от шеф на клон  Wink/
Виж целия пост
# 404
имат ли право ЧЕЗ да искат/настояват аз да построя трафопост в мой парцел,за да ми прекарат ток в имота...Сега отказват под предлог,че няма такъв и да си построим,като в последствие те ще приспадали от сметките до 40 процента от стойността на трафопоста,който междувпрочем ми излиза адски скъп -около 80 хилки

Имат, да.
Даже е възможно да поискат да построите трафопост с повече килии така че да има възможност в бъдеще да се присъединят други обекти.

Това е възмутително! Те може да поискат и ВЕЦ да си построим, за да си произведем тока, който после да им платим!

Всъщност в България всеки си прави сам инфраструктурата - улици, канал, вода.
После сключваш "Договор за дарение" и даряваш на общината.
В този смисъл ЧЕЗ барем плащат нещо за трафа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия