?Въпроси всякакви?

  • 354 719
  • 25 161
# 420
Ох, стига с тези ножЕве, аз имам по-сериозен въпрос:
Съществува ли нещо, като "допълнителна клавиатура за телфон"?

Питай Марадона, сигурна съм, че знае.  Peace
Виж целия пост
# 421
Съмнявам се да рекламират сатърове и ножове Confused, някакво предаване ще да е.......

Някой знае ли за какво ще става дума в новото предаване на btv "lord of the chefs"?

 newsm78

Предполагам, ще е нещо като Хел Китчън, което е супер интересно.
Виж целия пост
# 422
Ох, стига с тези ножЕве, аз имам по-сериозен въпрос:
Съществува ли нещо, като "допълнителна клавиатура за телфон"?

Ето една безжична за някои модели на Нокиа http://www.azola.bg/nokia-su-8w-%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%B6%D0%B8%D … D0%BE%D0%BD__5645
Виж целия пост
# 423
Альо, Марадона да не ти е некъв телефонен техник Naughty

Благодаря ти Вени Hug
Обаче ми трябва клавиатура с кирилица. Може да се включите, ако знаете къде се продава клавиатура с кирилица за този модел телефон.
Виж целия пост
# 424
Благодаря  Hug
Но този вариант отпадна, похарчи се за друго  ooooh!
Тогава Технополис с  UniCredit Consumer Financing - по-дълъг срок, по-голям максимален размер. Инфото оттук: http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/z_modules/showArticlesInCa … num=1)/.do?sci=10
Виж целия пост
# 425
Благодаря!
Виж целия пост
# 426
Искам помощ-наумих си да си купя ДВД.Не ми се дават много пари-някъде около 50-60лв.
Виж целия пост
# 427
Альо, Марадона да не ти е некъв телефонен техник Naughty

Ми, не знам, ти ще кажеш  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 428
Искам помощ-наумих си да си купя ДВД.Не ми се дават много пари-някъде около 50-60лв.
Миналата година купих едно евтинко, за около 70 лв мисля, че беше, Neo. От Техномаркет го купихме, съвсем инцидентно. Чете всякакви формати. Нямаме никакви проблеми с него.
П.П. Напънах се да се сетя защо го купихме, при положение, че имаме и друго, доста по-скъпо. Та защото първото ни няма вход за USB, което го направи неизползваемо  Wink
Виж целия пост
# 429

1.В България съществува ли риболовен туризъм?Ако да-какви пари е?

2.В Медицинска академия имало диагностика по косъм.Вярно ли е?Телефони?

3.Координати и цени на ирисодиагностика в София?
Виж целия пост
# 430
Естел, съжалявам, че не мога да ти отговоря на въпросите, но ако си се насочила към такива диагностики, искрено ти препоръчвам Термовизионна диагностика. Има много материали в гугъл и може да изкара много проблеми, за които не си и предполагала. Хубаво е за профилактичен преглед а също и ако имаш някакви болки с неизвестен произход или някакви съмнения за нещо.
ПС: След справка с гугъл ми изкарва, че в клиника Малинов има микроскопска диагностика на косъм, но цени няма обявени. Незнам дали е същото, което ти търсиш.
Виж целия пост
# 431
Ако дадено лице притежаващо фирма фалира какво се случва с фирмата ?
Виж целия пост
# 432
т.е. фирмата ако фалира?

виж тук http://www.legalhome.eu/Firmi/Firmi-Nesustoqtelnost.htm
Виж целия пост
# 433
мерси мерси мерси
Виж целия пост
# 434
Включвам се и аз с не много тъп, надявам се, компютърен въпрос.
Започнах да свалям торент с всички сезони на един сериал от някакъв сайт, за пръв път го виждам (но в другите не намерих каквото търсех). Отначало всичко ОК, свали 70% и спря - скорост на сваляне никаква. Това с мю торент, ако така се казва. На другия ден го пуснах пак, свали още 10% и пак спря. И вече изобщо не иска да тегли. В мен ли е проблемът, в сайта ли, във връзката ли??
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия