Ритик Рошан - гръцкият бог на Боливуд

  • 149 006
  • 746
# 105
Календар за 2014 с Ритик Рошан

http://1234newyear.com/hrithik-roshan-2014-calendar-desktop-wallpapers/925/
Ето го и вашия Февруари Simple Smile
Виж целия пост
# 106
Малко снимки от промотирането на Bang Bang



Виж целия пост
# 107
Катрина Каиф утешава Ритик Рошан
03.01.2014



Катрина Каиф протяга ръка на екранната си половинка от Bang Bang  Ритик Рошан в този труден за него момент. Чух, че Катрина е била една от първите хора, които са му се обадили лично да му повдигнат духа, когато новината за развода му излязла на бял свят. Двамата са приятели и също така споделят фантастични работни взаимоотношения (Сценичната им химия беше високо оценена в Zindagi Na Milegi Dobara). Нещата не приключиха само с едно обаждане. Кат продължи да изпраща sms-и на Дугу и го беше помолила да си вземе колкото му е необходимо време преди да продължат снимането на Bang Bang. И откакто тя разбра, че Ритик обича да чете вдъховяващи книги, Катрина му изпрати някои мотивиращи бестселъри за самопомощ. Актрисата също така включи и няколко кратки лични бележки между редовете на книгите, преди да му ги изпрати.
Мило, нали? Предполага се, че ще подновят сниките на филма този месец, след като бяха отложени за неопределено време. Пусковата дата на филма според hrithikrules.com е 02 октомври 2014 г.

Виж целия пост
# 108
Катрина Каиф утешава Ритик Рошан
03.01.2014

Катрина Каиф протяга ръка на екранната си половинка от Bang Bang  Ритик Рошан в този труден за него момент. Чух, че Катрина е била една от първите хора, които са му се обадили лично да му повдигнат духа, когато новината за развода му излязла на бял свят. Двамата са приятели и също така споделят фантастични работни взаимоотношения (Сценичната им химия беше високо оценена в Zindagi Na Milegi Dobara). Нещата не приключиха само с едно обаждане. Кат продължи да изпраща sms-и на Дугу и го беше помолила да си вземе колкото му е необходимо време преди да продължат снимането на Bang Bang. И откакто тя разбра, че Ритик обича да чете вдъховяващи книги, Катрина му изпрати някои мотивиращи бестселъри за самопомощ. Актрисата също така включи и няколко кратки лични бележки между редовете на книгите, преди да му ги изпрати.
Мило, нали? Предполага се, че ще подновят сниките на филма този месец, след като бяха отложени за неопределено време.

Браво!  Hug Каквито и да са подбудите за поведението и - професионални или лични, поведението и е преди всичко - човешко.

Виж целия пост
# 109
Zindagi Na Milegi Dobara

Много свеж филм.
Ходила съм на почти всички места, с изключение на Памплона.
(имаше кадри дори и от Ронда).







Виж целия пост
# 110
Zindagi Na Milegi Dobara
Много свеж филм.
Абсолютно! Пак ще го гледам.
Аз съм ходила само в Барселона, но с радост пак бих посетила Испания. А тая Томатина направо ме разби!
Виж целия пост
# 111


Журналистка: Симпатични момичета или умни жени?
Ритик Рошан:  Жени. Винаги жени. Умни или красиви. Аз обичам жени! (смее се)

Журналистката: Ps: и жените те обичат, Ритик


 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 112


Журналистка: Симпатични момичета или умни жени?
Ритик Рошан:  Жени. Винаги жени. Умни или красиви. Аз обичам жени! (смее се)

Журналистката: Ps: и жените те обичат, Ритик


 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Брей, верно е че го обичаме!
Пусни линкче към цялото интервю, моля те  Praynig
Виж целия пост
# 113
Голям зор докато го открия.
Толкова много неща прочетох...
Отначало ги запаметявах (като линкове), после станаха толкова много,
че започнах да си вадя само цитати.

Ето го: (там отгоре е списанието от където е направен преводът).

http://hrithikroshan-best.ru/publ/1-1-0-468





Всичките му интервюта са интересни. Това също.  Heart Eyes

(поговорил си дори и с децата на журналистката) Grinning


Виж целия пост
# 114


"Изберете цел, за която искате да се сражавате" Ритик Рошан

Cine Blitz Magazine, април 2013

"Когато достигнете статуса на знаменитост или се сдобиете с известност, трябва първо да  изберете това, за което искате да се борите. Хората могат да говорят за вас каквото си поискат. Ако вие разберете и се опитате да възстановите справедливостта и опитате да се борите за своята истина, да се сражавате за нещо незначително, написано за вас, вие ще изгубите концентрация.  Няма да имате нито време, нито душевно равновесие,  да се занимавате с това, което всъщност ви е съществено/приоритетно.

Така, че първо си изберете цел/кауза за която искате да се борите - и вие трябва да се отнасяте към това, много разумно.  Работа е в това, че хората могат да кажат едно от двете. Те могат или да кажат истината - и ако това е истината, то защо ще се бориш с нея? А ако казаното от тях е лъжа, то значи е лъжа. Нима това може да ви засегне? Вие знаете истината. Вие знаете, че те лъжат... всичко което има значение - ще повлияе ли това на вашият живот? Разбира се, на моя живот, това изобщо не може да повлияе.

Няма причина заради това да сме нещастни. Нещастията не трябва да се избягват: вие не можете да направите така, че тях да ги няма!  Всичко за което трябва да попитате - имам ли достатъчно сили, за да премина през това, и ако имате добра перспектива, то вие ще сте щастливи, че имате възможност за израстване ... ето така гледам на това. Нищо не може да ме надвие. Просто не ми е достатъчно да живея комфортно.

Тази същата философия се отнася и за физическата сила - вие вдигате по-голяма тежест, за да станете по-силни, и вие ставате по-силни. Аз постъпвам точно така! Гепардът бяга със скорост 160 мили в час. Той няма избор, дори и дяволски да е изморен. Само  ако  бяга по този начин и набира тази скорост, само тогава ще пробяга разстоянието  - 160 мили за един час... Ако го пробягваше бавно, той нямаше да изглежда.. толкова прекрасно.

Това е моят дар и моето проклятие, аз съм длъжен да нося това бреме, смело да гледам трудностите в лицето и аз ще го правя до тогава, докато имам сили за това"
Виж целия пост
# 115
Той е просто невероятен! Каквото и да кажем, малко ще е! ( и тук въздъхнах, няма емотиконка за случая)
Виж целия пост
# 116
Той е просто невероятен! Каквото и да кажем, малко ще е! ( и тук въздъхнах, няма емотиконка за случая)

Амиииии... (емотиконка за "нямам думи")
Виж целия пост
# 117
Всеки ден намирам нещо, което оставя трайно впечатление в мен.




"Веднъж, когато бях на дванадесет, дядо ми каза нещо. Той каза: "Светът ще иска да те провокира/да те озлоби. Ако ти се поддадеш на провокаците, то това ще е твоето поражение". Това просто заседна в мен и ме формира като личност. Ако погледнете в миналото ми, то ще забележите, че аз с никого не съм се сражавал, и че аз не принадлежа към нито един лагер. Вие може да ми кажете, че съм лош актьор, може да ме наречете както си искате, можете да кажете всичко, за да ме ядосате. Може да обидите някой от семейството ми,  въпреки това, аз няма да си отмъщавам. Вместо това бих се опитал да се разбера с вас. На мен всъщност не ми действат агресивните нападки. Вместо това се опитвам да намеря най-кратния път към "мира". А винаги си  казвам: "Добре, това момче ме засегна/обиди. Можеше да му отвърна по същия начин, защото съм ядосан". Но нима това ще ме успокои? В сблъсъка/сбиването няма никакъв смисъл. Това нищо няма да реши, само ще удовлетвори самолюбието ми/егото ми".

"Разбира се, аз все пак съм човек, понякога и аз се ядосвам и мога да избухна. Но разумът е това, да осъзнаваме, какво правим. Това ме кара да се върна, да ида до човека, на когото току що съм крещял, да го помоля за прошка/извинение и да го прегърна. Най-краткият път към мира и любовта - това е да поискаш прошка. Да се извиниш, това е въпрос на практика. Да завладееш човека с думи и любов, и да намериш неговото приятелство."
Виж целия пост
# 118
Привет, момичета    Grinning
Отдавна не бях гледала индийски филми, но събота и неделя изледах: Императорът и розата, Dhoom 2 /Dhoom 3 излязъл ли е между другото?/, Молба и Хвърчила. Всичките ми харесаха, благодаря за препоръките    bouquet
Сега съм си приготвила Khrish. Свалила съм и Khrish 3.
Та да питам има ли Khrish 2, че не откривам  newsm78
Виж целия пост
# 119
Привет, момичета    Grinning
Отдавна не бях гледала индийски филми, но събота и неделя изледах: Императорът и розата, Dhoom 2 /Dhoom 3 излязъл ли е между другото?/, Молба и Хвърчила. Всичките ми харесаха, благодаря за препоръките    bouquet
Сега съм си приготвила Khrish. Свалила съм и Khrish 3.
Та да питам има ли Khrish 2, че не откривам  newsm78

 Hug Hug Hug

Те са три филма. Първият от поредицата е Кoi mil gaya. Няма Khrish 2.

Кoi mil gaya
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=106257&hit=1

Препоръчвам и този:

Agneepath
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=306031&commen … s=1#startcomments
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия