Ритик Рошан - гръцкият бог на Боливуд

  • 149 001
  • 746
# 630
Виж целия пост
# 631
Направих едно клипче върху новата песен
на Прианка Чопра, с кадри и снимки с Ритик.

Надявам се да ви хареса!





http://vbox7.com/play:cfac926193
Виж целия пост
# 632
Браво Kali,страхотно си го измислила!


 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 633
Човек с голямо сърце - Ритик, намира всякакви способи за да може мечтите на негови фенове да се сбъднат. Актьорът който се е намирал в Ню Йорк по работа,  местна неправителствена организация му  е съобщила за негова млада фенка, която би искала да се срещне с него. "Тя е от индийски произход, живее в Ню Йорк. Момичето не е пропуснало нито един филм с Ритик и се старае да бъде винаги информирана (в курса) на неговия живот и филмите му. Тя е в инвалидна количка и това и е любимото занимание" - казва източникът.
Когато Ритик разбрал за това, той помолил неправителствената организация да организират среща с нея. "Той не само и направи изненада, но и прекара един час с нея разказвайки и  весели истории от живота и филмите. Също така е помолил неправителствената организация да поддържа контакт с неговия екип и да съобщава за нейното здраве" - добави източникът.
Той може да има много проблеми на личния фронт, но Ритик продължава да бъде  човек с голямо сърце.
Источник: Asianage & DC






Този човек  има голямо сърце.И след всички неприятности около него и със здравето му,той намира сили да е добър ,винаги да се усмихва.Какво ли изпитва отвътре?!


  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 634
Ритик осъзнава влиянието си над хората и осъзнава колко е важно една звезда да дава истински пример, не само, осъзнава колко мощно може да промени личния контакт нечий живот.

"Той може да има много проблеми на личния фронт, но Ритик продължава да бъде  човек с голямо сърце."  Heart Eyes
Виж целия пост
# 635
Виж целия пост
# 636
Vishal Dadlani (известен певец, музикален ръководител)
Туитър - 20.05.2014 г.

"Току-що видях една песен от BB.  Боже мой!
Ритик ти си явление (феномен) от следващо ниво!"




Виж целия пост
# 637
"I am a big fan of Hrithik Roshan. I respect him for his work ethic. He is an extremist and he pushes everything to the next level. What doesn't he have? He has a fantastic physique, is a superb actor, dances superbly, and his body language is immaculate. People want to make six-pack abs but in that they lose their craft. But with Hrithik sir, he has married everything so beautifully. He has his aesthetics nailed and over that he puts in his craft." - Tiger Shroff


Виж целия пост
# 638
'Bang Bang is my Dushera Surprise for my fans...They'll love it. It has alot of romance, action, comedy & dance. I love the team' _ Hrithik.




Много са хубави на тази снимка
Виж целия пост
# 639
Ето една интересна мисъл на Ритик:

"What would the world be without women? I dont think there would be any such thing as ambition or striving to be better if there were no women'- Hrithik"


"Какво би бил светът без жени? Аз съм мисля, че няма да има такова нещо като амбиция или стремеж да бъдеш по-добър, ако го нямаше жени"-Hrithik


Така си е.Същото бих казала за мъжете.То и ние се стараем да сме красиви донякъде и заради тях.


 Flutter Flutter Flutter Flutter
Виж целия пост
# 640
"Какво би бил светът без жени? Аз съм мисля, че няма да има такова нещо като амбиция или стремеж да бъдеш по-добър, ако го нямаше жени"-Hrithik
Брей, човек би казал че съвзем не визира една жена като го казва.  Mr. Green
Виж целия пост
# 641
'Bang Bang is my Dushera Surprise for my fans...They'll love it. It has alot of romance, action, comedy & dance. I love the team' _ Hrithik.

Много са хубави на тази снимка

Щом Ритик го казва, значи е така.
 Очаквам с нетърпение филма.
Много му вярвам на този човек.


Виж целия пост
# 642
Вчера за не знам кой път гледах филма Kites.
Тази песен  ме кара да изпитвам любов и мъка едновременно.



http://www.facebook.com/index.php?stype=lo&lh=Ac8wT4IEcGfqabnr


Виж целия пост
# 643
 smile3518 smile3518 smile3518

В живота май човек не винаги успява да бъде с човека ,който всъщност желае.
Виж целия пост
# 644
Сигурно вече сте разбрали ,че Ритик ще се снима и в  "Mohenjo-Daro",на който режисьор е Ashutosh Gowarikre,който беше и на Jodha Agbar.

Super,super Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия