Монодиета - част 9

  • 89 372
  • 752
# 315
искам да попитам ако искам да ям леща как трябва да я сготвя за да е моно
Според мен само я свари и я прецеди може да си я ядеш като салата.
Привет на новите момичета  Hug Hug Hug Hug успешно диетуване.
Днеска съм на три яйчица.
Виж целия пост
# 316
Здравейте! Вчера издържах успешно първи ден на 2 и половина кисели млека. Днес на зеленчуци,приготвила съм си маруля, моркови, домати, зелен лук краставици , а може ли с малко зехтин и малко сол  и оцет да подправя?
Виж целия пост
# 317
ananasi аз моите си ги подправям с малко зехтин и сока от лимон но сол не слагам. Солта задържа вода и не е препоръчителна при диети но все пак ако ти е много неприятно да ядеш само така сложи си.
Виж целия пост
# 318
Здравейте, момичета! От много време се каня да започна отново диета и все го отлагам, но вече е Юни месец и няма за кога... Преди време (миналата години септември месец) правих 14 дневната диета на Teodorka. Не я изпълних докрай  Embarassed  Embarassed , но резултата беше минус 3 кг по време на диетата и още 2 кг след като я спрях. На см не знам колко съм свалила, но е факт, че обличам дънки от преди 3 години, когато бях слабичка.  Laughing Сега усещам, че пак съм тръгнала по пътя, осеян със сладки работи и искам да се спра... Вчера забравих да си сваря картофи, но от утре съм на линия. Успех на всички диетуващи!
Виж целия пост
# 319
Момичета, привет!
Четох доста, но не разбрах някои неща..
Първо - може ли един ден целият да е юна ориз със зеленчуци или трябва да е само гол ориз?
Второ - може ли кафе и кога?
Трето - може ли три дни на ориз или три дни на месо или задължително трябва да се редуват?
Много ще съм благодарна за отговорите:) в момента съм на 90 дневната и съм доволна, но ако се наложи да дръпна 3-4 кг преди морето...Simple Smile
Виж целия пост
# 320

кафе може, ориз със зеленчуци - не, само ориз или само зеленчуци
как ще си ги редиш няма значение, може и по 2 дни да караш на едно и също
Виж целия пост
# 321

кафе може, ориз със зеленчуци - не, само ориз или само зеленчуци
как ще си ги редиш няма значение, може и по 2 дни да караш на едно и също
Много ти благодаря!:)
Виж целия пост
# 322
Herzen , Hug
На моно ли си?
Виж целия пост
# 323
ами не, на едно вечерно хранене на ден съм, което се опитвам да е моно,
но тъй като имам чуденки само да вечерям или само да обядвам съм го отложила,
а и имаме командировки тоя месец и там дисциплината рязко пада Simple Smile

но от началото на юли ще е неизбежно, иначе ще изплискам морето  Twisted Evil
Виж целия пост
# 324
 Ха,и аз съм в същата чуденка...От години съм все на 1-кратно нощно хранене,но... EmbarassedД-ра каза 5-кратно.НЕщо много ново за мен...
Виж целия пост
# 325
5кратно при мен означава да стоя до хладилника Simple Smile
внимавай с количеството, разпредели си го цялото да го видиш и после го раздели на пет, ама още от вечерта това  Peace
Виж целия пост
# 326
5-кратното ми е с конкретни храни и конкретни дози.ама то едни дози-да ги гледам ли или...
но съм си блокирала метаболизма отвсякъде ,та ми трябва ново направление..
да видим в коя посока ще протече..
Виж целия пост
# 327
хайде, девойки, свиря сбор,
да смачкаме гадните килограми   box  box  box

утре е 1ви, прекрасен ден за кисело мляко  smile3560
Виж целия пост
# 328
Herzen и аз с тебе  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Тъкмо посвалих и пак качих  Cry Cry Cry Cry Cry то моето е извън пътя. Днеска съм на плодове.
Виж целия пост
# 329
 newsm18 newsm18 newsm18
йиеееееее, друго си е да имам другарче

днес ще е мляко и само вечер ще ям, защото започна ли сутринта и няма спирачка
и се чудя да не ги ли карам по 2 дни, да не го мисля яденето

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия