
На патерица,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РУМИ!Тя отдавна не пише тук,но дано чете.
Днес му дръпнах едно чистене,не мога да се позная.Сега не съжалявам,че двудневните ни планове се объркаха.Сега ми е едно приятно в къщи и не съжалявам и за умората.
Софийскага група,Благодаря Ви,задето сте заредили Ели с приятни емоции.Много е доволна от срещата с Вас.

Здравче,направила си голям подарък на децата с твоя празник.

Кари,страхотна новина е идването ти.Дано се класирам за среща,ако ли не,ще се надявам на лятната.
Янче,
за Анжелка.Все така да те радва.Роси,и аз имам спомени с хамкане и въртене,но у нас вързваха халва.Аз не съм правила това с Ели.
Мими,пиши тук,за да гониш лошите мисли.
Айша,успокои ли се поне малко?Ще видиш,че всичко ще се подреди по най добрият начин.
Имах още да казвам,но зациклих.

Приятен ден!




Приятна почивка след празничния обяд.