Азиатска козметика и грим 2

  • 142 558
  • 757
# 315

Питаме  Laughing

Питам и за Skinfood в България къде се може да се намери  Simple Smile?
Виж целия пост
# 316
Препоръка за околоочен крем?Предпочитам антиейдж.
Виж целия пост
# 317
Препоръка за околоочен крем?Предпочитам антиейдж.

от едно известно време ползвам този на Iope

http://www.iope.com/global/en/skincare_makeup/skin_care/category … kin_eyecream.html

много е лек като консистенция и имам усещането, че добре хидратира, но дали се бори успешно с фини линии ми е трудно да отговоря
Виж целия пост
# 318
Каква му е цената на това чудо?Кликнах на поръчки и ме препрати към Тайван с едни цени от по 500 долара за крем. Shocked
Виж целия пост
# 319
В roseroseshop го виждам, че в момента е на 51 щатски долара, но аз попаднах на една промоция, в която беше с 80% намален, т.е. някъде около 20-на долара
Виж целия пост
# 320
Благодаря!
Виж целия пост
# 321
Привет!
Не съм писала от много време, но свърших всичките възможни кремове, ББ кремове, измивни и т. н. на SKIN79 (много съм доволна от тази марка) и сега е направо невъзможно да се ориентирам какви са тези нововъведения при тях.
Някой има ли представа новите им ББ кремове на кои от старите отговарят?
.... и така четейки от извесно време двете теми се сетих, че имам тестери на това-онова и от два дена си почиствам лицето с олио и после слагам Sleeping mask ,направо за два дена егати и разликата. Някой беше писал, че кожата на сутринта е като порцелан и вярно. Нощните маски са много добри!
Виж целия пост
# 322
Кажи поне коя е Sleeping mask,че аз съм имала една в кутийка като червена ябълка.Аромат страхотен,файда никаква.
Виж целия пост
# 323
Аз ползвам маската с бяло вино Wine Therapy (май на Холика беше) вместо нощен крем, без да мажа около очите. Страхотна миризма и наистина много сочна и гладка става кожата. Понякога и Томатокс слагам, но тя не е слипинг маск, някак лепкава стои и ако не я втрия добре, сутринта виждам, че остават едни такива бели следи като от крем "Здраве". Струва ми се и че запушва леко порите. Та може би "Томатокс" е по-подходяща за няколкоминутна маска за кожата, а не за преспиване цяла нощ с нея.
Виж целия пост
# 324
 Нощната маска е на TONY MOLY, по- точно Intense Care Dual Effect Sleeping Pack(създава филм, който не позволява на влагата да се изпарява- хем кожата стой суха, но не опъва и на сутринта е мека и хидратирана) олиото е на същата марка, на сутринта се измива лицето с топла вода и преди крема се пръска една вода със слънцезащитен фактор, нали така препоръчват корейците и аз така правя. Това с водата е от скоро, защото ми свърши ББ крема и се чудя какво да правя като лечение и защита. Просто заради тази промяна SKIN79 ме хвърлиха в сериозно лутане.

Моля ви ако имате наблюдение да го споделите!   newsm17 за ББ кремовете

За малко да забравя, маската в пликче като домат, не се спи с нея! Това е масажен крем-маска за лице. Има много хубав масаж, който се прави с помощта на тази маска, след което престоява още 10-15 мин. и се измива с топла вода. Много е добра, може да се ползва през ден, но ако се спи с нея може да предизвика запушване и поява на пъпки.
Виж целия пост
# 325
ogledalo, а каква е тази вода със слънцезащитен фактор? Наскоро попаднах в темата и сега си набелязвам продукти, а това ме грабна.
Виж целия пост
# 326
Нощната маска е на TONY MOLY, по- точно Intense Care Dual Effect Sleeping Pack(създава филм, който не позволява на влагата да се изпарява- хем кожата стой суха, но не опъва и на сутринта е мека и хидратирана) олиото е на същата марка, на сутринта се измива лицето с топла вода и преди крема се пръска една вода със слънцезащитен фактор, нали така препоръчват корейците и аз така правя. Това с водата е от скоро, защото ми свърши ББ крема и се чудя какво да правя като лечение и защита. Просто заради тази промяна SKIN79 ме хвърлиха в сериозно лутане.

Моля ви ако имате наблюдение да го споделите!   newsm17 за ББ кремовете

За малко да забравя, маската в пликче като домат, не се спи с нея! Това е масажен крем-маска за лице. Има много хубав масаж, който се прави с помощта на тази маска, след което престоява още 10-15 мин. и се измива с топла вода. Много е добра, може да се ползва през ден, но ако се спи с нея може да предизвика запушване и поява на пъпки.

Тази нощна маска с дуал ефекта и аз я пробвах от мостра, но мостричката беше с големината на презерватив, само за 1 път стигна и не успях нито да я харесам, нито да не я харесам. Трябва да ги правят по-големи мострите. За бб-крем имам само за Миша и за Лиоеле впечатления. За двойното почистване с почистващо олио и пяна тук бяха пуснали линк. Аз реших да пробвам с бадемово масло, че имах някакво, което се чудех за какво да го ползвам (не е като корейските почистващи масла на Инисфри, разбира се) - тъй като ме примързява да се занимавам, влизам да се къпя и като ми се поотворят порите от топлата вода си слагам малко от бадемовото масло в шепите и масажирам да се почисти или поне да се размекне гримът, после както съм си под душа, изплаквам с вода колкото може и после измивам с пяната.

Какъв точно е този специален масаж с доматената маска?
Виж целия пост
# 327
It’s Skin Smart Solution 365 Clear Sun Spray
това е слънцезащитния спрей, като вода е, но не точно. Слагам вместо трудно попиващ и омазняващ слънцезащитен крем. Обаче сега като проверих в ибей го няма, излизат други неща от тази марка.
Не ми е ясно защо така изчезват някой продукти, имам чувството, че каквото ми допадне го спират от производство  Rolling Eyes аз пак да се изтюхкам за СКИН79. Много се вайкам, защото тези ББ кремове ми оправиха кожата, бях с петна (много силни), ръбци, белези..... вярно, че мина около година докато ми се излекува кожата, но важното е, че имаше с какво и сега като знам действието на Абсолют Тотал не мога да намеря заместител.........

кукумицинка, гледала съм в ютюб клипче с японския масаж ТАНАКА, даже може да се прави и с друга маска, но в едно клипче разпознах точно доматеното пликче. Това имах предвид. Препоръчвам ви този масаж, опитайте го!
Виж целия пост
# 328
Кукумицинка, обръщала ли си внимание на това дали във Винената терапия на Холика Холика има някакъв спирт/ алкохол? Много ми се иска да го избягвам максимално в продуктите за лице. Иначе в Енцо цените на двете нощни маски на марката са много прилични и и ме изкушават.
Виж целия пост
# 329
Harpalike, специално маската с бяло вино съдържа алкохол, за тази с червеното не знам. Ето съдържанието, извинявам се за лошото качество на снимката:
http://prikachi.com/images.php?images/519/8741519H.jpg

Открих сайт за анализ на състава на козметичните продукти. Има вече въведени от други потребители, но може и всеки да провери състава на козметиката, която го интересува с оглед на това има ли съставки с комедогенно действие, съставки, предизвикващи дразнене и какъв е дълготрайният ефект от някои съставки.

Ето за Холика Уайн терапи с червеното вино:
http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_966789739.html

С бялото вино:
http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_d2b689737.html

Тони Моли дуал ефект слипинг маската:

http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_7d8465778.html

И още можете да търсите при Product Search --> Find Cosmetic
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия