Азиатска козметика и грим 2

  • 142 554
  • 757
# 585

Един и същ продукт е.  Peace
Виж целия пост
# 586
Благодаря за отговора  bouquet и аз така си помислих но за да не объркам нещо реших да попитам  Blush
Виж целия пост
# 587
Видях в темата и си поръчах продукта, този на евтината цена. Ефектът е много добър, само миризмата ме дразни. Освен това пъпчасах,  но може да няма общо с базата.
Виж целия пост
# 588
И аз пъпчасах от тази база. Сега спрях да я ползвам и ми се оправи кожата, тъкмо мислех да и дам втори шанс, но отива в коша. При мен освен това и не матира, малко прикрива пори, но нищо особено.
Виж целия пост
# 589
Здравейте, момичета!  bouquet Вчера си взех първата поръчка от Jolse. Много съм доволна, имах 5 мостри и две мини подаръчета. Имам въпрос, когато поръчвате от там, с тракинг ли си пускате поръчките т.е. +2.5 $ или фри и до сега на някой губило ли му се е пакетче? Вчера си пуснах и това масълце http://m.jolse.com/product/etude-house-real-art-cleansing-oil-pe … p;display_group=1, гледах, че е сред най-хвалените. Някой да има лични впечатления?
Хубав ден!  bouquet
Виж целия пост
# 590
pepina1983,   за колко време пристигна поръчката?
Виж целия пост
# 591
при мен се получи жестоко опъпчасване от едни ампули на Skin Food - https://www.amazon.com/Skinfood-Caviar-Collagen-Ampoule-2-5mlx14ea/dp/B0080MY9RA

не ги изхвърлих, ами ги ползвам за шия и деколте, където нямам проблем с тях
Виж целия пост
# 592
Някой връщал ли е пратка към Roseroseshop? Върнаха ли ви парите? Аз отказах една пратка, защото отиде на митница. Вече е пристигнала при тях. Писах им, но отговор и възстановяване на парите няма.
Въобще с тези митници започват да ме отказват. Мислех, че под 20$ не се обмитява, но днес се оказа, че всъщност трябва да е под 15$. И пак плащах ДДС, представителство и т.н. и ми излезна солено.
Виж целия пост
# 593
Някой връщал ли е пратка към Roseroseshop? Върнаха ли ви парите? Аз отказах една пратка, защото отиде на митница. Вече е пристигнала при тях. Писах им, но отговор и възстановяване на парите няма.
Въобще с тези митници започват да ме отказват. Мислех, че под 20$ не се обмитява, но днес се оказа, че всъщност трябва да е под 15$. И пак плащах ДДС, представителство и т.н. и ми излезна солено.
roseroseshop винаги пишат 20 долара на пакета, дори и да е по-малко. Никога не ми е отивала на митница, дори и веднъж взех доста голям кашон за 80 долара. Много неприятно се е получило при теб  Sad
Не съм връщала при тях, но съм ги молила да пишат сума 14$  -- тогава пак си принтират етикета със стойност 20$, замазват с коректор и с химикал изписват 14  Grinning Нямала съм проблеми и така.
Виж целия пост
# 594
Здравейте, момичета!  bouquet Вчера си взех първата поръчка от Jolse. Много съм доволна, имах 5 мостри и две мини подаръчета. Имам въпрос, когато поръчвате от там, с тракинг ли си пускате поръчките т.е. +2.5 $ или фри и до сега на някой губило ли му се е пакетче? Вчера си пуснах и това масълце http://m.jolse.com/product/etude-house-real-art-cleansing-oil-pe … p;display_group=1, гледах, че е сред най-хвалените. Някой да има лични впечатления?
Хубав ден!  bouquet
Аз поръчвам с безплатна доставка,нямала съм проблеми досега.
Виж целия пост
# 595
Благодаря, A-niii!  bouquet
Майка Зайка, пристигна за около 2 седмици. Simple Smile
Виж целия пост
# 596
Момичета,
коментираната по-горе база върху какъв крем я слагате или без крем се ползва ?Вчера я получих и я пробвах,като първо нанесох крем,после базата , фдт ЕЛ Дабъл уеър и запечатах леко с едва нанесена пудра.Ами след няколко часа този супер устойчив,неизтриваем фдт беше изчезнал....Нали би трябвало да стане по-дълготраен грима с нея? newsm78
Виж целия пост
# 597
Момичета, съжалявам, че съм ви подвела с положителният си отзив за базата Aritaum  Confused Embarassed
Аз, дъщеря ми и 2 приятелки сме очаровани  Rolling Eyes
Чета и много положителни отзиви https://www.amazon.com/Aritaum-Master-Sebum-Control-Primer/dp/B00X3PQ6IY
Извинявам се и вече ще се въздържам от отзиви  bouquet
Виж целия пост
# 598
Момичета, съжалявам, че съм ви подвела с положителният си отзив за базата Aritaum  Confused Embarassed
Аз, дъщеря ми и 2 приятелки сме очаровани  Rolling Eyes
Чета и много положителни отзиви https://www.amazon.com/Aritaum-Master-Sebum-Control-Primer/dp/B00X3PQ6IY
Извинявам се и вече ще се въздържам от отзиви  bouquet

На различните кожи действат различно различните продукти, нормално е. Това въобще не е причина да не даваш отзиви.

При мен например споменаваният по-напред бб крем на Холика Холика holika holika aqua petit въобще не е с дюи ефект.
Виж целия пост
# 599
Кукумицинка е абсолютно права. Колкото повече отзиви и мнения, толкова по-добре.
Аз не съм кой знае колко разочарована от базата, при мен и ДУ на ЕЛ не само не е траен, но и подчертава пори, дори и там където без него ги няма. Въпреки суперлативите, които се леят за него от всякъде. Така, че всеки трябва да прецени за себе си, пък и истината е, че без тестери си е въпрос на късмет
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия