Вашият РИТУАЛ за почистване на лице с грим или без :)

  • 79 777
  • 736
# 450
Така ще направя,благодаря момичета Hug
Виж целия пост
# 451
Напоследък хвалят ексфолианта за устни на e.l.f. http://eyeslipsface.co.uk/en/restofworld/lip-treatments/lip-exfo … vt/82510#dontShow

Във вид на червило е, обогатен с масла, посочени са действието и състава (в линка)  Peace



Искам да пробвам двуфазния дегримьор за чувствителни очи на Сефора, не е скъп 17 лв, но имам няколко пълни флакона и не бързам, ако има намаление по 8 март, първа пролет .... ще се възползвам   Blush



По темата взех си дермоабразиото на Darphin http://www.darphin.com/product/8504/21657/Skincare/Category/Spec … diance/index.tmpl

Взех го в комплект с крем за лице и серум, като мисля да ги ползвам заедно  Peace
Виж целия пост
# 452
Ползвали ли сте 3-те стъпки на Клиник за смесена към мазна кожа,обмислям покупка но още им се чудя,какво ви е мнението за тях?
Виж целия пост
# 453
Много добър продукт за почистване на лице:



Чудесно се комбинира с муселинените кърпи от същата марка.

Благодаря за чудесната тема.   bouquet
Виж целия пост
# 454
Благодаря на Алена за насоката към Алба Ботаника- ензимната маска и скрабът за лице са фантастични! Моята кожа ги прие повече от отлично. Party
Алена ако има и друг продукт на тази фирма от който си доволна моля те да споделиш Hug
Виж целия пост
# 455
sweety, кой номер са това, 3 ли? Аз като бях със смесена кожа, ползвах mild сапун и лосион и ддмл.
Виж целия пост
# 456
Mисля че да,доволна ли си от тях,подобряват ли състоянието на кожата?
Виж целия пост
# 457
Ползвали ли сте 3-те стъпки на Клиник за смесена към мазна кожа,обмислям покупка но още им се чудя,какво ви е мнението за тях?
Аз съм ползвала и за смесена към мазна и за смесена към суха,от известно време съм на двойката (смесена към суха).Харесвам ги,на мен това "излющване" след втория лосион ми се отразява много добре,кожата ми светва когато ги ползвам.Но при всеки е различно,на някой може да му се сторят малко агресивни.Може да помолиш за мостричка в някой от магазините и да си прецениш.

 Сега ползвам на Biotherm измивно гелче и тоник oт серията biosource,не са лоши,но не са и нещо кой знае какво,от Клиник съм доста по-доволна.
Виж целия пост
# 458
*Bubble*,пробвала съм мострички,питането ми беше по скоро за ефекта от по продължително ползване,тъи като от веднъж е трудно да се прецени,тогава лосиона от троиката ми доиде силен,изсушаваше ми много,може би съм за този от двоиката Thinking
Виж целия пост
# 459
Аз ползвам 3те стъпки от ноември, след продължително прекъсване. Сапуна и ддмм са 3ка, а лосиона2ка. Така ми ги даде консултантката според състоянието на кожата ми. Много съм доволна, също са и много икономични. Ползвам сутрин и вечер, ще ми стигнат за почти 5 месеца като гледам.
Виж целия пост
# 460
Благодаря на Алена за насоката към Алба Ботаника- ензимната маска и скрабът за лице са фантастични! Моята кожа ги прие повече от отлично. Party
Алена ако има и друг продукт на тази фирма от който си доволна моля те да споделиш Hug

Много се радвам  Hug Мисля, че имам и продукт за измиване на лице, но ще видя утре кой точно е, понеже не е отворен още и не го гледам всеки ден - да ми се набие на очи  Peace Мога да пратя пробичка от него  Peace

Мисля, че е този http://www.iherb.com/Alba-Botanica-Facial-Cleanser-Pineapple-Enz … ;sr=null&ic=7 но да не говоря наизуст  Peace
Виж целия пост
# 461
a.l.e.n.a, от този ли ми беше пратила проба?  Blush
Хареса ми и мисля сериозно да го поръчам  Flutter Щипенето и паренето на очите изчезнаха на третия ден.  Flutter
Виж целия пост
# 462
Ако не си пила масло от вечерна иглика на дражета - препоръчвам да пробваш  Peace
Аленка, може ли малко повече информация за това  bouquet Може и на лични Peace Мерси Hug
Виж целия пост
# 463
Ако не си пила масло от вечерна иглика на дражета - препоръчвам да пробваш  Peace
Аленка, може ли малко повече информация за това  bouquet Може и на лични Peace Мерси Hug
Не съм Алена,но и по едно време пиех масло от вечерна иглика,точно зареди тези пъпки,които избиват преди цикъл,добре повлиява и на другите предменструални неразположения,напрегнатост в гърдите и.т.н.
 Ето тук може да прочетеш по-подробно,аз взимах Прим Ойл.
http://apteka.framar.bg/30017871/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BC-%D0%BE … 0-%D0%BC%D0%B3-60
Виж целия пост
# 464
3те стъпки ги ползвах преди ок. 6-7 години може би и 1во си бях взела мостри на 2ката, които си стигат за няколко дни. Обаче лосионът наистина маалко силен, 3ка сигурно ще е още повече и си взех от Ягодката mild лосион, който май тук не го продават, сапун твърд си взех, не течен, адски икономично нещо, пак mild и бях доволна, но тогава ми беше по-мазна кожата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия