АГ клиника Селена гр. Пловдив- 12!

  • 105 125
  • 759
# 240
И аз мисля да раждам в Селена и ще ми е приятно да ви чета ,макар че има доста време до тогава Wink
Виж целия пост
# 241
АГ Селена е супер! Всичките ми желания бяха уважени и всички бяха много любезни, сърдечни и мили хора - лекарите, акушерките, сестрите, санитарките - всички!!! Незнайна инфекция със загадъчно рязко повишаване на температурата до 40 градуса, наложи по-дългичкия ни престой - ако не беше толкова приятно мястото и хората сигурно щях да откача 1 седмица, но благодарение на цялата обстановка и екип на Селена си бях 100% спокойна... И си имам юнак! Heart Eyes
Виж целия пост
# 242
Честито ,мила !
Виж целия пост
# 243
машина,честит юнак!Браво за хубавия престой в Селена
Виж целия пост
# 244
Селена наистина се разраства,много,много ми харесва  Peace
Виж целия пост
# 245
И аз бях на преглед в новото крило преди седмица, мнооого ми харесва Simple Smile Термина ми е началото на май и д-р Матев каза, че ще ме приемат за 1 ден в началото на април за изследвания, за среща с анестезиолога и да видят има ли разкритие.При вас имаше ли такова нещо или аз нещо не съм разбрала както трябва? Края на март пак съм на преглед и ще се доразберем де, но ми е интересно Simple Smile
Виж целия пост
# 246
И аз бях на преглед в новото крило преди седмица, мнооого ми харесва Simple Smile Термина ми е началото на май и д-р Матев каза, че ще ме приемат за 1 ден в началото на април за изследвания, за среща с анестезиолога и да видят има ли разкритие.При вас имаше ли такова нещо или аз нещо не съм разбрала както трябва? Края на март пак съм на преглед и ще се доразберем де, но ми е интересно Simple Smile
Малко странно да те приемат за ден за тези неща. Срещата с анестезиолога е с продължителност 10- 20 мин., а за разкритие би трябвало да те гледат при всеки преглед при лекаря. Така че най- вероятно друго е имал в предвид доктора (според мен де)   bouquet
Виж целия пост
# 247

WhiteDove ,да не би да им е нова политика това Simple Smile
Виж целия пост
# 248
И аз бях на преглед в новото крило преди седмица, мнооого ми харесва Simple Smile Термина ми е началото на май и д-р Матев каза, че ще ме приемат за 1 ден в началото на април за изследвания, за среща с анестезиолога и да видят има ли разкритие.При вас имаше ли такова нещо или аз нещо не съм разбрала както трябва? Края на март пак съм на преглед и ще се доразберем де, но ми е интересно Simple Smile
За тези неща едва ли ще те приемат в болницата да те настанят в стая  ,просто ще те прегледат ,ще ти вземат кръв и ще направиш среща с анестезиолога !Ще си чакаш в коридора !
Виж целия пост
# 249
Аз раждах с пациентка на доктор Матев и тя също беше приета предния ден.Може би докторът работи по този начин.
Виж целия пост
# 250
От предния ден приемат пациентки, които не са от Пловдив. В реанимацията бях с момиче от Хасково, тя беше нощувала в болницата.
Да не е такъв случая?
Виж целия пост
# 251
Само дето WhiteDove не говори за приемане един ден преди раждането, а един месец преди него Laughing
Виж целия пост
# 252
Моята среща с анастезиолога не беше и 10мин. Laughing Зададе няколко въпроса и това беше. Но аз бях за планирано секцио и работата беше ясна.
Мисля, че не е задължително приема 1 ден преди раждането за майки не от Пловдив( говоря за планирано секцио) Аз отидох рано сутринта на уречения ден и си ме облякохас направо с операционната одежда  Grinning
Виж целия пост
# 253
Само дето WhiteDove не говори за приемане един ден преди раждането, а един месец преди него Laughing

Така си е Simple Smile.Заблудила съм се Simple Smile.Иначе,момичето с което раждах си беше от Пловдив,каза,че с доктора са го решили да дойде от предния ден.
Виж целия пост
# 254
Хм явно нещо не сме разбрали, аз не съм чула такова нещо де - мъжа ми после ми каза,че така разбрал и се зачудих, че тези неща бързо се правят..чак да ме приемат..  Crazy А момичета, които сте раждали нормално - епидуралната упйка веднага като отидохте с констракции ли ви я сложиха или чакат някакви определени сантиметри? Ще ги питам тези неща, но чак след месец, а ми е интересно Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия