Скокове и биатлон, в Сочи ще е новият купон!

  • 32 109
  • 730
# 645
Той, божественият, може би реши да ги накаже. След провала на Анаис, ето това заслужавате...

Споменах ли, че съм влюбена в комплекса "Лаура"?  Heart Eyes

  hahaha Емил за Head & Shoulders. Много се смях  Joy
Виж целия пост
# 646
Много е готин, но няма да си купя точно този шампоан, де. Виж сега ще го прибера заедно с Оле  Heart Eyes
Виж целия пост
# 647
Не за друго, ами златният най им отива  Wink
Виж целия пост
# 648
О!!! Дайте линк за фигурното пързаляне. Молим ви се  Praynig
Виж целия пост
# 649
О!!! Дайте линк за фигурното пързаляне. Молим ви се  Praynig
http://tv.bnt.bg/bnthd/

Ако те устройва коментарът Sick
Виж целия пост
# 650
 Hug Жива да си Simple Smile

Ще се абстрахирам от коментара, аз се усъвършенствах почти  Mr. Green
Виж целия пост
# 651
Мартен Фуркад е под въпрос за мъжката щафета в биатлона.
Виж целия пост
# 652
Изобщо грам не вярвам, че има ангина. Ама грам. Френски номерца.

Междудругото изключителна програма от Мао Асада. Напълни ми душата това момиче. Троен аксел и пълен набор от останалите тройно скокове. Е, как сега да не иска човек да я види на почетната стълбичка.
Виж целия пост
# 653
И аз не му вярвам. Умрялата лисица  Wink Чиста проба оправдание  Sick

И на мен много ми хареса япончето  Flutter
Виж целия пост
# 654
Сега обаче чакам Липницкая.
Не съм фен на Юна Ким. Така че не искам да я виждам първа днес. Crossing Arms
Виж целия пост
# 655

Е сега почвам да рива ,ама яко newsm45 newsm45 newsm45 smile3534 smile3534 smile3534
Пълен смешник е тоя
Виж целия пост
# 656
Браво
Колко е голяма малката Юлия!!!
Виж целия пост
# 657
Страхотна малка Юлия. Грешките, които допусна, показаха само, че й предстои невероятно бъдеще.

Ноооооо сега искам този италиански кон да се разкара от пързалката.  Mr. Green

Такааааа, желанието ми се сбъдна, ама на първото място се оказа грешната рускиня  Joy Нищо де, май угодия нямам.  Mr. Green

Ма защо ужасната Костнер остана на почетната стълбичка? newsm78
Виж целия пост
# 658
Да им приседне дано титлата на руснаците.  Sick Ясно беше, че ще ударят едно рамо на домакините, ама биваше ли да е толкова явно?
Виж целия пост
# 659
Е, ти пък. Ми вкъщи са си, как защо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия