Домакини 29/ в очакване на пролетта

  • 35 583
  • 743
# 75
Креми, наближава, наближава, растат. Да не минеш в другия лагер в свекървенската  Laughing или с някоя новина да ни изненадаш  Rolling Eyes
Нощни, цял ден без вода си е живо наказание
Балък по нашите ширини е, не шматка, а по-скоро глупак или всеки си го ползва както му дойде.
Виж целия пост
# 76
 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Направо съм обидена. Тук се вихри купон, а аз вися пред ТВ и дремя. Как пък някой не ми се обади по телефона да каже "Маре, ела тук"!!!!!
Напиках се от смях докато ви прочета.
Людмилке, шЪмеумориш. Дали да купя за утре малко гъби ???
Креми, тези шапки не са хубави. Ходих, видях, не стават. Искам други модели, аз си зная какво търся.
Виж целия пост
# 77
Креми, балък много се използва и в моя край, супер лаф е. Иначе на турски е риба, Калинка го е казала. Като отидете в Истанбул, на моста Галата продават балък екмек - сандвич с печена скумрия, уникално вкусен е. Не пропускайте!
Просто се чудех какво е това нещо за засяване, ама сега разбрах.

Ето го сандвича:
Скрит текст:

Скрит текст:

Eто от тези лодки ми беше най-вкусен:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 78
Маре, ще намериш.Ти си жена с вкус.Не се сърди и аз гледах тв.Изгледах си всички сериали.Айде другата седмица в големия мол на Черни връх.Там може да има: шапки:-) Има и кафенце отпред обособено за пушачи.
Виж целия пост
# 79
Смърфи ни е международен гид!  Mr. Green Ама сандвича с риба, ще го пропусна. Хич не обичам риба!  Sick
Виж целия пост
# 80
Харесвам ориента, ама пусто се набих на север, но и това ще е до време Joy
Окончателно ни заселване мечтаем да е около Португалия. Искам слънце, море, риба и южняшки нрави newsm08
Обожавам шапки - Марче като избереш пусни снимка
Виж целия пост
# 81
Смърфи ни е международен гид!  Mr. Green Ама сандвича с риба, ще го пропусна. Хич не обичам риба!  Sick
И аз.Във фризера имам риба плюс рибни пръчици, които си отлежават трети месец, а може и повече.
Виж целия пост
# 82
Маре, ще намериш.Ти си жена с вкус.Не се сърди и аз гледах тв.Изгледах си всички сериали.Айде другата седмица в големия мол на Черни връх.Там може да има: шапки:-) Има и кафенце отпред обособено за пушачи.
Става. Ще ми дръннеш една жичка преди това да се разберем. Ама нека да е около 15 ч. Сутрин не мога. Людмило....четеш ли и за теб се отнася и за всички ви , разбира се.  Кой е готов отново за среща  newsm78 и кафе +  smile3546 newsm74
Калинче, отивам да търся и ако намеря шА взема и за теб. Кой какво даде...
Виж целия пост
# 83
Естествено, че се отнася за всички.Аз се позиционирам.Лека нощ и целувки.
Виж целия пост
# 84
Искаме, искаме, искаме...
- К`во искате, бе?
- Мммм, квот дадеш, бате!
Виж целия пост
# 85
Не спя... гледах филм и ревах... Последни 1-2 години не обичам военни филми, много реалистични ги правят... не мога да гледам и ужасите... с настръхнала коса и с дигнато кръвно ги гледам до край - лошият трябва да умре... Twisted Evil

Марче, ще си намериш капелата, знам си аз. Утре ще чета. За среща съм готова... само да не ми направят децата номера...

При нас балък е осолени и след това на въздуха "провялена" - не знам превода, есетра, сьомга... Мнооого е вкусно, вервайте ми...

Сега вече ще лягам. До утре... Главата ми всае още боли, но ... доста съм пийнала... Ща го пробУам нов матрак...

Ни моА да се концентрирам У четенето... Утре ще мина пак от 5-тата страничка...
Виж целия пост
# 86
Естествено, че се отнася за всички.Аз се позиционирам.Лека нощ и целувки.
Сън спомен няма, нали знаИш. Я, веднага обратно в редицата.
Искаме, искаме, искаме...
- К`во искате, бе?
- Мммм, квот дадеш, бате!
Взимам всичко!
Людачка, прочете ли или отиваш да пробваш матрака  newsm78 и  ....леко там да не се повредиш.
Виж целия пост
# 87
Луси, защо си развали хубавото настроение с тоя филм?  Hug Честит ти матрак и да ти е удобен
Марче и ся `кво, без капела остана. Ще си намериш
 
Смърфи ни е международен гид!  Mr. Green
Точно така.
Смърфи глобуса, ще ти казваме  Grinning Много хубаво разказваш и много хубави снимки правиш
Девойки прекрасни и от мен лека нощ! Много ми се спи
Виж целия пост
# 88
Лека нощ!

Марче, е сега прочетох поста ти за среща!!!

Чакам дата, място и време за нова среща... Този път ще дойда, каквото и да става... Няма да пуша, но ще душкам цигарките, ако пийна повече мога и да пропуша след 8 години непушене...


Това съм аз преди 25 години...
Виж целия пост
# 89
Лека нощ на всички полегнали тодорки!  Hug

Аз се почесвам дето не ме сърби. Чакам да се стопли водата да си ударя един душ и да лягам. Междувременно умувам какво да готвя утре. Хапва ми се булгур с гъби (да не остана назад  Mr. Green), ама киселяците вероятно няма да ядат. Ще видим. То има още мусака де, според зависи колко ядат на обяд може въобще да не се наложи да готвя.  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия