


Мнооого сме далеч от това което планирах. Дани излезе твърдоглава, аз наивна и несериозна. Надеждата ми е , че ако не успеем юни/юли , госпожите в яслата ще успеят.
Едно ми е любопитно, в самото начало ( към 6-тия им месец) някои деца бяха без памперс за голяма част от деня . Какво стана с тях ? Махнали ли са памперса изцяло?
Момичета вие каква риба давате на вашите дечица? Аз засега съм давала само филе от сьомга и хек. Днес пък свекървата ми каза да давам на Дани пъдпъдъчи яйца,но мен ме е малко страх не знам защо.
Сега , лятото, със сигурност ще хапне и по-дребна риба - трицона, гюмюш, кефал .. Чудя се морски дарове кога се дават ?
Миди, рапани , калмари и т.н. А раци ? 
.

Иначе е игрива, има апетит. Започна да изговаря все повече думи, които се разбират.
Преди няколко дена каза "бебе" , може би децата в ДЯ и` казват така, че е най-малка. А както писах миналата седмица, че не казва "не", така два по-късно ме опроверга. 



Рядко идвам на работа с удоволствие след празници, но този път дойдох в 7 сутринта дори. Просто тотално ме изтощи писхически това боледуване.
Алтернатива?

Алергичните деца ги захранват точно с тях, освен това съдържат много повече полезни вещества от кокошите, така че давай смело и не се притеснявай. 
Днес не сме излизали. Къде настиваме 
Дано свикне и не боледува много.
Дано Фустичка и семейството й да си почиват, а да не се занимават с болести
Не е писала от доста време.
Препоръчани теми