Туристическа виза за САЩ

  • 104 013
  • 781
# 255
Благодаря много
Виж целия пост
# 256
А някой има ли опит с вземане на бизнес виза?
Виж целия пост
# 257
Ние взехме 10 г бизнес виза - още по-лесно е, не се различава интервюто кой знае колко от туристическата виза Peace
Виж целия пост
# 258
Ние взехме 10 г бизнес виза - още по-лесно е, не се различава интервюто кой знае колко от туристическата виза Peace

А какви документи ви пискаха. На сайта им има четвърт страничка само с изисквания за бизнес виза.
Виж целия пост
# 259
Поканата, бележката за платена такса, и всичко което и другите подготвят - актове за раждане, за брак, на децата, бе;ежки за доходите, за имоти, за банкови сметки
Абе мисля че няма разлика в изискуемите документи Simple Smile
Виж целия пост
# 260
Здравейте, на мен ми откзаха виза предвид работата.Интервюто беше с една 200 кг. консулка, която се държеше надменно.Иначе всички други бяха много любезни, но тя си тръгна на заяждане къде работя.
Виж целия пост
# 261
Много тъпо, казаха ли ти поне какво ги тревожи в работата ти, все пак ти си само служител там?  newsm78
Виж целия пост
# 262
можело всеки момент да остана без работа.даже не ми погледна докумебтите,то всичко беше решено, личеше си.Незнам те какви психолози са, но аз съм завършила 12 психологии и още като я видях ми стана ясно!
Виж целия пост
# 263
Можеш да кандидатстваш пак като си смениш работата  Hug
Виж целия пост
# 264
да тя така ми каза, че всичко е ок, но работата не е надеждна.Ваобще не искам да им оставам , в страната, а те си мислят, че ще отида да им мия чинии.
Виж целия пост
# 265
Мили хора, доколко е разумно да нося силно-метален голям предмет в редовния си багаж? (представете си тава)? Хем съм взела от тук за подарък- хем ме е страх да не се разпищи някое устройство и да ми разбият куфара...
Виж целия пост
# 266
Спокойно, те американците и без друго ще ти проверят багажа - с тава или без тава Simple Smile
Виж целия пост
# 267
Проверяващите органи имат правото да отворят всеки куфар. За да не разбиват ключалките, най-добре си купете куфари с TSA lock: ключалка, катинар
Има ли го този знак в червен цвят, ключалките се отварят/не се разбиват. Ето малко инфо: http://www.tsa.gov/traveler-information/baggage-locks

Относно тавата - аз съм носила, но не за щатите, но нямаше никакъв проблем. Дори да са отваряли куфара, не съм разбрала. Peace
Виж целия пост
# 268
Майката на моя приятелка и е носила всякакви щуротии от тук, включително и тенджера (щото в Щатите нямат такъв артикул  hahaha ), но куфара не се заключваше, така че не сме разбрали дори и да са го отваряли.
Искам да попитам дали има лимит на течностите в чекирания багаж? Щото се чудим колко ракия да вземем  Mr. Green А пък на връщане мисля да домъкна калифорнийско вино в големи количества  cheers
Виж целия пост
# 269
Има лимит- един литър концентрат (и аз ще мъкна ракийка  Mr. Green ). За вино-не знам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия