Боледуване на децата ни – тема 13

  • 60 602
  • 738
# 195
Ашли, реди 9 години, когато синът ми беше на възраст 4-5 годинки в градината, боледуваше само с хрема, като хванеше хрема и не му минаваше по 1 месец. После 1-2 седмици няма и пак отново, тогава ни бяха изписали нещо като флуконазе, но беше друго ....назе за 30 дни. Направихме курса и от тогава край, хреми на 2 месеца един път най-много и то си минаваха за седмица, най-много 10 дни, така че действай смело с този спрей. Надявам се и на вас да повлияе като на нас.
Виж целия пост
# 196
След личен рекорд от седмица и половина на ДГ, днес регистрирахме 38,3 Т. Честно казано, не очаквах, че ще издържи толкова дълго, че даже и започнах да си надявам как ще изкара 2 седмици на градина, но уви. Слава Богу има само подкашляне и запушен нос.
Алое не съм давала, но аз и ММ сме пили. Аз не съм болнава, но върху ММ имаше положителен ефект, а той лесно хваща вируси.

Виж целия пост
# 197
Ашли, 20 дни е сравнително кратък курс с КК, който не би трябвало да те притеснява. За плашещите последствия можеш да говориш, ако курсът е многомесечен или дори многогодишен. За мен - рискът си заслужава.


Аз също писах на скоро за Фликсоназе, по повод коментирането на 3тата сливица.
Моя син беше малък и не му го сложих, въпреки, че го изписват и на 3 годишни.
Сега, ако се наложи ще го сложа, малко по-голям/май с 4 месеца/ е от твоя син Ашли Peace
Напълно съм съгласна с мнението на Рисяи Ваня, че това е контролирано прилагане, а не безразборно и продължително. Успех!
Виж целия пост
# 198
За Фликсоназе...слагах го на сина ми за 7 дни  в началото на годината.
Беше му изписано след като почти 2 месеца спеше с отворена уста и прохъркваше. Беше изследвам за какво ли не и освен леко уголемената трета сливица...нищо сериозно както казаха. Но мен все ме тормозеше това хъркане. На 7 ден от ползването детето се разрева и цялото му лице се покри с огромни червени петна които изчезнаха след около 10 минути. Лекаря каза да го спра, защото това било от натрупването на кортикостероида в организма.
Виж целия пост
# 199
Hope for Two - понеже и аз имам богат опит с 3тата сливица на сина ми искам да те питам защо веднага са ви дали тежката артилерия? Фликсоназе? Защото, за 7 дни дишане през устата моя прави ларингит, от там друго....но, след първите злощастни опити да спрем нещата вече действам с Лимфомиозот и Ериус /само, че още от първия-втори ден, като забележа отворена уста/. А, ако текне и хрема започвам с капки/ зависи дали обикновени или АБ/. Просто те питам, не че нещо искам да оспорвам лечение на който и да е лекар Peace
Виж целия пост
# 200
Ашли, реди 9 години, когато синът ми беше на възраст 4-5 годинки в градината, боледуваше само с хрема, като хванеше хрема и не му минаваше по 1 месец. После 1-2 седмици няма и пак отново, тогава ни бяха изписали нещо като флуконазе, но беше друго ....назе за 30 дни. Направихме курса и от тогава край, хреми на 2 месеца един път най-много и то си минаваха за седмица, най-много 10 дни, така че действай смело с този спрей. Надявам се и на вас да повлияе като на нас.
Може ли точното име ?
Виж целия пост
# 201
 Hushpuppy моя дишаше така месец и половина.
Давах му хиляди хомеопатични неща и направих куп изследвания.
Водих го на преглед 5 пъти и всеки един УНГ ми казваше, че му няма нищо че трета сливица в леко увеличена и че не проблем.
На финала стигнахме до вариант Фликсоназето за да свие сливицата окончателно.
Слагах го 7 дни. Детето ми започна да спи по-спокойно. След това ми казаха че много му съхне лигавицата и затова спи с отворена уста. Сега вече не му се вглеждам толкова. Единственото което направих е да сваля температурата в стаята. Приех че нямаме проблем с третата сливица. Просто детето има тесни носни ходове. И аз и баща му спим с отворена уста. И че зимата седенето повече в затвоерни помещения и отоплението суши въздуха.
Моя също имаше миналата година моменти в които спането с отворена оста водеше до ларингит та затова го влачих по прегледи. Да не чуе дявол сега не ни се случва. Но ако тръгне нещо давам само Инфлуцид и инхалаци, нещо за отпушване на носа и дотам.
Виж целия пост
# 202
Ашли, реди 9 години, когато синът ми беше на възраст 4-5 годинки в градината, боледуваше само с хрема, като хванеше хрема и не му минаваше по 1 месец. После 1-2 седмици няма и пак отново, тогава ни бяха изписали нещо като флуконазе, но беше друго ....назе за 30 дни. Направихме курса и от тогава край, хреми на 2 месеца един път най-много и то си минаваха за седмица, най-много 10 дни, така че действай смело с този спрей. Надявам се и на вас да повлияе като на нас.
Може ли точното име ?
И аз съм доволна от Флексоназе-то,но приложено върху мен.
http://apteka.framar.bg/21000711/%D1%84%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D1%81% … D0%BE%D0%B7%D0%B8
Виж целия пост
# 203
Момичета, зачетох се за рибеното масло Рибчо - но пише, че се гълта, без да се дъвчи. Детето ми е на 3г., но се съмнявам да го глътне без да го сдъвче...

Вие как го давате тоя Рибчо?
Благодаря......
Виж целия пост
# 204
Момичета, зачетох се за рибеното масло Рибчо - но пише, че се гълта, без да се дъвчи. Детето ми е на 3г., но се съмнявам да го глътне без да го сдъвче...

Вие как го давате тоя Рибчо?
Благодаря......
Не се дъвчат капсулите.
Ако детето ни не успява да ги преглътне опитай с Ескимо/сироп/.
Той е алтернатива на рибеното масло в течна форма.
Виж целия пост
# 205
 Hope for Two - оо, вярно дълго е дишало така...уфф, какво да се прави.
Аз не го дадох само защото беше на 3г, а на опаковката пише за деца над 4г. - вярно, оправи се и без него. Но, сега ако се наложи бих. Освен това доколкото разбирам с Фликсоназе трябва да се прави и профилактика, не само когато е болно детето. Но, това е тема за специалисти, не за нас Peace

А, между другото забравих да кажа, че от петък започнах да давам Ериус, защото се разкиха сина ми без причинно.Имам чуството, че с топлото време взеха да цъвтят разни неща и това го раздразни. Почесва се по носа също. Вече спря кихането и е по-добре. А, мислех да го започвам от 1 март.


Рибчо моя ги пиеше цели с малко водичка на 3годинки. Не беше трудно, просто му казвате на детето  - слагаме топчето на езика, като пийнеш водичката бързо гълташ и става Peace
Виж целия пост
# 206
Ашли, реди 9 години, когато синът ми беше на възраст 4-5 годинки в градината, боледуваше само с хрема, като хванеше хрема и не му минаваше по 1 месец. После 1-2 седмици няма и пак отново, тогава ни бяха изписали нещо като флуконазе, но беше друго ....назе за 30 дни. Направихме курса и от тогава край, хреми на 2 месеца един път най-много и то си минаваха за седмица, най-много 10 дни, така че действай смело с този спрей. Надявам се и на вас да повлияе като на нас.
Може ли точното име ?
И аз съм доволна от Флексоназе-то,но приложено върху мен.
http://apteka.framar.bg/21000711/%D1%84%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D1%81% … D0%BE%D0%B7%D0%B8
Ще попитам УНГ във вторник за него   bouquet
Виж целия пост
# 207
Ашли, реди 9 години, когато синът ми беше на възраст 4-5 годинки в градината, боледуваше само с хрема, като хванеше хрема и не му минаваше по 1 месец. После 1-2 седмици няма и пак отново, тогава ни бяха изписали нещо като флуконазе, но беше друго ....назе за 30 дни. Направихме курса и от тогава край, хреми на 2 месеца един път най-много и то си минаваха за седмица, най-много 10 дни, така че действай смело с този спрей. Надявам се и на вас да повлияе като на нас.
Може ли точното име ?

До колкото си спомням Беконазе беше.  Thinking Но май вече не се намира по аптеките.
Виж целия пост
# 208
Леле,сега се зачетох...ма то било кортикостероид...
На мен по повод на сенната хрема ми е изписвано.За дете по-добре нещо друго...
Виж целия пост
# 209
Леле,сега се зачетох...ма то било кортикостероид...
На мен по повод на сенната хрема ми е изписвано.За дете по-добре нещо друго...
Благодаря  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия