Домакини 31/ с мартеничка на ръка, ще се радваме на пролетта

  • 35 876
  • 731
# 645
 Hug Вио ти си знаеш защо.Много приятно ме изненада да знаеш.И аз си мислих да пратя , но нещо ме завъртя лудницата и незнам дали ще успея.
Луси ти си нашата екстремиска. LaughingЧРД на Миленка на патерици.Желая и всички нейни мечти да се сбъднат с лекота.Моята щерка и тя ще стане на 16 на 27.03.Аз пък имам РД на 30.03 / и двете сме овнета/ Решила е да покани приятелки от училище в къщи ,и аз сега  newsm78 с кво ще ги гощавам. Понеже спортува активно сутринта ще черпи съотборниците си ,а гостите в къщи ще ги кани от 15часа  и лудницата през деня ще е пълна. Ама има доста време -ще го измисля. И подарък още не си е измислила и аз пак така  newsm78
Виж целия пост
# 646
Специален поздрав за Луси Алпинистката! Grinning

http://www.youtube.com/watch?v=q1qNnNNpuC4

Благодаря, обичам Висоцки Hug
Виж целия пост
# 647
Рекох да надзърна, че ще ставам да забъркам овесена закуска за Гушкан.
Боболина, да не пропускаш пробиотика и да оздравяваш!  Hug
Виж целия пост
# 648
Много сте изписали от сутринта до сега. Mr. Green
Лус-ей,няма такъв смях с теб като разказваш! hahaha
Иначе браво за свършената работа!!!  bouquet Хубаво ,че Миленка не се е задавила-щеше да направиш беля. Naughty Wink
Коконче-олекна ли ти поне като се навика на микровълновата печка. Laughing  Силна си,ще се справиш с всичко,още малко остана като се стопли времето и тръгнеш по разходки. Hug
Вио-покажи снимки на принцесата де. Praynig Simple Smile
Плами-на една дата с моята щерка,ще чакам да видя какво ще приготвяш за дъщеря ти-да крада идеи.Моята ще навършва 18 и още не мога да измисля какво да взема за подарък. Thinking
bonbolina -бързо оздравяване и късмет с намиране на работа!!! Flowers Four Leaf Clover
Смърфи-как сте днес? newsm78
Всички неявили се да дадат бързо отчет как са. Naughty
Аз излизах свърших си работата и сготвих една леща-днес  е ден на лещата. Joy
До после!
Виж целия пост
# 649
Добро утро, момичета! Докато се похваля вчера в подобрение, нещата пак тръгнаха към тоалетната. Уж следях какво яде, ама съм го изтървала кога е омахал 2 броя Афтърейдс. И ме гледа с ококорени очи и ми вика: Ама две парчета нищо не е, много ми се прияде нещо сладко. ooooh! Ох, направо ми идваше да го одуша, ама после сам разбра какво е направил като бяга 3 пъти до 00. Днес - варен ориз и банани. Толкова му се полага, освен това го наплаших с изследвания и лекари, та мисля си научи урока.  Wink

Иначе вчера бяхме на гости на барбекю, ММ само разпалваше огъня и гледаше отстрани, за него имаше печени банани, от тези зелените банани, при нас си нямаме такива, а са много вкусни. Също яде италиянски хляб и печени картофи. Мястото, където ходихме, е съвсем близо до града, но още по-нагоре в планината. Вчера времето беше страхотно, а къщата на домакините една очарователна. От тези къщи, с многото малки неща и детайли, а толкова уютна. И за не знам кой си път се уверявам, че като нямам някакви очаквания, дори съм и леко скептично настроена, си прекарваме най-добре. Като се прибрахме гледахме и закриването на Олимпиадата. И от днес отново започва работната седмица. За довечера ще му сготвя ориз с моркови, пие вече и пробиотици.

Няма да ви споменавам поименно, все още го играя Спящата красавица и ще взема са изтърва някого. По-късно имам едно излизане, ама засега съм тук и после пак след като се върна.
Виж целия пост
# 650
Тук съм .Бяхме на лекар.Изписа ми антибиотик след преглед със слушалка.Емо бил добре.Викам си на акъла знам,че е добре.Пи антибиотик.Как да е зле?вече съм половин лекар ви казвам.Само дето не си ги пиша сама тея рецепти.Мм ми се смее .
После вдигнах панаир на заспалите индийки в аптеката и си дойдох.Тъп народ...
А така Коконке важното е да си изкараш беса навън.Много вАжно,че свеки те чула.
Стефи да оздравява!
Виж целия пост
# 651
Ориз правя на фурна.Става идеален.Купувам го от лидл като българския е.Според мен тайната е в запържването му.Колко тави съм метнала докато стане като на мама. Laughing
Виж целия пост
# 652
Ма ко, Плами, надявам се добре съм ви изненадала  Sunglasses Останалите също, проверявайте си пощите тези дни  Peace
Писе, довечера ще кача една снимка на Дея - снимах я тези дни с костюмчето от Марчето, та хем да го видите и него  Wink
Люскаааааааааа, ще умра с теб, уникална си!!! Ама и мъжът ти ще е прав де, за 100 лева недей рискува повече  Peace
Виж целия пост
# 653
Привет момичета Simple Smile
Само хрема е , да се надявам да се закрепим.
Изчетох ви .
Грешния вход е моя , 3 пишете ама и с 2 пристигат ,тя пощаджийката явно е разбрала грешката и вече си имаме мартенички от Вио  Hug
Марче имам си час за четвъртък и ако ще и ураган да има ще съм там.
И  дома се събират стикерите на Била, ама не бързаме много един вид са стимул за старание на баткото, ако заслужава купувам , от него си зависи.
Ох и друго щях да пиша ама първо да хапна че не и върви мисълта .
Виж целия пост
# 654
Добро утро ,
прочетох ви ,но още ми се спи .Нали и кафе не пия ,та лайка чай с мед и кукуряк след 2 часа .
Сутринта както сладко си спя, някой ,кой да е , дум-дум по прозореца на спалнята и аз скачам като войник и хващам първия попаднал ми тежък предмет -луда работа. Навличам халата , гледам мм го няма, в спалнята тъъмно, а в кухнята едно слънце изгряващо и излизам да погледна през прозореца първо кой  е от заслон .
 Детето ме чува и изскача от стаята си бърборейки за добро утро ,а аз с едни подпухнали очи и уста (кой да чете Стивън Кинг до 12 ), и сърцето тупа-лупа, тупа-лупа изшътквам и се мъча да видя кой е .
Та след 3 минути взиране и ново по силно почукване , подскачам от яд ,че не виждам никой и викам няма да отварям .Никой не чакам, никой не познавам и кой познат до нас сутринта в 7 ще ме търси ?
Никой и заминавам да си правя чая.
Нашата входна врата е матирано стъкло с ръбове от нормално стъкло и гледам едно око настоятелно ме гледа. Отивам и отварям с трясък ,че нали атаката е най добрата защита ,а там измръзнал и ухилен стои им. Щях да го убия ,ако не ме разсмя толкова със следващите си думи.
Толкова е студено казва,че му е замръзнал контакта  за подгряване през нощта на акумулатора, акумулаторът на свой ред паднал , колата отключена загрявала ,той ринел снега ,ключовете на таблото и опитвал да влезе да тръгва на работа , но компютърът на колата тогава изключил всичко и нямало как да влезе. Не исках да те будя казва, но ми трябват резервните ключове за колата , и няма ключове и за вратите .Добре, че не е станало някъде из прериите ,където няма нищо освен необхватна празна земя,а там работят те.
Ще спирам книгите на ужасите по нощите..
Погледнах и прогнозата и като видях  -47 ми призля и се завих с детето да поспим /поговорим още 30 минути .
Сега се чудя как да изляза да я закарам до у-ще и да се закарам мен до някой близък на 2-3 км магазин за да взема хляб. Май ще направя питки . Crazy

Кокона , не ти е било смешно ,но аз се посмях  Hug

Лусска, браво за РД , но за чистене на прозорци нали се разбрахме ,че ще е чак май/юни.
Ох ,ще ме уморите -Луска алпинистка Joy Joy

Ще намина пак ,че времето напредна .
Виж целия пост
# 655
Аз затова го споделих за да се посмеете поне вие, аз на този етап не мога ... много усещам липсата и ...
Виж целия пост
# 656
Люске, пак изби рибата.Опасна си.Боже жено ти си за театъра.Толкова си готина и духовита.Нямам търпение да се запознаем.
Мако викам лично да си ги разменим. Wink Wink
Контесче, какъв е тоя ужасен студ при вас.
Смърфче, лоша работа.Те мъжете са така.Хич ги няма по пазенето на диети.
Аз ходих малко из града.Обаче голям студ настана.
Тити оправяй се.
Виж целия пост
# 657
Здравейте дами   bouquet
Днес тук беше слънчев ден и нали сме ваканция, цял ден бяхме навън - малкия кара колело в парка, след това доогазиха градината. Ще ви покажа снимки да се оплача - ще поникне трева ама друг път  Joy
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Лус много си дива  Joy hahaha ама добре, че всичко е завършили със смях  Hug
Контеса смях се на твой гръб, ама температурите...сериозни.
На всички момичета хубава вечер желая   bouquet
Виж целия пост
# 658
Къде сте бре  newsm78
Аз разбрах защо вчера съм била такъв звяр - ПМС  ooooh! А така се надявах да имам късмета от предишното раждане - година и 3 месеца без цикъл, ама уви. Та така де, не съм най - ужасната ужасия на света, освен когато съм в предменструален синдром.
И да ви покажа Деичка, както обещах на Писенцето днес. Тук е с костюмчето, което Марчето ни изпрати - Марче, още веднъж ти благодаря. Ще снимам и Ванко с неговия подарък, само да го хвана на кеф  Peace
Та така, уважаеми дами (и господа, ако има) - Дея Иванова, на 2 месеца и няколко дни:
.
Виж целия пост
# 659
Вио, голяма красавица е Дея! Пу, пу, сладкишка малка и как позира само. Heart Eyes

Вече съм вкъщи и съм на линия. ММ дъвче банани и засега е добре.  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия