Днес бях на преглед при АГ, с бебчо всичко е наред. Пуснахме изследвания за хемоглобин и желязо, защото на предните хемоглобина ми беше нисичък (102) и може би ще се наложи да пия нещо. Другата седмица съм на ФМ . АГ ми препоръча Балев или Цонев. Записах си час при Цонев, защото при Балев трябваше да чакам повече, а вече щях да съм в 23 - 24 г.с. и ми се видя късничко. Каза ми, че и двамата са добри. Някой ходил ли е при Цонев? 

Вероятно ще пиеш допълнително желязо. Аз останах доволна от Тотема.
Аз имам записан час за утре при Цонев. АГ ми каза да отида при Балев или Цонев. Нямаше да чакам кой знае колко за Балев, само седмица повече, но щях да съм в 23 г.с. и ми се стори, че ще е късно за ФМ. Надявам се да остана доволна от Цонев, ще споделя, като мине ФМ. 


В борса ''Вълчев'' на мен лично нищо не ми харесва.Сякаш в интернет пускат дрешки ,а като отидеш ги няма...


Препоръчани теми