Бременни майчета от Добрич

  • 69 306
  • 744
# 270
За киселините моята докторка ми предпоса някакво лекарство,каза ,че няма проблем да го пия. Попитай доктора си ще ти предпише. Аз лично моето не го пиех,бяха мн. рядко и го  преживях.
И аз искам да знам къде ще е събитието.
Виж целия пост
# 271
Мен до деня на раждането ме мъчиха зверски киселини. Нищо не пиех, а хапвах кисело мляко.  Peace
Виж целия пост
# 272
Момичета за киселините много ми помагаше Биоанацид.
Стават при бременност,изписа ми ги гинеколожката.
http://apteka.framar.bg/30021777/%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D0%BA%D0%B0- … B0%D0%B1%D0%BB-24
Виж целия пост
# 273
ar4ela ще ни кажеш ли къде е това или...да гадаем ... newsm78
Виж целия пост
# 274
Хей бременни коремчета как сте?Не пишете.
Маринела дали е родила вече?Някой знае ли? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 275
Все още не съм родила.Нямам много време да пиша.Ако до утре не родя ще се видим в младежкия дом,ако ще си там.Благодаря,че попита.
Виж целия пост
# 276
На 01.06 ходих на срещата БЧК и там казаха,че обединяват у-щето за родители и деня на отворените врати в родилното в болницата.Следващата среща ще е на 13.06 от 13.30 ч.
Виж целия пост
# 277
Здравейте, мамчета  Simple Smile А къде точно се провежда този ден на отворените врати, в родилното ли (а то къде е  Blush )? Какво се обсъжда или прави? Съжалявам за глупавите въпроси, но не съм ходила или някоя близка, и нямам представа за какво иде реч. Ще бъда благодарна някой да ми обясни  Hug  Simple Smile
Виж целия пост
# 278
Здравейте, мамчета  Simple Smile А къде точно се провежда този ден на отворените врати, в родилното ли (а то къде е  Blush )? Какво се обсъжда или прави? Съжалявам за глупавите въпроси, но не съм ходила или някоя близка, и нямам представа за какво иде реч. Ще бъда благодарна някой да ми обясни  Hug  Simple Smile
В болницата на първият етаж в адмистравната част.Поне така каза гл.акушерка на родилно.На 13.06 освен у-щето за родители щели да обясняват и за самото раждане как протичало като цяло.От къде се влиза,къде стои багажа на родилката,къде ще чака таткото.Показвали и стаите-ВИП и обикновени.,както и интензивният сектор.От болницата се похвалиха,че правили 2 основни ремонта на отделението.Обясниха,че се обсъждат също въпроси за кърменето,замразяването на стволови клетки от пъпната връв и всичко което може да вълнува една бременна и млада майка.
Виж целия пост
# 279
АГ-то е наистина ремонтирано и е много уютно. Peace На първия етаж на главната сграда в ляво се приемат родилките - там е предродилно и родилно. Вип стаите са много удобни.
Виж целия пост
# 280
Мамчета,как сте след този ужас,който се излива в Добрич  Cry
Гледам,че Маринела трябва да е родила...
Виж целия пост
# 281
Rodih na 12.06 v 00:50 momce.rodih normalno.kogato imam vreme ste pisha powece
Виж целия пост
# 282
Честита рожба.  bouquet Да е жив и здрав малкия юнак. Надявам се раждането да е минало леко и да си се възстановила бързо. Hug
Виж целия пост
# 283
Честито и от мен ,ще чакаме да кажеш как е минало всичко и при кой лекар ражда... Peace
Виж целия пост
# 284
Честито ви син,да ви е жив и здрав и само усмивки да раздава.На теб Маринела бързо възстановяване и бързо да се нагодите един към друг.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия