Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 6 тема

  • 107 678
  • 736
# 675
По-свлечените изглеждат по-естествено. И мъжете повече ги харесват от "високите топки" Simple Smile))))))
На едра жена бих харесала нещо такова http://www.denverbreast.com/uploaded_images/MaWi-044-776709.jpg
Виж целия пост
# 676
   И на мен тези ми харесват, но това май са естествени гърди... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 677
  Wink Да. Първо да питаме мъжете.
Виж целия пост
# 678
Доколкото съм коментирала с пластични хирурзи този ефект с естествено изглеждащия бюст става когато жените имат не малък бюст преди корекцията и размера е съобразен с това.  Peace
Иначе и на мен много ми харесва бюста на мацката.  Peace
Виж целия пост
# 679
   И на мен тези ми харесват, но това май са естествени гърди... Rolling Eyes
Не са  Peace Разпечатай някоя снимка и направи консултации с няколко доктора дали при три теб може да се получи каквото искаш.
Виж целия пост
# 680
   Така ще направя, като дойде времето. Peace Сега съм на етап проучване. Crazy
Виж целия пост
# 681
а някой заличавал ли си е татуировка с лазер ?
Шe имам инфо след 2 седмици от тату-мастер, Ще изчкаш ли толкова?


Чакам няма проблем   bouquet

Black Cat 13 според мен естествено изглеждат капковидните импланти  Grinning
Виж целия пост
# 682
   И според мен. Simple Smile
Виж целия пост
# 683
Момичета има ли по-запознати с дермаролерите... Питането ми е по-скоро, за това дали да слагам нещо на лицето по време на процедурата и какво??

Четох нещо за вит. Ц и вит. А.... в смисъл смесват се , нанасят се на лицето и ролвам...така ли става?

Нека някой, ако знае да сподели...

  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 684
Не зная дали това е правилната тема, в която да задам своето питане, но все пак бихте ли ми препоръчали дерматологична клиника/дерматолог във Варна?
Виж целия пост
# 685
И аз съм се насочила, но вероятно ще е догодина. Засега вариантите ми са лекар в Бургас, който ги работи и е сертифициран, и д-р Валянова, която гостува тук отвреме-навреме. Сигурно ще отида и при двамата, пък който ми допадне...
Би ли споделила за кой лекар в Бургас става въпрос?
Виж целия пост
# 686
Д-р Недялко Драголов - клиника "Мирабел".

http://m.dermamirabel.com/index.html
Виж целия пост
# 687
Не зная дали това е правилната тема, в която да задам своето питане, но все пак бихте ли ми препоръчали дерматологична клиника/дерматолог във Варна?

Skin Line - д-р Милена Генчева, изключителен професионалист  Wink
Виж целия пост
# 688
Д-р Недялко Драголов - клиника "Мирабел".

http://m.dermamirabel.com/index.html

 Peace Благодаря
Виж целия пост
# 689
Не зная дали това е правилната тема, в която да задам своето питане, но все пак бихте ли ми препоръчали дерматологична клиника/дерматолог във Варна?

Skin Line - д-р Милена Генчева, изключителен професионалист  Wink
Благодаря. Всъщност съм ходила при нея. Добър професионалист е, внимателна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия