6 годишните на предучилищна - 3та тема

  • 43 968
  • 747
# 90
Ще подарявате ли цветя на госпожите за 8-ми март, предвид факта, че се пада в събота? И ако да-кога -на 7-ми или на 10-ти?
Виж целия пост
# 91
Моят син ще занесе утре цветя, на 10-ти ми се струва късно.
Виж целия пост
# 92
Моята не на у-ще, но и да беше нямаше да носи.
На 10-ти е късно, да, но и предварително не ми харесва. Двете ми големи деца също са носили точно на деня, когато е бил работен ден, ни по-рано, ни по-късно.
Виж целия пост
# 93
Щом не е работен ден, не нося.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 94
И аз така мисля. Няма да носи.
Виж целия пост
# 95
Нека се учи да подарява цветя от малък, дори и да няма празник.
Виж целия пост
# 96
Аз цветя мисля да не нося за 8 ми март, като не е на деня.

А тези, които са в  детска градина - ще  си организирате ли подарък от  цялата група за спомен на учителките за "завършването"? Сега сме на такава вълна и се чудя  за идеи.  newsm78
Виж целия пост
# 97
Точно обсъждахме с няколко майки какво да правим. Дали въобще ще успеем да съберем пари, какво евентуално да вземем и дали да не се спасяваме поединично. Нямам никакви идеи  Thinking
Виж целия пост
# 98
Аз съм касиерка на групата и мисля ако останат кинти в касата към края на годината, да ги похарчим за това. Лошото, че лично на мен не ми хрумва нищо оригинално, а няма кой друг да го измисли, по-скоро съм ок с по-практични идеи за подаръци. Една майка от нашите е начална учителка и твръди, че разни лични вещи като парфюми и бижута изобщо не я радват и не обича да ги получава, а че си мечтае за сервиз за хранене. Съчувствам й Mr. Green
Виж целия пост
# 99
Наближава времето, в което и ние трябва да помислим за подаръци на г-жите. Аз клоня за подарък, който да остане в градината, но според другите майки, не се правило така. Ще следя вашите предложения, та и аз да съм подготвена като обсъждаме.

Виж целия пост
# 100
Цветя няма да носи.
Едно предложение от мен за края на градинския период. Миналата година ние събрахме пари/ имахме и в касата/ ,децата направиха тържество в детската градина, после ги заведохме в Капела плейс/ има изгодни куверти със сандвич/ пица/ сок, торта, вода и много забавления/.Децата получиха по една книжка със страхотно пожелание/ от родителите/. Пари дадохме на госпожите- искахме да купим ваучери за Тhe Mall, но се оказа ,че за целия мол вече нямало. Затова по един общ голям букет и пари в пликче.
Това получиха двете госпожи, двете лелки  и един господин от детската градина. Той им беше музикален ръководител и наистина заслужаваше.
Имаше предложения за картини, гравирани часовници ,но мисля, че направихме добър избор.Най-важното бе ,че госпожите бяха много доволни.
Виж целия пост
# 101
При нас предложиха нещо сребърно или дигитална фоторамка за трите по една  Thinking
Виж целия пост
# 102
При нас предложиха нещо сребърно или дигитална фоторамка за трите по една  Thinking
Доколкото си спомням, за края на всяка година нашите госпожи са получавали все хубави неща. Пиша така защото Никол беше там само за 3 и 4 група. Например: някакви накити, кожени чанти.
Затова решихме да им дадем пари. Аз съм доволна, понеже ние ги попитахме коя какво иска и  нещата бяха различни.
Виж целия пост
# 103
При нас не се събираха пари за общи подаръци, ако някой родител искаше, подаряваше личен подарък.
Аз съм купувала подаръци от това магазинче: https://www.facebook.com/Ptica.bg ; както и икона от тази галерия: http://gallerynoe.com/bg/ ; на Кракра и Шишман има и други магазинчета и галерии, които ми харесват, например: http://mechtalnik.com/
Виж целия пост
# 104
Тук 8ми март си е национален празник и когато е в работен ден се почива...Утре държавните градини са до обяд, а нашата - с час по-рано приключва! Големи подготовки, тържества...Въобще истинска социалистическа реалност, но пък децата толкова се радват, че са в разни костюми/рокли...Нашият молодец беше комар и с баща му творихме крила, жило...дребното беше синя пеперуда...Голяма радост! Та, ние ще подаряваме цветя утре, а събрахме и пари за подаръци...
Някъде по отчетните ми теми четох, че някои майки взимали ваучери от http://www.chequedejeuner.bg/ , но аз нямам представа какво точно представлява това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия