Идва пролетта с книги интересни и емоции чудесни

  • 26 028
  • 736
# 405
Честито на всички момичета с подаръци!  Hug Какави  хубави изненади!!!   Simple Smile
Остана ли още някой неполучил?
Виж целия пост
# 406
Камиче, заразяваща емоция струи от екрана.  Simple Smile Колко хубави неща си получила. А най-вече - от Марти.  Heart Eyes Браво на Сливка!  Hug

 Много хубави моменти имахме и в тази игра. И ми става мъчно, че и тя ще приключи до няколко дни... Но хубавото е, че ще има нова.  Party
Виж целия пост
# 407
Ех,Камиче Hug
Милата ми,Марти само пита"Мамо,твоята приятелка получи ли моя комикс?Хареса ли й?"
Ей сега ще го зарадвам.
Радвам се,че си доволна от книжката,която избрах.Признавам,избора ми беше доста труден.
Благодаря ти за милите думи!
Донесе ми страхотна емоция  bouquet
Цветята са изработка на колежка,която всяка година продава мартеници правени от нея.Специално букетчето е за теб.
Картичката също е ръчна изработка.Искаше ми се като книжката е на бг писател,целият подарък да бъде съвсем автентичен.
Радвам се,че всичко ти харесва.Как чаках твоя коментар Heart Eyes
Виж целия пост
# 408
Най-хубаво е ,когато усетиш емоцията на човека,на който си подарил! Сливче,вярвам ,че се чувстваш прекрасно!  Grinning
Виж целия пост
# 409
И на Сливка й мина главоболието. Grinning
Виж целия пост
# 410
Най-хубаво е ,когато усетиш емоцията на човека,на който си подарил! Сливче,вярвам ,че се чувстваш прекрасно!  Grinning

 А аз твоите неща още си ги държа наредени на секцията и не мога да ги прибера. А уж щях да си ги слагам в кутията при другите ценности. /картичката де/. Подвързията засега не съм я облякла на книга. Имам чувството, че трябва да е като сувенир, а не да я ползвам и да я опипвам. Мъжът ми в момента чете "Дъщерята на Калояна". А третата книга така и не я поръчах.  Thinking

 Много емоции нося заради тази тема!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 411
Камиче , честит подарък  Hug Сливка , много те зарадва  Hug   Наистина поста ти е заразително радостен  Hug Hug
Всички момичета получихме , а не искам да приключи всичко , също като Нели  ми е мъчно , че свършва , остава да видим благодарение на Нели всичките ни книжни подаръци  Hug  леле май месец е много далече  ooooh!  Tired  newsm45 
Виж целия пост
# 412
Дам, още се преливам от радост като се сетя колко готино и сливово ми стана  Hug

Месец май, къде си? Ехо!
Виж целия пост
# 413
Камиче, честито!
Виж целия пост
# 414
Най-хубаво е ,когато усетиш емоцията на човека,на който си подарил! Сливче,вярвам ,че се чувстваш прекрасно!  Grinning

 А аз твоите неща още си ги държа наредени на секцията и не мога да ги прибера. А уж щях да си ги слагам в кутията при другите ценности. /картичката де/. Подвързията засега не съм я облякла на книга. Имам чувството, че трябва да е като сувенир, а не да я ползвам и да я опипвам. Мъжът ми в момента чете "Дъщерята на Калояна". А третата книга така и не я поръчах.  Thinking

 Много емоции нося заради тази тема!  Heart Eyes
 Нели,нямаш представа колко ме радва това! Hug
И аз си държа картичката от Вени и мартеничката на видно място. Още не са прибрани в кутията.  Wink
Виж целия пост
# 415
Аз си държа картичките и подаръчетата още от Коледа  Mr. Green, а какво остава за първомартенските  Hug! Спокойно могат да ми изкарат на видно място до майската игра.

Нези, много ме е яд, че книгата, която избрах за теб, се оказа разочарование Hug. Надявам се да ми се паднеш пак за другарче и да оправим грешката  Heart Eyes! А междувременно я пускай в размените. Знаем как става понякога - едно нещо, което не харесва на мен, може да хареса на някой друг  Peace.
Виж целия пост
# 416
Аз си държа картичките и подаръчетата още от Коледа  Mr. Green, а какво остава за първомартенските  Hug! Спокойно могат да ми изкарат на видно място до майската игра.

+1
Виж целия пост
# 417
Вени,грешка няма,аз  сама съм си избрала книгата . Peace
Вече я предложих ,ако някой иска да му я пратя за прочит и после ще я предложа и за размяна.
С най-голямо удоволствие ще ти бъда пак другарче!  Hug
Виж целия пост
# 418
Всичко пазя във витринката на секцията.
Не знам защо,обича да си гледам любимите дреболии.
Скрит текст:
Някой да има нещо за четене newsm78.
Виж целия пост
# 419
 Какво искаш, Слив? Днес пратих книги на две мацки. Кажи, да пратя и на теб.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия