Идва пролетта с книги интересни и емоции чудесни

  • 26 033
  • 736
# 300
Благодаря ти, Мижка! Ще се възползвам, но ще е някога довечера чак.
Виж целия пост
# 301
Ели, честито миличка Heart Eyes Hug чакаме снимчици, да видим Петя какви изненади подготвя така старателно Peace

Абе моето другарче Лита никакво не се обади в темата, взех да се тревожа Thinking, трябва да е разбрала че съм получила, написах й и лично съобщение да й благодаря, а нищо... Tired ни вопъл ни стон...да не се е обидила нещо Confused Tired не че задължително трябва да пише, но...де да знам...
Как да е, здраве да, важното че много й благодаря за подаръка и рисунката!
Виж целия пост
# 302
Ето ме, обаждам се!
Много ми е натоварено напоследък и в работа и на училище, децата са болни... Няма да се оплаквам. Хвърлям по някое оЧо на форума, но не пиша. Гигова, много се радвам, че си харесваш книжката - ако знаеш колко много се чудих коя да бъде! Но тази беше една от най-обсъжданите в последно време и затова се спрях на нея! Дано ти хареса и ти остави хубав спомен! Благодаря ти и за съобщението - исках да остана на спокойствие, за да ти отговоря.  Embarassed
Няма защо да се обиждам - толкова много ме разчуства с милите си думи! Благодаря ти още веднъж!
Сега ви оставям и се заемам със задачи.
Виж целия пост
# 303
Лита Hug
Извинявай просто се притесних и то имало за какво - да се оправят децата Peace
Миличка взела си най правилното решение за книгата Simple Smile и отново благодаря   Hug
И ние сме много натоварени в работата нали края на месеца но щеиизплуваме де ...
Виж целия пост
# 304
 Аууу, що така ви няма?!  search Дано да не остана сама в темата.

 Ели
, честит подарък и на теб! Страхотна книга си имаш, едно от откритията ми за миналата година е. Дори в номинациите за книги я номинирах + "На изток от Рая". Много стойностна книга е.  Peace

 А книги от бг автори сме получили 4 момичета. Две момичета получиха "Възвишение".  Simple Smile Ще си я взема и аз.

Ели, очаквам снимките ти и аз, защото Петя много разпали любопитството ми с изненадите, които ти подготвяше.  Simple Smile
 
 Аз днес получих жестове на внимание от Камиче и Деси. Огромни благодарности, момичета!   bouquet

Деси, такова страхотно пожелание си написала, как ви идват такива думи, направо настръхвам докато ви чета посланията. И все се страхувам да не ви разочаровам с нещо. Че нали човек не е безгрешен, знам ли кога ще напиша нещо накриво. Дано да ми е простено. Че понякога думите бягат преди мислите ми. Една съм такава припряна.  Crazy

 Мартеничките ми и от Камиче, и от Деси са толкова хубави, ръчна изработка, от прежда, стилни и народни. Зарадвахте ме. Утре ще се накича с тях. Simple Smile

 Май днес ще напиша вече датите за новата игра. И аз нямам търпение да ги обсъдим, нищо че е раничко.

ЛитаHug Heart Eyes!
Виж целия пост
# 305
Нели, не е рано, не е. Даже закъсняхме хи-хи-хи. До 24 май трябва всички да се ме получили книжките.   bouquet
Виж целия пост
# 306
Нели, ще пуснеш ли пак както миналата игра, кой каква книжка е получил.
Много ми е интересно, а не съм следила подробно ( нали ми трябват нови заглавия за новата игра  Mr. Green).
Виж целия пост
# 307
Нели, ще пуснеш ли пак както миналата игра, кой каква книжка е получил.


 Да, задължително. Записала съм всички заглавия. Накрая ще ги пусна в един пост  - книгите като обложки. Да видим и красивите им корици. Simple Smile
Виж целия пост
# 308
Елинка , честито подаръче  Hug Петя , много те е зарадвала  Hug

И аз съм за обсъждане на новите подаръци , нямам търпение , вече да знам кое , кога  ще изпращаме , мнооооого ми е хубаво в тази темичка където сме си , тя си ми е най - уютна , и затова тук понякога си спамя , ама вие сте добри и не ми се карате  Hug
Виж целия пост
# 309
Трети път.  Mr. Green


Честито Ели.  Hug
Виж целия пост
# 310
Мили момичета Hug

Елинка честито! И на мен ми е любопитно да видя снимки, Петя Б ни заинтригува всички.
Остана още Камиче, която ще се хвали в понеделник ( ако не ме лъже паметта).
Виж целия пост
# 311
На всички получили момичета - честито!
Тия дни нямам време за форума, защото по благотворителни базари съм се включила и целите ми дни са заети. Ще е извините.  Laughing

За 24.05 съ "ЗА" с две ръце и два крака.  Peace

Нели, страшно много се радвам, че мартеничката ти е харесала. Ръчна изработка е, паричките от покупката са за едно момче.

Много приятно тук, хайде момичета започвайте със списъците, че да имате време да ги проените по 4-5 пъти  Joy

Хубава вечер на всички от мен  Hug
Виж целия пост
# 312
Прегледах набързо. Честито на Елинка!  Simple Smile
Снимки имаше ли?  newsm78
И аз нямам време тези дни,много съм уморена ,дори и утре съм на работа.  Confused                                                  
Затова влизам много набързо .
Хубава вечер на всички! Hug
Виж целия пост
# 313
Нези,  Hug!

 Датите за предстоящата /вероятна/ игра, 24-майска ги предлагам за обсъждане:

 24 май е в събота, а ми се иска най-късно до 22 май всеки да е получил подаръка си, че обикновено покрай празници стават фалове и да не остане някой без подарък, а само с очакване.
 
списъци с книги да се обявят в темата до 4-5 май

изпращането да е до 16 май /петък/, най-късно - 19 май/понеделник/.
Виж целия пост
# 314
Нели, мисля си не е ли малко кратичко времето от обявяване на списъците до изпращането?  newsm78
Десетина дни са само...  
Какво ще кажете за краен срок за обявяване на списъците 25 или 30 април? След това има теглене на жребий, разпращане на ЛС  кой на кого и т.н....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия